Шипіт-Пилипець-Синевир

  Бронювати              
Дата туру
під запит
Вартість туру

900 грн

Маршрут

Ужгород Шипіт Пилипець Синевір

Програма туру:

07:00 – збір та виїзд групи біля готелю “Закарпаття”

10:00 – Воловецький перевал – це чудове місце для прекрасних фото!!

12:00 – Переїзд в с. Пилипець. Прогулянка до найбільшого водоспаду Закарпаття – Шипіт.

13:00 – Прибуття до підйомника в Пилипець.

Пилипець – гірськолижний курорт в Карпатах, колиска фрірайду, а також улюблене місце для всіх, хто не уявляє зиму без катання на гірськолижних трасах.Пилипець з кожним роком приймає все більше гостей. Зростає гірськолижна і туристична інфраструктура курорту. Щодня взимку на курорті Пилипець в Карпатах працює ратрак-спецмашина для ущільнення снігу на гусеничному ходу. З допомогою ратрака готуються до комфортного катання гірськолижні траси і схили карпатського курорту Пилипець. Також ратрак використовується для транспортування туристів на Боржавському хребті.

У Пилипці налічується понад 20 кілометрів гірськолижних трас. В околицях Пилипця за межами гірськолижних трас при наявності достатнього природного снігового покриття можна кататися на бігових лижах.Також Пилипець-справжнісінький рай для фрірайдерів. Протяжність позатрасових спусків у Пилипці на порядок перевищує довжину розмічених гірськолижних трас.

15:00-15:30 – зупинка на обід

16:00 – 18:00 – Синевирське озеро

Найгарніший куточок Закарпаття, мальовниче, прекрасне  природне диво «Око Карпат» – Синевирське Озеро. Озеро Синевир є найбільшим і найглибшим високогірним озером України та відомою туристичною атракцією однойменного національного парку. Розташоване на висоті 989 м над рівнем моря. Озеро утворилося внаслідок перекриття гірського потоку кам’янистими породами після землетрусу 10-11 тисяч років тому. Площа водного плеса становить 4-5 га, його глибина — 8-10 м (найбільша глибина сягає 22 м. Озеро поповнюється поверхневими та атмосферними водами, з нього витікає невеликий струмок (басейн р. Тереблі). Вода в озері — слабомінералізована, чиста, прозора. Тут водиться три види форелі — озерна, райдужна та струмкова, а також гольян та рак річковий. Однак купатися у Синевирі заборонено, зокрема не дозволить поплавати ще й температура води, яка максимально нагрівається лише до 13°С.

Факультативно пропонуємо:

  • Реабілітаційний центер бурих ведмедів

Популяція бурого ведмедя в Україні нараховує близько 300 особин. Також є певна кількість цих тварин, які утримуються у неволі. В окремих випадках для тих ведмедів створені неналежні умови, або ж утримуються з порушенням природоохоронного законодавства. Тож постало питання про утворення спеціалізованого центру реабілітації ведмедів. За сприяння міністра екології та природних ресурсів України Миколи Злочевського, будівництво такого центру на площі 12 га розпочато влітку 2011 року у Національному природному парку «Синевир». На це Міністерство виділило 2 млн. 46 тис. грн.

Мета центру – реабілітація особин бурого ведмедя, які зазнали жорстокого поводження, потерпілих від стихійного лиха, утримання конфіскованих тварин, подальша доля яких вирішується в судовому порядку у зв’язку з порушенням законів України, відтворення їх природної популяції, тимчасова перетримка тварин, яких затримано на кордоні через порушення природоохоронного законодавства тощо.

  • Долина вовків- еко-парк

У Міжгірському районі Закарпатської області розташовано всесвітньо відомий національний парк «Синевир», що названо на честь унікального високогірного льодяникового озера, який знаходиться на його території. Туристи відвідують це місце, щоб подивитися на озеро, котрий є одним із семи природних чудес України – Синевир, відвідати Центр реабілітації бурих ведмедів, завітати до унікального музею лісосплаву і Колочавських музеїв та подивитися на старовинні дерев’яні церкви.Рік тому у селі Синевирська Поляна, що на відстані 1-2 км від Центру реабілітації ведмедів, з’явився еко-парк «Долина вовків».

Програма туру

 

Вартість туру

900 грн

У вартість входить
Забронювати тур
У вартість не входить