Лижна ейфорія в Словаччині! Зима 2019/2020

lara2

Лижна ейфорія в Словаччині!
Автобусний тур. Маршрут: Ужгород –  Левоча – Попрад – Татранска Ломница – Штрбське Плесо – Дем’яновська Печера- Бахледка – Кежмарок – Ясна – термали Врбове – Кошице – Ужгород.
Вартість: від 120 €
Виїзди:  12.01.2020, 24.01.2020, 14.02.2020, 28.02.2020, 06.03.2020, 20.03.2020

 

Трансфери до гірськолижних курортів і екскурсія в Кошице в ціні туру!

Програма туру:

День 1
Збір групи в Ужгороді о 09:20, під прибуття в 09:20 поїзда Київ-Ужгород №29.
Перетин кордону. Переїзд в Левочу, екскурсія по місту.
Левоча- колишній центр Спіша, в минулому найбагатше місто Спіша, в центрі міста дуже добре збереглася середньовічна площа, яку оточують близько 60 будівель в стилі готики і ренесанс. У костелі Св. Якуба (вх. Квиток 5 EUR) знаходиться найвищий дерев’яний готичний вівтар в світі – робота видатного різьбяра Майстри Павла з Левочі. На Маріанської горі знаходиться Маріанський костел, який є однією з 10-ти Базилік в Словаччині. У 2009 році місто записаний в Світова спадщина ЮНЕСКО.
Переїзд в Попрад. Поселення в готель категорії 3 *.
Пропонуємо Вам  Вам вечерю у національному стилі в Колибі у Високих Татрах ( дорослі – 22€ діти до 12 років – 20€). Вас очікує гостинна атмосфера і смачні страви з напоями.
Ночівля.

День 2
Сніданок.
Виїзд на катання на лижах в Татранську Ломніцу, курорт що перебувати в східній частині Високих Татр, на висоті 850 м над рівнем моря, в 18 км від Попрада. Це один з найбільш популярних зимових курортів Словаччини. Він підходить для всіх категорій лижників. Домінантою курорту є друга за висотою вершина Високих Татр – Ломницький Штіт (2 632 м). У вас буде можливість покататися на лижах і набратися магічним позитивом від Татр.
Пропонуємо Вам екскурсії:
– Поїздка в Штрбське Плесо (дорослий 7 EUR, дитина до 12 років – 7 EUR) – говорять, що побувати в Словаччині і не зробити фото при однойменному озері, це все одно що побувати в Парижі і не зробити фото біля Ейфелової вежі. Ви відчуєте невидиму магію даного місця, як ніби озеро живе і разом з природою і лісами творять неймовірні комбінацію, симбіоз життя і щастя.
– Кежмарок (дорослий 12 EUR, діти до 12 років – 10 EUR) – подтатранське і Спішське місто Кежмарок з давніх часів був центром освіти Спішського регіону і відправною точкою знань і досліджень в Високих Татрах. Місто належить до числа міст з довгою славною історією. Завдяки розташуванню біля підніжжя Татр зараз місто є центром літнього та зимового туризму.
– Пропонуємо нову неймовірну атракцію в Словаччині – стежка по кронах дерев в Бахледовій Долині (дорослий 25 EUR, дитина до 12 років – 23 EUR, в вартість влючено також квиток на підйомник туди і назад) – стежка в кінці піднімається  до висоти 32 метрів. На самому верху «вежі» можна знайти 360 ° оглядовий майданчик, з якого відкривається прекрасний вид на Беліанські Татри, Піеніни і Замагурье. А також для всіх бажаючих випробувати справжній адреналін, буде можливість спуститись на сухиі слайд-гірці (за доп. оплату 2 EUR)  прямо з оглядового майданчику. Не забудь взяти з собою фотокамеру, такого ти ще точно не бачив!
Повернення в готель. Ночівля.

День 3
Сніданок.
Виїзд в Ясну – найвідоміший курорт Низьких Татр, є, на загальну думку, кращим гірськолижним центром у всій Східній Європі. Безліч трас на північному і південному схилах гори Хопок обслуговують підйомники з магнітними пропусками, що забезпечує їх високу пропускну здатність.

