Греція, Земля Богів NEW

Греція, Земля Богів NEW
Маршрут: Чернівці – Сучава – Бухарест – Скоп’є – Катерини – Kastoria – Афіни – Салоніки – Софія – Сібіу – Сігішоара – Чернівці
Місто виїзду: Чернівці
Тривалість: 12 днів
Дати заїзду: 28.06.2018 18.07.2018 17.08.2018 04.09.2018

 

Дивовижна екскурсійна програма + 7 ночей на морі Олімпійської Рив’єрі в Паралія Катерини в готелі на Ваш вибір
 
БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ!
Можливість відвідати: Сучава, монастир Воронець, Бухарест, Палац Парламенту, Скоп’є, каньйон Матка, Салоніки, Софія, Сігішоара

Нескінченні пляжі із золотим піском, бірюзова гладь моря і невичерпне кількість оливкових дерев, легендарний Олімп і восьме чудо світу – Монастирі Метеори – все це Північна Греція. На Вас чекає незабутній відпочинок на Олімпійській Рів’єрі в Паралія Катерини. Адже недарма тисячі років тому грецькі Боги оселилися саме тут.

День 1
Зустріч туристів в місті Чернівці у автобуса на ж / д вокзалі. О 9:00 посадка в комфортабельний автобус, перетин українсько-румунського кордону. Переїзд в Румунію. Прибуття в старовинне місто Сучава. Запрошуємо на оглядову екскурсію по Сучаві. «Сучава – серце Буковини» місце коронації господарів Молдови. Екскурсія починається з відвідин знаменитої Тронної Фортеці Сучава – найважливішого історичного пам’ятника міста і монастиря Св. Іоана Нового.
Переїзд до всесвітньо відомого монастиря Воронець (вхідний квиток – 8 євро), який знаходиться під охороною ЮНЕСКО. Завдяки своїм зовнішнім розписам, виконаних на неповторному блакитному фоні і зберегли свою красу і багатство протягом декількох сотень років, даний монастир називають ще «Сікстинської крапель Сходу». Особливість в тому, що розпис стін зроблена не тільки зсередини, але і зовні. Ніде в світі немає такого. Цікаво, що фрески і до цього дня не втратили своєї свіжості і яскравості. Секрет фарб поки не розгаданий.
Прибуття в Бухарест. Розміщення в готелі. Ночівля.

День 2
Сніданок. Оглядова екскурсія по Бухаресту «Легендарний Бухарест»: це квітуче місто з безліччю інфраструктурних проектів, які вже істотно змінили його старовинний вигляд. У минулому носив ім’я «маленького Парижа», сьогодні він є дуже цікавий мікс старого і нового. Ви побачите Площу Конституції, Площа Революції, монумент Відродження і будівля уряду. Напроти нього розташований палац першого румунського короля Карла Першого, у якому розташований Музей Мистецтва. Вільний час в Бухаресті. Ви можете подивитись:
Палац Парламенту (20 євро дор. / 15 євро діти), який занесений в книгу рекордів Гіннеса, як найбільша адміністративна будівля в світі після Пентагону. Палац Парламенту Вас шокує своєю грандіозністю і помпезністю.
Переїзд на територію Македонії, батьківщина античної македонської цивілізації і гордого народу, місце зародження православної писемності і одна з найчистіших країн Європи. А між тим, це одна з найцікавіших країн Балкан і одна з наймолодших держав континенту. У всіх македонських містах бережно зберігається безліч архітектурних пам’ятників середньовіччя і античності, а унікальна природне середовище дозволяє вважати країну одним з кращих європейських центрів активних видів відпочинку – пішого та гірського туризму, спелеології, рафтингу. Ночівля на території Македонії.

