Південна Італія. В гостях у Одіссея!

Південна Італія
Маршрут: Чоп – Будапешт – Трієст – Рим – Террачіна – Неаполь – Капрі – Барі – Sorrento – Сан-Марино – Венеція – Чоп
Дати заїзду: 24.06.2018, 08.07.2018, 29.07.2018, 18.08.2018, 08.09.2018. Тривалість: 10 днів
Вартість від 390€
РАННЄ БРОНЮВАННЯ!

 

ПРОГРАМА ТУРУ
Будапешт – Трієст – Рим – Рів’єра ді Удіссе (узбережжі Тірренського моря, 5 ночей) – Террачіна – Неаполь – Помпеї – Капрі – Барі – Амальфі – Позітано – Сорренто – Сан Марино – Венеція – Балатон

6 днів на узбережжі Італії!
БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ!

День 1
Збір групи в м.Чоп та посадка в комфортабельний автобус, виїзд в бік кордону. Перетин українсько-угорського кордону. Переїзд в Будапешт. Зупинка на обід і фотопауза на Площі Героїв. Для бажаючих запрошуємо на екскурсію “Будапешт – погляд зсередини” (15 євро дор. / 10 євро діти) – пішохідна прогулянка по найкрасивіших місцях міста, з заходом в приголомшливу Базиліку, площа Свободи з дивовижними пам’ятками, прекрасна будівля Парламенту з видами на набережну Дунаю і нарешті, сам повноводний Дунай, з нижньої набережної і одним із найсумніших пам’ятників Голокосту – черевички … Переїзд в Словенію. Поселення в готель. Ночівля.

budapestlara1 budapest_lara

День 2
Сніданок. Виселення з готелю. Виїзд до Італії. Запрошуємо Вас на оглядову екскурсію «Кавова столиця Італії – Трієст» + відвідання Замку Мірамаре (20 євро дор. / 10 євро діти + вхідний квиток в замок). Ви побачите величезну кількість цікавих речей – це і давня базиліка святого Юста, романтичний замок Мірамаре, православний собор святого Михайла, римський театр віком близько 2000 років. А для любителів шопінгу – цей італійський містечко просто рай. За свою історію двотисячоліття Трієст побував під владою Венеціанської республіки, присягав Габсбургам, був вільним імперським містом і Австро-угорським портом – найбільшим на Середземномор’ї, відходив то Німеччини то Італії. Тут все просочене ароматом кави, адже саме тут виготовляється знаменита італійська кава. Замок Мірамаре – замок в шотландському стилі, розташований на узбережжі в околицях Трієста, по праву вважається найвідомішою пам’яткою міста. Замок був побудований за наказом ерцгерцога Максиміліана і став його резиденцією. Не менш цікавим, ніж сама будівля, для туристів є розбитий при ньому сад, що займає площу близько 22 гектарів. Тут ерцгерцог висаджував екзотичні рослини, які привозив зі своїх подорожей. Переїзд в готель. Ночівля.

День 3
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Рим. Для бажаючих запрошуємо на оглядову екскурсію «Рим – столиця світу». Тут кожен камінчик дихає вічністю … Ми пройдемо дорогами цезарів і гладіаторів, Пантеон, замок Святого Ангела, фонтан Треві, арка Костянтина, Капітолій, площа Навона і площа Іспанії. Від величі та краси перехоплює подих. Про це неможливо писати, це треба бачити. Також пропонуємо екскурсію «Подорож до Держави Ватикан» (30 євро дорослі / 20 євро діти) + факультативне відвідування музею (вхідний квиток – 16 євро дор. / 8 євро діти). Наш шлях веде нас у найменшу країну в світі, але кожне слово yoе правителів відгукується в душах мільйонів християн. Зручно вмостившись на правому березі Тібру, Ватикан повністю незалежний від Італії, у нього своя залізниця, своє телебачення, газета, закони, правила і поліція. Ватикан оголошений ЮНЕСКО пам’ятником світової культурної спадщини. Ми відвідаємо Собор Святого Петра, велич і краса якого не мають собі рівних!
Переїзд на курорт Рів’єра ді Улісс. Поселення в готель. Ночівля.

День 4
Сніданок. Відпочинок на узбережжі Тірренського моря.
Між Римом і Неаполем знаходиться одне з найкрасивіших курортних узбережж Тірренського моря – Рів’єра ді Улісс або «Узбережжя Одіссея». Майже 100 км пляжів, що чергуються зі скелястими мисами, дивовижні і барвисті пейзажі, чисте блакитного кольору море, багата флора і фауна, невеликі елегантні містечка, з цікавою исторією, легендами і традиціями, близькість Рима і Неаполя, Понтийских островів, Капрі і Искьи – все це робить його місцем елітного відпочинку.