Для самих допитливих пропонуємо екскурсію «Цей Чарівний підземний світ» (дорослий 18 EUR, діти до 12 років – 15 EUR). Вас очікують відвідини найбільшої печерної системи! Дем’яновські печери – це найдовша дев’яти ярусна система, яка складається з 170 (!) Різних печер. Найбільш вражаючою з них вважається Печера Свободи – унікальна печера з величними водоспадами і сталагмітами, оригінальними і химерними формами озер – одна з найкрасивіших в Європі. Поряд з печерами є декілька чарівних ресторанчиків, кафе і магазинчиків з сувенірами, де ви можете погуляти, купити необхідне і пообідати.
Повернення в Попрад.
Пропонуємо Вам відмінну релаксацію в термальному комплексі Врбове (14 EUR. Діти до 12 років – 12 EUR-3 години) – в термальною купальні Врбове ви знайдете справжню геотермальну воду, яка вважається однією з найкращих мінеральних вод у Центральній Європі з вмістом важливих для людського організму мінеральних речовин. Геотермальна вода, що наповнює басейни, виходить з глибини більше 2000 м і містить мінерали, які надають сприятливий вплив на опорно-рухову, дихальну, нервову системи, на шкіру і серцево-судинну систему.
Температура води досягає 59 ° C. У басейнах підтримується температура від 26 до 38 ° C. Повної релаксації сприяють форсунки зі струменями води, що знімають м’язову напругу.
Повернення в Попрад.
Ночівля.

День 4
Сніданок.Виселення cотеля.
Переїзд в Кошице. Оглядова екскурсія по найкрасивішому місту Словаччини.
Місто Кошице було обране культурною столицею Європи 2013 року.
Під час екскурсії Ви побачите всі головні визначні пам’ятки історичного центру міста: собор Св.Алжбети, найбільший собор Словаччини та східної Європи, каплицю Св. Михайла, готичну вежу дзвіницю Св. Урбана, чумний стовп, знаменитий оперний театр, міську Ратушу, костел Єзуїтів.
Повернення в Україну.
Приїзд до Ужгород у вечірній час доби (в залежності від проходження кордонів).
Рекомендуємо брати квитки на потяг до Києва після 18:00.

Вартість туру:

             Дорослий в DBL/TWIN/DBL+EXBED  Дитина 3 – 12  років (з 2 дорослими в номері)     SNGL
 130 EUR  120 EUR 180 EUR

 

У вартість входить
✅ проживання в готелі 3 *;
✅ харчування (сніданки);
✅ супровід гіда-керівника по маршруту;
✅ транспорт згідно програми;
✅ екскурсія в Кошице;
✅ екскурсія в Левочі;

У вартість не входить:
❌ консульський збір;
❌ додаткові екскурсії;
❌ прокат лижного обладнання;
❌ скіпасс;
❌ чайові водіям;
❌ особисті витрати, сувеніри.

Важливо! Оплата здійснюється в гривнях за туроператорським курсом на день оплати.

Загальна інформація:
– Попрад – 3 ночі
– Без нічних переїздів.

Додаткова інформація:
– ціна за дитину дійсна при розміщенні DBL + CHLD;
– під тур надається віза Республіки Словаччини;
– приймаюча компанія може змінювати екскурсії і час їх проведення на рівноцінні через погодні або транспортних умов;
– факультативні екскурсії відбудуться за наявності в групі 15 екскурсантів;
– туроператор не впливає на роботу митних і прикордонних служб.

Додатковоо оплачується: Дорослі Діти
Колоритна вечеря у національному стилі в Колибі 22 EUR 20 EUR
Вхідний квиток в костел Св. Якуба 5 EUR 5 EUR
Відпочинок у термальному комплексі Врбова 15 EUR 12 EUR
Подорож до озера Штребске Плесо 7 EUR 7 EUR
Стежка в Бахледке 25 EUR 23 EUR
Єкскурсія по Кежмароку 12 EUR 10 EUR
Екскурсія в Демяновску печеру 18 EUR 15 EUR
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар