Словацький мікс (Левоча-Кежмарок-Попрад). Одноденний тур.

Дата: 11 грудня 2022 року.

Виїзд з Мукачева – 03:00.

Виїзд з Ужгорода – 04:00. Перетин кордону. Переїзд в Словаччину.

Словаччина приваблює до себе сніжними вершинами Карпат та Татр, мелодіями цимбал, красою Братислави, хитромудрими печерами, середньовічними замками, мінеральними джерелами, гірськолижними трасами. Щоб остаточно підкорити своїх гостей, словаки виставляють на стіл бринзу, пиво, боровичку, галушки, гуляш, кнедлики. І не треба в цей момент думати про дієту і фігуру, ситне застілля для словаків – запорука гарного настрою та довгої дружби.

Перша зупинка – Левоча. Найголовнішою пам’яткою Левочі є чарівне старе місто, оточене добре збереженими стінами. Історичний центр включає кілька цікавих середньовічних пам’яток, а також понад 60 старовинних бюргерських будинків, побудованих в період з 14 по 15 століття.

Друга зупинка – Кежмарок. Історичний центр міста завдяки добре збереженим архітектурним пам’яткам має середньовічний вигляд. Найвідомішими пам’ятками Кежмарку є замок XIII століття, костел Святого Хреста або, як йго ще називають, “базиліка-мінор” та протестанстська артикулярна дерев’яна ценрква Святої Трійці (1717), яка у 2008 році була внесена у список світової спадщини ЮНЕСКО.

Приїзд  на дегустацію «TATRA TEA». Цей прекрасний напій виготовляється саме в Татрах, а для його приготування використовують трави, які тут ростуть. Під час екскурсії ви побачите, як працює фабрика, продегустуєте кілька коктейлів. На дегустації ви дізнаєтесь все про походження та ідею створення татранського чаю, ви скуштуєте усі 14 видів TATRATEA і вас пригостять традиційною їжею (вхідні квитки  – 15 євро).

goryashhij-tatrati-avtp-768x642

Продовжуємо екскурсію з історичного регіону Попрада – Спішської Соботи. Колись це було окреме місто з багатою історією. Тихе і спокійне місце з старовинними будинками, будівлею міської ратуші на площі Ринок і своєю чудовою атмосферою.

17:00 – 20:00 – відвідання новорічно-різдв’яного ярмарку в м.Попрад, шопінг в торговому  центрі Forum.

20:00 – збір групи, повернення додому.

У вартість туру входить:

  • проїзд автобусом єврокласу;
  • супровід керівника групи;
  • послуги гіда-екскурсовода протягом всієї подорожі.
У вартість туру не входить:

  • особисті витрати;
  • страхування;
  • факультативна екскурсія –  Татранський чай (15 євро).

Вартість туру – 40 євро (в гривні по курсу)

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар