Море Греції

МОРЕ ГРЕЦІЇ

Дати туру: 02.06, 12.06, 24.06, 02.07, 12.07, 22.07, 01.08, 11.08, 21.08, 31.08, 10.09 

Маршрут: Мукачево-Греція(Паралія)-Мукачево

Вартість: у червні – від 395Є, у липні – від 420Є

Додатково оплачується туристичний збір – 12 Є. 

Страхівки не входять у вартість.

Автобусний тур ( виїзд з м.Мукачева).

Тривалість туру: 11 днів (8 ночей на морі + 3 в дорозі)

Що на Вас очікує:

ДЕНЬ 1:

11:30 виїзд групи з Мукачева. Переїзд по території України – Румунії – Болгарії

ДЕНЬ 2:

Приїзд у Греції. Розміщення у готелі.  Вечеря. Нічліг.

ДЕНЬ 3:

Сніданок. Відпочинок на морі. У вільний час пропонуємо:
Поїздку на о. Корфу (48€/38€+20€ паром). Почнемо з того, що Корфу (або Керкіра) — острів для Греції нетиповий. Його ще називають «італійським» островом Еллади. Острів вражає своєю мальовничістю. Його вузенькі вулички петляють,  прямо над головою протягнуто шнурки і вісить білизна, легко загубитися. Але навіть вперше ступив на Корфу паломник ніколи не заблукає, тому що досить вимовити заповітні слова «Agios Spiridonos», і будь-який житель, навіть дитина, покаже вам вулицю, на якій велично височіє кафедральний собор, де спочивають нетлінні мощі святителя Спиридона Триміфунтського. Дзвіницю собору видно звідусіль.Благодаттю Божою чесні мощі св. Спиридона збереглися нетлінними і, що особливо чудово, шкіра плоті його має звичайну для людського тіла м’якість. Безкоштовний Wi-Fi надається у всіх готелях.
Вільний час. 
Збір групи.
Повернення у готель.
Вечеря.
Нічліг.
56793

ДЕНЬ 4:

Сніданок. Вільний день. Всім бажаючим пропонуємо:
Круїз на острів Скіатос (Дорослий: 40€ / Діти: 40€) Скіатос – дивовижний острів, який по праву називають «Діамантом Егейського моря». Природна краса острова, архітектура, яка поєднує в собі характерні риси прибережних і гірських сіл, сучасна інфраструктура та легка досяжність зробили Скіатос улюбленим місцем відпочинку греків і туристів з усіх країн світу. Рекомендуємо екскурсію на г.Оліпм (20€/15€). Величні гори Олімпу ми будемо споглядати з оглядового майданчика, розташованого на висоті 940 м н.р.м. А також відвідаємо монастир св. Діонісія Олімпійського. Це один з найстаріших монастирів, центр грецького православ’я та просвітництва. Ви дізнаєтеся про життя і подвиги св. Діонісія Олімпійського, ви зможете вшанувати мощі святого, а також у монастирі є ще частинки мощів: Лазаря, св. Мокрини та частинка Животворного Хреста Господнього.
Повернення в готель.
Відпочинок на морі.
Вечеря.
Ночівля.
56795

ДЕНЬ 5:

Сніданок. Вільний день. Рекомендуємо екскурсію на Метеори (30€ ( вхідні квитки оплачуються окремо – 3€).  Відвідування Метеор включає в себе оглядову екскурсію на автобусі по скельному комплексу і зовнішній огляд 6 монастирів з зупинкою для фотографій на оглядовому майданчику. Завершує екскурсію відвідування одного з монастирів. Далі наш маршрут пролягає до джерела св. Параскеви П’ятниці. Колись на дні озера люди знайшли чудотворну ікону св. Параскеви, після чого і звели тут печерний храм. Люди, які мають захворювання зору, знаходять тут зцілення. Відомі випадки, коли зцілювались навіть сліпі.
Повернення в готель.
Вечеря.
Ночівля.

ДЕНЬ 6:

Сніданок. Вільний день.«Античні Афіни – міфи та реальність» (65€/50€ + вхідний квиток від 24€). Нічний виїзд 00:00 на факультативну екскурсію. 7:00 – 08:00 – прибуття в Афіни. Оглядова екскурсія по дивовижному місту, з яким пов’язана доля Греції. Країна переживала періоди розквіту і занепаду, величі і приниження, але святі гори і круті схили, древні храми і амфітеатри зберегли ту первозданну красу, яка залишилась недоторканою багато століть. Напевно, грецька богиня Афіна все ще оберігає своє місто. Продовжиться ваше знайомство з Афінами оглядом древнього Акрополя. Це один з видатних пам’яток мистецтва, який готовий представити вам такі шедеври, як Парфенон, колонада Пропілей, храм богині Ніки і Ерехтейон.
Повернення в готель.
Вечеря.
Ночівля.

ДЕНЬ 7:

Сніданок. Вільний час.Пропонуємо екскурсію в гробниці Вергіни, на водоспади Едеси та джерела Лутра Арідея (35€/30€)  Розпочнемо екскурсію у дивовижному для всіх любителів давнини – місті Вергіна. Це молоде місто, засноване 1922 року, було зведено дома древнього поселення під назвою Эги. Будівництву міста сприяли археологічні розкопки, під час яких знайшли унікальні історичні пам’ятки, зокрема дві гробниці македонських царів. Саме їх ми з Вами обов’язково відвідаємо. Продовжиться наша екскурсія в дивовижно красивому місті Едеса, яке славиться своїми незліченними водоспадами. Ми погуляємо, насолодимося місцевою красою і трохи помріємо під заспокійливе дзюрчання води. Потім ми вирушимо в ще одне казково гарне місце – Лутра в Арідеї. Тут є гарячі джерела, відомі ще з часів Олександра Македонського. Ми обов’язково покупаємось у термальних водах і отримаємо заряд бадьорості, після чого, за Вашим бажанням, заглянемо у місцеві лавки, де торгують сувенірами. Вечеря. Ночівля.

ДЕНЬ 8:

Сніданок. Вільний час.Пропонуємо поїздку у Касторію (королівство шуб) (25€/10€)Поїздка за шубою в Кастор’ю  – це по-перше, яскрава подорож яка не додасть витрат у вашому бюджеті, тому що ціни на хорошу шубу набагато нижчі ніж у інших країнах світу, у третього або тридцять третього перекупника.Тут ви купуєте практично оптом у виробника – виробника шуб. Тут вам не треба буде переплачувати якісь витрати, адже ваша покупка не піддається ПДВ (повною мірою), а насолода від покупки цієї пухнастої принади у світовій столиці хутра – Касторії, просто необговорюється.Чому шуби дешевші в Кастор’ї, а не десь ще?Варто пам’ятати, що основна виробнича база шуб знаходиться в Греції, в області Касторія. Тут можна нарахувати близько 5.000 шубних фабрик, які шиють цілий рік найякісніші шуби у світі. Адже саме греки родом із Касторії перші впровадили в Європі моду на шуби у найвищих верствах суспільства. Ну і яку якість потребує еліта? Звичайно, найвищу!
Вечеря.
Ночівля.
ДЕНЬ 9:
Сніданок. 
Вільний час.
Вечеря.
Ночівля.

ДЕНЬ 10:

Сніданок. До 10:00 виселення з готелю.
Вільний час.
Збір групи.
Посадка в автобус.
Нічний переїзд до України.

ДЕНЬ 11:

Приїзд в Україну
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар