Романтика трьох міст: Нюрнберг, Страсбург та Мюнхен!

Романтика трьох міст: Нюрнберг, Страсбург та Мюнхен!

Маршрут: Львів –  Ужгород – Нюрнберг – Вюрцбург – Страсбург – Кольмар – Мюнхен – Ужгород –  Львів

Дати виїздів: 25.10, 8.11, 6.12, 29.12.2023

Вартість:188 Є*

1 ДЕНЬ

08:00 – збір групи.
08:30 – виїзд зі Львова.

Нічний переїзд в Нюрнберг.

По дорозі факультативно пропонуємо

Прогулянку на кораблику по Дунаю 33€, діти до 12р – 28€

 

Прогулянку на кораблику по Дунаю 20€. Рекомендуємо прогулянку на кораблику по Дунаю. З келихом іскристого шампанського в руці, забувши про щоденні клопоти і метушню, ти вдосталь насолоджуватимешся найкрасивішою панорамою Будапешта. Тут немає нічого зайвого: кожна будівля, кожен міст, кожна вуличка гармонійно вписані творцями в цій галереї на картинах, що змінюють одна одну. І саме з кораблика можна роздивитись всі деталі Парламенту, Рибацького Бастіону, Королівського палацу, загадати бажання, пропливаючи під мостами, якими так гордиться Будапешт. Незабутні емоції, свято для тіла і душі та фантастичні фото на згадку про “перлину Дунаю” і “Париж Східної Європи” гарантовані!

2 ДЕНЬ

Прибуття в Нюрнберг.

Оглядова екскурсія по Нюрнбергу. Нюрнберґ – це неофіційна столиця Священної Римської імперії, у якій переховували символи влади – корону, скіпетр та державу, це резиденція впливових баварських кюрфюстів, це всесвітньо відоме місце проведення справедливого трибуналу після руйнівної ІІ Світової війни, а сьогодні – чарівне місто з неймовірно красивою архітектурою фахверкових будинків, старовинними храмами, імператорським замком-фортецею, мостами через мальовничі канали і оборонною стіною, яка, немов прикордонник, показує, де закінчилося «вчора» і почалося «сьогодні». Нюрнберґ – мала батьківщина геніальних Дюрера, Шпенґлера і Гегеля, маленького олов’яного солдатика і добродушного лускунчика. Тут на кожному кроці тебе чекають жива історія та захоплива пригода…

Факультативно пропонуємо:

Легенди Нюрнберга 15 €.Нюрнберґ — місто із майже 1000-річною історією, у якій безліч таємниць, напівправдивих переказів, загадкових історій, схожих на легенди. Ми побуваємо в цікавих куточках старого міста: відвідаємо дворик ремісників, пройдемося біля будинку і містка ката, де в Середньовіччі люди дивилися на публічні страти, погуляємо мальовничими вуличками, а біля фонтану “Подружня карусель” загадаємо бажання, яке обов’язково здійсниться.

Вюрцбург 25 €.Тебе чекає відроджене із попелу війни чарівне “місто з родзинкою” Вюрцбурґ: велична фортеця Марієнберґ, кафедральний собор, умиротворений Майн із аркадним кам’яним Старим мостом – старшим братом Карлового в Празі, ринкова площа із храмом Богородиці, розкішна Вюрцбурзька резиденція єпископів, університет із першим у світі знімком руки професора Рентгена, лабіринти цікавих вуличок із фахверковими будинками під черепицею, затишні кафе з національними першими стравами, сосисками вайсвюрст, брецелями та місцевим пшеничним пивом, винні бари із власними виноградниками і погребами, а ще – крамниці, ярмарки, театри, музеї… Сьогодні Вюрцбурґ – це і старовинне містечко Франконії, і великий промислово-економічний, освітній та культурний центр північної Баварії, і оспіваний романтиками маршрут для закоханих…

Збір групи. Переїзд в транзитний готель. Ночівля

 

3 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Страсбург.

Оглядова екскурсія по Страсбургу.

Факультативно пропонуємо:

Кольмар 25 €.Найсухіше місто Франції – Кольмар – зачарує тебе дивовижним поєднанням усіх стилів архітектури, досягнень хай-теку та безмежного життєлюбства місцевих жителів. Рядочки фахверкових середньовічних будинків, які видбиваються у водах чистеннних каналів, лабіринти вузьких вулиць, безліч квітів і ліхтарів, а ще традиції, легенди та невигадані історії щороку притягують у найкрасивіше місто Франції мільйони туристів.Тут тебе радо зустрінуть, запросять на винний, джазовий чи кінофестиваль, смачно нагодують, пригостять унікальними ельзаськими винами, адже в такому красивому місті легко забути про щоденні клопоти, час і століття.

Кораблик в Страсбурзі 20€.Це захоплива мандрівка серед мальовничих панорам старого міста Гранд-Іль і унікальних мостів, занесених у список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, які з’єднують острів із центром столиці Ельзасу. Незабутньою родзинкою прогулянки на кораблику стануть канали та фахверкові будиночки кварталу Петіт Франс, який відомий своєю автентичною архітектурою ХVI століття! Потіш себе незабутньою романтикою прогулянки на кораблику по водній гладі каналів Страсбурга та його величною архітектурою, яка непідвладна часу!

Збір групи. Переїзд в готель на території Німеччини. Ночівля.

4 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю.

Оглядова екскурсія в Мюнхені. Мюнхен – третє за величиною місто Німеччини, центр колоритної землі Баварії. Він не втомлюється дивувати своїх гостей самобутністю, імперським розмахом, прекрасною архітектурою, чудовими парками. Незважаючи на те, що тут проживає більше 1,3 млн. людей, Мюнхен відносно невелике і компактне місто, дуже затишне, що не характерно для мільйонника, тому його часто називають “мільйонним селом”. Струнка витончена ратуша, граціозна Фрауенкірхе, барвистий Віктуаліенмаркет, розкішні музеї Пінакотеки, інтерактивний музей у штаб-квартирі BMW – це далеко не повний список must see, адже “Мюнхен любить вас” – офіційний девіз чарівної столиці Баварії.

Факультативно пропонуємо:

 

0-02-05-1c4f28d959beecdeb5937999b9902dd5bd68e0891d5c2a54fd89d741924ad766_ea7d4470

 

 

Трансфер до замку Нойшванштайн 50€. “Лебединий замок”, “замок божевільного короля”, найкрасивіший замок Німеччини – це резиденція останнього володаря Баварії Людвіга II, побудований на знак пошани до композитора Ріхарда Вагнера, який тут жив на кошти короля і писав свою неповторну музику. Людвіг був відданим шанувальником Вагнера, ототожнюючи себе з одним з персонажів його опер – Лебединим лицарем. Величні Альпи, розкішні нескінченні пейзажі, неприступна скеля, синя гладь озера, підвісний міст Марієнбрюке над прірвою, легенди про Лоенгріна, Трістана та Ізольду, вишукана архітектура, тиша і спокій – це містика, яку ти відчуєш усіма фібрами душі і зрозумієш, чому саме сюди великий герцог Людвіг ІІ втікав у власний світ мрій і чому Уолт Дісней саме цей замок зробив символом свого казкового світу!

Збір групи нічний переїзд у Львів.

5 ДЕНЬ

Прибуття у Львів орієнтовно 22:00

 

ВАРТІСТЬ 188 € * (+6Є – аудіогід )

 

У вартість туру входить:

  • проїзд автобусом єврокласу.
  • проживання в готелі категорії 2-3*
  • харчування – сніданки в готелях
  • екскурсії за програмою
  • супровід керівника групи
  • страхування

 

У вартість туру не входить:

  • рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки
  • особисті витрати