День 3
Сніданок. Виселення з готелю. Сьогодні запрошуємо Вас на оглядову екскурсію по столиці Македонії міста Скоп’є (20 євро дор. / 10 євро діти). Скоп’є – це головне місто країни, повний історичних пам’яток старовини. Прогулюючись по місту Ви познайомитеся з соборним храмом Святого Климента Охридського, освяченим в 1990 році, Міленіумскім хрестом і кам’яним мостом через річку Вардар побудови в XV столітті. А також побачимо площа Македонії і православну церкву Святого Спаса, зведену в XIX столітті, де можна розглянути прекрасні зразки різьблення. У програмі екскурсії не залишаться непоміченими стародавні лазні Даут-паші, зведені в XV столітті, масивна фортеця Скопско калі, мечеть Султан-Мурат і безліч унікальних пам’яток. Скоп’є неймовірно різноманітний місто, на кожному кроці тут відчувається особлива культура і колорит. Вільний час.
Усіх бажаючих запрошуємо познайомитись з природною перлиною Македонії каньйон Матка (25 євро дор. / 15 євро діти). Каньйон Матка – це музей під відкритим небом. Цей мальовничий каньйон був створений річкою тріски, що проклала свій шлях через гірський масив. У 1938 році річку Тріску перегородили дамбою, завдяки чому утворилося напрочуд гарне озеро з водою бірюзового кольору. Поруч з озером можна побачити церкву святого Андрія, побудовану в XIV столітті. У каньйоні знаходяться десять печер, довжина яких становить від 20 до 200 метрів. Найвідомішою з них є печера Врело. Також в ній знаходиться величезний сталагміт заввишки близько трьох метрів і два озера, глибина одного з них, імовірно, може досягати 500 метрів. Також є можливість взяти напрокат байдарки (за дод. плату), або найняти 10-місцевий моторний човен і плавати до печер.
Переїзд до Греції на узбережжі Егейського моря.
Розміщення в готелі. Ночівля

День 4-9
Сніданок. Відпочинок на курорті Паралія Катерини.
Паралія Катерини – (з грецького – набережна р Катерини) – невеликий сучасний містечко, що перетворився за останні роки в дуже популярний курорт. Прозора морська вода, просторі піщані пляжі і незвичайно м’який клімат створили всі умови для прекрасного відпочинку. Тут зосереджені невеликі сімейні гостинці, величезна кількість кафе, барів, таверн і ресторанчиків, сувенірних крамниць і хутряних магазинів, нічних клубів, дискотек та інших розважальних закладів.
Під час перебування в Греції рекомендуємо факультативні екскурсії:
“Погляд на Грецію з Олімпу” (дор. 20 євро / діти 15 євро). З давніх міфів ми пам’ятаємо, що 12 грецьких богів живуть на Олімпі. В такому недоступному місці боги поселились, щоб люди не мучили їх своїми проханнями. І сьогодні є можливість поглянути на справжнє житло богів. Спочатку нас чекає древнє місто Діон (вхідний квиток 8 євро). Археологічний комплекс, де ми побачимо святилище Деметри і Великої Ісіди, античний Одеон, римські лазні і «палац Діоніса» – покровителя виноградної лози, веселощів і танців. Далі – легендарна гора Олімп. Автобус підніметься до висоти 1000 м над рівнем моря, де перед нами відкриється зачаровує магічна краса Олімпійської гірської гряди і чудовий вид на Егейське море.
“Грецькі Альпи” (дорослі. 30 євро / діти 20 євро). Сьогодні нас чекають казкові місця. Ми відвідаємо першу столицю Македонського царства – Вергіни (вхідний квиток – 8 євро), де познайомимося з цією царської скарбницею, багатства якої справлять враження навіть на самих стриманих мандрівників. Тут знаходиться унікальний музей, де представлені цінні експонати македонської царської династії, а також група гробниць, в одній з яких покояться останки Філіпа II, батька Олександра Македонського. У тіні гір Пайкос і Воррас розташувався місто Лутра Арідея. Краса гір, чисте повітря, кришталева водичка гірських потічків, водоспади і таємничі сталагмітові печери будуть нас дивувати і радувати. Ми зможемо відвідати відомі ще з часів Олександра Македонського гарячі джерела під відкритим небом. Лікувальна вода протягом багатьох століть впливала на здоров’я людини. Ми зможемо відпочити і розслабитися.
“Королівство шуб” (20 євро). Кастор – гірське містечко, волею долі став одним з провідних європейських центрів по виробництву хутряних виробів. На сьогоднішній день в місті працює понад 1200 автономно функціонуючих фабрик. Високе мистецтво і любов майстрів району до кушнірського ремесла перетворили Касторью в світовий центр з виробництва хутряних виробів. Якщо ви ще не носите касторьянскую шубу, то сподіваємося, що ми допоможемо вам здійснити вашу мрію.
“Унікальні Метеори” (дор. 35 євро / діти 25 євро + вхідний квиток 6 євро). Над Фессалійською долиною, покритої садами і гаями, зметнулися вгору величезні кам’яні брили. Це унікальний пам’ятник Візантійської епохи – Святі Метеори. Промениста монастирська держава, побудована на гігантських обривистих скелях, велично спрямованих в небо до Творця. Круті стежки ведуть на вершини скель, звідки відкриваються захоплюючі види на долину річки Піньос і виникає непередаване відчуття, що сполучає в собі страх і захоплення. Відвідування двох діючих монастирів, де ми побачимо чудові фрески, старовинні ікони і святі реліквії. Тут – серце і душа Греції. Монастирі Метеори – фантастичне видовище, яке просто неможливо забути.
круїз на “Діамант Егейського моря”, острів богів – Скіафос (дор. 45 євро / діти 35 євро). Природні краси острова, архітектура, яка поєднує в собі характерні риси прибережних і гірських сіл, сучасна інфраструктура та легка досяжність зробили Скіафос улюбленим місцем відпочинку греків і туристів з усіх країн світу. Голлівудські продюсери не даремно вибрали Скіафос з його мальовничими бухтами і пляжами, з кристально-чистими водами в якості місця зйомок для одного з найуспішніших фільмів десятиліття – Mamma Mia. Під час круїзу у вас буде можливість, піднявшись на палубу, відчути солоний вітер моря, навчиться танцювати відомий грецький танець – сіртакі, опинитися в цьому грецькому раю.
пропонуємо екскурсію “Казкові Афіни” (дорослі. 65 євро / діти 50 євро + вхідний квиток 24 євро). Нічний виїзд 00-00 на факультативну екскурсію 7:00 – 08:00 – прибуття в Афіни. Оглядова екскурсія по місту. Дивовижний місто, з яким пов’язана доля Греції. Країна переживала періоди розквіту і занепаду, величі і приниження, але святі гори і круті схили, древні храми і амфітеатри зберегли ту первозданну красу, яка залишилась недоторканою багато століть. Напевно, грецька богиня Афіна все ще зберігає своє місто. Продовжиться наше знайомство з Афінами оглядом древнього Акрополя. Це один з видатних пам’яток мистецтва, який готовий представити нашому погляду такі шедеври, як Парфенон, колонада Пропилей, храм богині Ніки і Ерехтейон. Вільний час. Повернення в готель. Ночівля.

День 10
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Салоніки. Пропонуємо факультативну екскурсію по місту “Казка Півночі – Салоніки” (дор. 15 євро / діти 10 євро). Запрошуємо познайомитися з містом, де життя б’є ключем протягом усього року. Салоніки – місто трьох цивілізацій – Елліністичної, Римської та Візантійської, перехрестя епох і торгових шляхів. Нас чекають основні визначні пам’ятки: «Біла вежа», що стала символом міста, Ротонда і Тріумфальна арка, Храм Святого Димитрія, покровителя міста, пам’ятник Олександра Македонського. Ми побуваємо в мальовничому районі старого міста, побачимо візантійські кріпосні стіни. А для любителів шопінгу прекрасна можливість прикупити, що – щось новеньке і порадувати своїх близьких сувенірами з Греції. У другій половині дня виїзд з курорту.
Переїзд до столиці Болгарії – Софії. Запрошуємо на вечірню прогулянку по місту “Красуня Софія”. Місто, з тисячолітньою історією, назване іменем богині мудрості, Софія, сьогодні зберігає культурно-історичні пам’ятки різних епох – від античності до сучасності. Ви зможете побачити Національний історичний музей – найбільший на Балканському півострові, візитну картку Софії храм Святого Олександра Невського, церква святої Софії – найдавнішу церкву в місті, ротонду святого Георгія – дуже старе, повністю збережена будівля і третю за розміром у світі арену для гладіаторських ігор . Переїзд по території Болгарії і Румунії. Ночівля в готелі на території Румунії.

День 11
Сніданок. Сьогодні ми познайомимо Вас з культурними пам’ятками Румунії. Запрошуємо Вас відвідати:
екскурсію в місто Сібіу (5 євро). Це місто купців і ремісників був столицею краю. В Сібіу живе солідна громада етнічних німців, і тому виглядає місто належно. Вимощені бруківкою вулички, гострі шпилі старовинних кирх, світлі будинку під червоною черепицею. В Сібіу збереглися кріпосні стіни і сторожові вежі.
– музей Палац брукенталія (12 євро дор. / 10 євро діти) (в стилі пізнього бароко) зібрані безцінні колекції живопису (найбільша колекція живопису в Румунії), скульптури, срібла і кераміки.
– екскурсія по місту Сігішоара (10 євро) (під охороною ЮНЕСКО), місту, де народився і провів дитинство Влад Дракула. Ми прогуляємося по вуличках стародавньої фортеці, де здається, що нічого не змінилося з тих часів, коли тут жив граф Дракула. Ті ж кріпосні стіни, та ж масивна Готична Церква, в якій Дракула стояв заутреню, ті ж години на 64-метровій вежі, які б’ють кожні п’ятнадцять хвилин, ті ж криві вулички і похмурі дворики Пішохідна екскурсія по фортеці. Огляд кріпосних стін, веж, а також Католицької та Лютеранської церкви. Ночівля на території Румунії.

