ПІВДЕНЬ ІТАЛІЇ – “РИМ + НЕАПОЛЬ”

ПІВДЕНЬ ІТАЛІЇ – “РИМ + НЕАПОЛЬ”
МАРШРУТ: Львів – Будапешт – Гаета – Неаполь – Рим – Ватикан – Львів
Акційна вартість на 30.04 – 139€ *при замовленні туру обов’язкове придбання екскурсії позначеної (*) – екскурсію «Всі дороги ведуть до Риму»

 

 

 

В турі найкрасивіші міста Південної Італії
і не тільки:
Будапешт, Рим, Ватикан, Неаполь, півострів Гаета, вулкан Везувій, обриви Одіссея

ПРОГРАМА ТУРУ

День 1
08:00 – збір групи на з/д вокзалі м. Львів.
08:30 – виїзд групи. Переїзд на територію Угорщини.
Перетин українсько-угорського кордону.

Прибуття до Будапешту.
На Вас очікує ознайомча тематична екскурсія «Скарби Будапешту» + частування фірмовими настоянками . Ви поринете у справжню казку – найбільша площа Європи, проспект, який називають «угорським Champs-Élysées», побачите набережну Дунаю, яка занесена до Світової спадщини ЮНЕСКО: Парламент, панорама Королівського Палацу, Рибацького Бастіону. Фіналом прогулянки буде частування вином на найкрасивішій набережній Корзо – за хороший початок подорожі!

Нічний транзит до Італії.

program_img_1 program_img_2

День 2
Прибуття на Південь Італії, регіон Кампанія.

Все частіше туристи вибирають саме південні регіони Італії для відпочинку, адже саме тут можна відчути справжній італійський дух та колорит. Захоплюючі краєвиди та історичні пам’ятки в поєднанні з теплим південним сонечком і неперевершеною кухнею не залишать байдужим нікого. Додайте ще до цього п’янкі італійські вина і Ви отримаєте найпрекрасніше місце на Землі.

Поселення в готель.

Перше знайомство з регіоном Кампанієя – це дегустація знаменитої піци Маргарита! Неаполітанська піца – це місцева гордість і визначна пам’ятка. Якщо ви приїхали в регіон Кампанія, обов’язково скуштуйте і можете вважати, що частина обов’язкової програми виконана. Неаполітанській піці присвоєно знак Stg (specialità tradizionale garantita), як унікальному продукту. Традиційна піца буває двох видів: Маринара (Marinara) і Маргарита (Margherita). Запрошуємо і Вас скуштувати неаполітанську піцу приготовану в печі.

Ночівля.

День 3
Сніданок.
В цей день ми пропонуємо Вам 2 екскурсії
09:30 – «Його Величність Неаполь + вулкан Везувій» (35 €) . Неаполь – це квінтесенція Італії, повна яскравих, іноді карикатурних, образів. Безліч місцевих мешканок дуже схожі на створений Софі Лорен образ італійки. Чи це тільки так здається? Втім, за відчуттям справжнього італійського духу сюди приїжджають навіть італійці з північних регіонів країни. Оглядова екскурсія містом, де ви побачите площу Плебісциту, резиденцію іспанської династії Бурбонів, найстаріший оперний театр в світі Сан Карло. Відвідаєте найкращий та елітний район Неаполя – Позіліпо, звідки відкриваються чудові краєвиди на Неаполітанську затоку, а також є прекрасний оглядовий майданчик, з якого можна спостерігати захоплюючу панораму на грізний символ Неаполя – вулкан Везувій.

Вільний час в Неаполі.

Повернення в готель.

16:00 – «Магічний півострів Гаета + природнє диво Обриви Одісея» (25 €).

Запрошуємо на півострів. За більш ніж дві тисячі років Гаета, що стала перехрестям народів і культур, взяла краще від кожної з них. Тут середньовічні замки «живуть» поруч з надлегкою неоготикою, суворі романські церкви – з пишним Неаполітанським бароко, прекрасні римські статуї – з ренесансним живописом. Місто, повне стародавніх легенд і нерозгаданих таємниць, доторкнутися до яких можна тільки тут, на березі Гаетанської затоки. В ході екскурсії ви відвідаєте найкрасивіші собори і церкви, пройдетеся під оборонними стінами і побачите справжнє диво природи – п’ятдесятиметрову морську скелю, що розкололася від вершини до самої води.

Повернення в готель.
Ночівля.

program_img_3 program_img_3_2

День 4
Сніданок. Виселення.

Запрошуємо на екскурсію «Всі дороги ведуть до Риму» (35€)*.

Місто-музей, місто фонтанів, вічне місто, місто, куди ведуть всі дороги – як тільки не називали Рим. А він живе століття, купаючись в теплих сонячних променях, дозволяючи гостям милуватися своїми древніми руїнами. Подорожуємо крізь століття разом.

Продовження екскурсії “Ватикан та Базиліка Святого Петра . Відвідаємо одну з найменших, проте надзвичайно популярну країну – Ватикан. О, Ватикан, скільки скарбів ти тримаєш в собі: музей повний римських статуй і рукотворних гобеленів, чудо світу – Секстинська капела і, звичайно, собор Святого Петра, що є місцем паломництва тисяч християн зі всього світу (пересування по місту громадським транспортом).

Збір групи.
Переїзд на територію України.

program_img_4 program_img_4_2

День 5
Вранці зупинимося на сніданок на території Угорщини.
Ділимося враженнями, слухаємо музику, дивимося фільми … Ми їдемо додому )

Пізнє прибуття до Львова.

 

Вартість при ранньому
бронюванні (за 3 тижні до виїзду)
Вартість при стандартному
бронюванні 
189€ 239€

 

АКЦІЙНА ВАРТІСТЬ на 30.04 – 139 €!

*при замовленні туру обов’язкове придбання екскурсії позначеної (*) – екскурсію «Всі дороги ведуть до Риму»

В вартість входить: В вартість не входить:
– проїзд транспортом євро-класу по маршруту;
– проживання в готелі (2 ночі);
– харчування ВВ – сніданки;
– екскурсії по програмі;
– частування фірмовими настоянками;
– супровід керівника групи.
– курортний збір: 4.75 €/доба;
– cтрахування.