Римська Рив’єра – Тірренське море

Римська Рив’єра!
Маршрут: Львів – Будапешт – Байя Доміція(7 ночей на морі) – Півострів Гаета – Обриви Одіссея – Неаполь – Рим – Ватикан – Львів. ЛОКАЦІЯ : курорт на Побережжі Одіссея – БАЙЯ ДОМІЦІЯ
Дати виїздів: 23/06, 13/07, 27/07, 02/08*, 22/08
Вартість туру: від 299€

 

ЛОКАЦІЯ : курорт на Побережжі Одіссея – БАЙЯ ДОМІЦІЯ

ТРАНСПОРТ: Прямий автобусний рейс Львів – Байя Доміція– Львів

ПРОЖИВАННЯ: Hotel BNS FRANCISCO 4 *

        ПРОГРАМА ТУРУ

День 1
06:00 – збір групи на з/д вокзалі м. Львів.
06.30 – виїзд групи. Переїзд на територію Угорщини.
Прибуття до Будапешту. На Вас очікує ознайомча автобусна екскурсія «Скарби Будапешту». Ви поринете у справжню казку – найбільша площа Європи, проспект, який називають «угорським Champs-Élysées», побачите набережну Дунаю, яка занесена до Світової спадщини ЮНЕСКО: Парламент, панорама Королівського Палацу, Рибацького Бастіону. Фіналом прогулянки буде частування фірмовими настоянками на одній з найкрасивіших набережних Європи.
Нічний транзит до Італії.

lara1 lara2

День 2
14.00 – орієнтовне прибуття на курорт Байя Доміція.
Поселення в готель 4*
ВІДПОЧИНОК НА МОРІ
Ночівля.

lara3 lara4

День 3
Сніданок.
ВІДПОЧИНОК НА МОРІ
16.00 – запрошуємо на екскурсійну програму – «Слідами Гомера – півострів Гаета + обриви Одіссея» (25€/15€). Екскурсія дозволить познайомитися з історією Гаети – міста, яке має древню історію. За більш ніж дві тисячі років Гаета, що стала перехрестям народів і культур, взяла краще від кожної з них. Тут середньовічні замки «живуть» поруч з надлегкою неоготикою, суворі романські церкви – з пишним Неаполітанським бароко, прекрасні римські статуї – з ренесансним живописом. Місто, повне стародавніх легенд і нерозгаданих таємниць, доторкнутися до яких можна тільки тут, на березі Гаетанскої затоки. В ході екскурсії ви відвідаєте найкрасивіші собори і церкви, пройдетеся під кріпосними стінами і побачите справжнє диво природи – п’ятдесятиметрову морську скелю, що розкололася від вершини до самої води.
Ночівля.

lara5 lara6

День 4
Сніданок.
ВІДПОЧИНОК НА МОРІ
Ночівля.

День 5
Сніданок.
ВІДПОЧИНОК НА МОРІ
Можливість з’їздити на шопінг у знаменитий аутлет Ла Реджія групи МакАртур Глен – торгового містечка дисконтних магазинів з брендовими речами: Valentino, Baldinini, Gucci, Adidas, Intimissimi, Tezenis та багато інших. Шопінг-рай – ЛІТНІ РОЗПРОДАЖІ зі знижками до 70%! (трансфер у дві сторони 15€/10€).
Ночівля.

День 6
Сніданок.
ВІДПОЧИНОК НА МОРІ
Ночівля.

lara8 lara7

День 7
Сніданок.
ВІДПОЧИНОК НА МОРІ
Запрошуємо на екскурсійну програму «Неаполітанська пісня» (45€/25€). Неаполь – це квінтесенція Італії, повна яскравих, іноді карикатурних, образів. Безліч місцевих мешканок дуже схожі на створений Софі Лорен образ італійки. Чи це тільки так здається? Втім, за відчуттям справжнього італійського духу сюди приїжджають навіть італійці з північних регіонів країни. Оглядова екскурсія містом, де ви побачите площу Плебісциту, резиденцію іспанської династії Бурбонів, найстаріший оперний театр в світі Сан Карло. Відвідаєте найкращий та елітний район Неаполя – Позіліпо, звідки відкриваються чудові краєвиди на Неаполітанську затоку, а також є прекрасний оглядовий майданчик, з якого можна спостерігати захоплюючу панораму на грізний символ Неаполя – вулкан Везувій.
Ночівля.

День 8
Сніданок.
ВІДПОЧИНОК НА МОРІ
Сьогодні запрошуємо всіх на справжнє італійське казефічо (15€/10€). Ми відкриємо Вам таємницю народження найсмачнішої у світі моцарелли з молока чорних буйволиць. Саме в регіоні Кампанія виготовляють цей унікальний продукт! Ви почуєте всі загадки виробництва та історію цього «білого золота». Ну і звісно, дегустація!
Ночівля.