День 12
Сніданок. Виселення з готелю. Проходження прикордонного контролю. Прибуття в Чернівці.

ВАРТІСТЬ ТУРУ

 Дати турів Раннє бронювання 
до 28.04.2018 
Бронювання за 
60 дній до дати виїзду
Стандартна вартість
Hotel Viktoria 3* Hotel Strass 3*+ Hotel
Viktoria
 3*
Hotel Strass 3*+ Hotel Viktoria 3* Hotel Strass 3*+
28.06.18 – 11.07.18 345 € 425 € 365 € 445 € 395 € 475 €
18.07.18 – 31.07.18 345 € 450 € 365 € 470 € 395 € 500 €
17.08.18 – 30.08.18* 355 € 445 € 375 € 465 € 405 € 495 €
04.09.18 – 17.09.18 345 € 420 € 365 € 440 € 395€ 470€

 

Готель Viktoria 3 * знаходиться в Паралія Катерини, всього в 100 метрах від пляжу. До послуг гостей сад із зоною для відпочинку і дитячий майданчик. Зручності для відпочинку також включають в себе сауну та солярій. Всі номери можуть похвалитися барвистим декором і балконом з видом на місто або сад. У кожному номері є кондиціонер, супутникове телебачення та міні-бар.

Готель Strass 3 * + розташований в прибережному курорті, всього в 80 метрах від пляжу. Він пропонує сучасні номери з власним балконом. Гостей чекає прекрасна тераса і ресторан. Готель яскраво оформлений і є зручним місцем відпочинку в центрі жвавого міста Паралія. Щоранку починається зі сніданку “шведський стіл”, після якого можна відправлятися на прекрасний пляж. Стильний ресторан Aegean готує традиційні грецькі страви, а в барі можна знайти прекрасні коктейлі і вина. У всіх громадських зона готелю працює безкоштовний Wi-Fi.

У вартість туру входить:
• Проїзд по маршруту комфортабельним автобусом;
• Проживання в транзитних готелях 3 * на базі сніданків (4 ночі);
• Проживання в готелі (на базі сніданків) на узбережжі Егейського моря (7 ночей);
• Супровід керівника групи по всьому маршруту.

У вартість туру не входить:
• Курортний збір при проживанні в готелі Греції, оплачується готівкою при бронюванні туру в офісі компанії – 10 євро;
• Медична страховка – 5 євро, для пенсіонерів з 60 ло 70 років – 10 євро, з 70 дет і старше – 15 євро;
• Для володарів біометричного паспорта віза НЕ ПОТРІБНА! Для власників закордонних паспортів старого зразка оплата консульський + сервісний збір 60 євро (крім пенсіонерів, дітей до 18 років та студентів до 21 року стаціонару – 25 євро);
• 7 вечерь на курорті = 56 євро (за бажанням)
• Факультативні екскурсії;
• Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти (церкви, збори, музеї і т.д.);
• Проїзд в громадському транспорті;
• Особисті витрати.

Просимо звернути увагу:
– Вартість факультативних програм складається з вартості вхідних квитків та / або транспортного обслуговування, та / або послуг гіда та / або резервації, та / або вартості паркування / стоянки / в’їзду автобуса на території об’єкта.
– Автобусне обслуговування та супровід керівника у вільний час не передбачено;
– Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг;
– Фірма не несе відповідальності за пробки на дорогах, погодні умови і роботу митних служб;
– Автобус рухається зі швидкістю, дозволеною правилами перевезення пасажирів у країнах Євросоюзу;
– Туалети в країнах Євросоюзу можуть бути платними, середня вартість від 0,50 до 1 євро.
– Проживання в готелях категорії 3 *, в деяких випадках можливо 2 *, якщо готель за якістю на рівні 3 *;
– Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені на додатковому ліжку в двомісному номері
– Гарячі напої в автобусі готуватися не будуть. Під час тривалих переїздів кожні 3-3,5 години ми будемо делатьостановкі, де буде можливість придбати чай / кава або інші напої.
– Мінімальна кількість для виконання факультативної програми 20 чоловік.
– Супроводжуючий групи НЕ влаштовує організований заїзд групи в супермаркети «Теско» або інші, якщо це не вказано в програмі туру.
– При виїзді з Євросоюзу на кордоні TAX-FREE оформлятися НЕ БУДЕ.