lara9 lara10

День 9
Сніданок.
Виселення з готелю.
В цей день запрошуємо всіх на екскурсійну програму «Між небом і землею: Рим та Ватикан» * (45€/25€). Місто-музей, місто фонтанів, вічне місто, місто куди ведуть всі дороги – як тільки не називали Рим. А він живе століття, купаючись в теплих сонячних променях, дозволяючи гостям милуватися своїми древніми руїнами. Подорожуємо крізь століття разом. Також відвідаємо одну з найменших, проте надзвичайно популярну країну Ватикан. О Ватикан – скільки скарбів ти тримаєш в собі: Весь Ватикан представляє собою справжню пам’ятку, але серце його, безсумнівно, лежить в Соборі Святого Петра. Інтер’єр собору вражає не лише розмірами, а й багатством оздоблення. У численних капелах розташовані справжні твори мистецтва роботи таких майстрів, як Мікеланджело, Берніні, Антоніо Поллайоло і багатьох інших. У капелах знаходяться усипальниці багатьох римських пап.
Вечірній виїзд на територію України.

lara11 lara12

День 10
Перетин кордону.
Пізнє прибуття до Львова.

Дати виїду: 23/06 13/07, 27/07 02/08*, 22/08
Вартість: 299 € 335 € 345 €

Діти до 12 років у супроводі двох батьків – 50% від вартості
Дитина у супроводі одного дорослого – 25% від вартості

ВАЖЛИВО!
– При бронюванні обов’язкове замовлення екскурсії «Між небом і землею: Рим і Ватикан» (45€/25 €).
– При замовленні туру є можливість добрати ВЕЧЕРІ зі знижкою 40%(60€ – 40%) = 38€ – весь період!)

* – LONG тур – 10 днів;

У вартість туру включено:
– проїзд автобусом євро-класу в дві сторони;
– проживання готелі 4* – 7 ночей;
– харчування ВВ – сніданки шведський стіл;
– супровід керівника групи;
– екскурсії згідно програми туру.

У вартість туру не включено:
– курортний збір 3.85 € /ніч – оплата при бронюванні!

Екскурсійна програма:
Снимок31 – «Між небом і землею: Рим та Ватикан» «*» (45 €/25 €). Місто-музей, місто фонтанів, вічне місто, місто, куди ведуть всі дороги – як тільки не називали Рим. А він живе століття, купаючись в теплих сонячних променях, дозволяючи гостям милуватися своїми древніми руїнами. Подорожуємо крізь століття разом. Також відвідаємо одну з найменших, проте надзвичайно популярну країну – Ватикан. О Ватикан… скільки скарбів ти тримаєш в собі. Все місто представляє собою справжню пам’ятку, але серце його, безсумнівно, лежить в Соборі Святого Петра. Інтер’єр собору вражає не лише розмірами, а й багатством оздоблення. У численних капелах розташовані справжні твори мистецтва роботи таких майстрів, як Мікеланджело, Берніні, Антоніо Поллайоло і багатьох інших. У капелах знаходяться усипальниці багатьох римських пап.

Снимок33 – «Неаполітанська пісня – Неаполь, Везувій,» (45 €/25 €).
Неаполь – це квінтесенція Італії, повна яскравих, іноді карикатурних, образів. Безліч місцевих мешканок дуже схожі на створений Софі Лорен образ італійки. Чи це тільки так здається? Втім, за відчуттям справжнього італійського духу сюди приїжджають навіть італійці з північних регіонів країни. Оглядова екскурсія містом, де ви побачите площу Плебісциту, резиденцію іспанської династії Бурбонів, найстаріший оперний театр в світі Сан Карло. Відвідаєте найкращий та елітний район Неаполя – Позіліпо, звідки відкриваються чудові краєвиди на Неаполітанську затоку, а також є прекрасний оглядовий майданчик, з якого можна спостерігати захоплюючу панораму на грізний символ Неаполя – вулкан Везувій.

 

 – «Слідами Одісея – Гаета»  (20 €/10 €).  Екскурсія дозволить познайомитися з історією Гаети – міста, яке має древню історію. За більш ніж дві тисячі років Гаета, що стала перехрестям народів і культур, взяла краще від кожної з них. Тут середньовічні замки «живуть» поруч з надлегкою неоготикою, суворі романські церкви – з пишним Неаполітанським бароко, прекрасні римські статуї – з ренесансним живописом. Місто, повне стародавніх легенд і нерозгаданих таємниць, доторкнутися до яких можна тільки тут, на березі Гаетанского затоки. В ході екскурсії ви відвідаєте найкрасивіші собори і церкви, пройдетеся під кріпосними стінами і побачите справжнє диво природи – п’ятдесятиметрову морську скелю, що розкололася від вершини до самої води.

 

 – «Шопінг тур аутлет La REGGIA» (15 €/5 €). Неаполь і узбережжя Амальфі давно взяті до уваги гламурними поціновувачами моди. Дизайнерський аутлет Ла Реджа – справжня територія моди – розташований недалеко від центру Неаполя. Перший дизайнерський аутлет в регіоні Кампанія пропонує відвідувачам понад 200 дизайнерських і люксових брендів, серед яких: Alberta Ferretti, Blumarine, Calvin Klein, Ferré, Prada, Trussardi і Valentino – і всі вони зі знижкою від 35 до 70%!
У торговому комплексі, який по архітектурі нагадує Палац Казерта, відвідувачів порадує багатий вибір барів і ресторанів, а також дитячий майданчик. Незалежно від того, приїдете Ви сюди одні або всією сім’єю, день пролетить непомітно.