Вільний час. Відпочинок на узбережжі, купання в морі.

У другій половині дня пропонуємо екскурсію:
 «Террачіна – земля міфів» (20 євро дор / 10 євро діти). Місто оспіваний Горацием і Гете. Тут розквітав чарівний світ етрусків. Місто славиться не тільки чудовими пейзажами, золотистими пісками, блакитним небом і величними скелями. Він також зберігає унікальні пам’ятники епохи античності: храм Юпітера, мозаїки V ст. в Кафедральному Соборі, Аппієва дорога, Неаполітанські ворота. До речі, повітря тут цілюще, за вмістом йоду  займає друге місце в світі після Акапулько.
Повернення в готель. Ночівля.

День 5
Сніданок. Вільний час, купання в морі.

Пропонуємо екскурсію:
трансфер в Неаполь (30 євро дор / 20 євро діти).

Для бажаючих екскурсія “Неаполь – душа Італії” (15 євро дор / 10 євро діти). Неаполь – неповторний, казковий місто знаходиться на західному узбережжі Італії. Саме в Неаполітанській затоці, згідно з легендою, проживали міфічні сирени, усипляючі моряків своїм чудовим співом. Саме це місто – душа Італії і батьківщина піци, незвичайно динамічний, яскравий і колоритний місто. Неаполь пахне морем і сонцем, ароматом кави і свіжої випічки. Неаполь унікальний і неповторний. Щоб скласти собі уявлення про стародавнє місто, ми почнемо з історичного центру. Під час пішохідної екскурсії ви побачите анжуйську фортецю, площу Нового Ісуса, пройдетесь по району, де був античний Неаполіс, вулицею Св. Григорія Вірменського з різдвяними яслами, Дуомо, де знаходяться мощі св. Януарія і багато іншого.

Для бажаючих також відвідування екскурсії “Античні Помпеї” (15 євро дор / 10 євро діти + вхідний квиток). Стародавнє римське місто недалеко від Неаполя, в регіоні Кампанія, поховане під шаром вулканічного попелу в результаті виверження Везувію. Зараз – музей під відкритим небом. Внесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
Повернення в готель. Ночівля.

День 6
Сніданок. Вільний час, купання в морі.

Для бажаючих екскурсія в місто Барі.
«Барі – мініатюрна культурна столиця італійського півдня» (70 євро дор. / 60євро діти). Місто з особливим колоритом південно-італійських міст. У ньому відчувається атмосфера тепла, затишку. Привітні, усміхнені і нікуди не квапляться, італійці просто «заряджають» своїм спокоєм і умиротворенням. Барі, це центр, який об’єднує схід і захід, як за географічними критеріями, так і в культурно-релігійному плані. Єдиний в Світі храм, де на одному вівтарі проводять службу як католицька, так православна церкви. Головною особливістю міста є, то що в Барі, зберігаються мощі самого шанованого святого не тільки у православних, а й у багатьох інших конфесій – св. Миколи Чудотворця. Його мощі були перевезені сюди з міста Мири (Туреччина) в XI столітті.
Повернення в готель. Ночівля.

День 7
Сніданок. Вільний час, купання в морі.

Сьгоні рекомендуємо Вам відвідати прекрасні куточки Італії:
«Амальфі-Позітано – Перлини Амальфітанского узбережжя» (60 євро дор / 50євро діти). Амальфітанское узбережжі – це дивовижне поєднання пам’ятників історії з незабутньою красою природи, чарівні і фантастичні види, напевно, найкрасивіші в світі. Божественний – це одна з багатьох чарівних характеристик, як не можна краще підходять для опису середземноморського узбережжя Амальфі, оточеного крутими гірськими скелями висотою 700 метрів. З будь-якої точки узбережжя або моря відкриваються види, від яких неможливо відірвати погляд. Екскурсія включає огляд Кафедрального Собору Святого Андрія XI століття, в крипті якого зберігаються мощі Андрія Первозванногоі і знаменитого монастиря капуцинів XII століття. Продовження екскурсії в Позітано, що служив портом Амальфітанської республіки в середні століття. Головна визначна пам’ятка Позітано – романська церква Санта-Марія-Ассунта 13 століття, в якій зберігається чудотворна ікона «Чорна Мадонна».
Вільний час в місті Позітано.

 Для бажаючих екскурсія:
«Сонячний Сорренто» (45 євро дор. / 40євро діти). Головне в Сорренто – сама природа: пейзажі, море, рослинність і цілюще повітря. Синє море межує з високими горами, нев’янучі долини гармоніюють з цитрусовими гаями. Не випадково свого часу невелике містечко Сорренто облюбували літературні генії і знамениті діячі мистецтва, знамениті художники і легендарні творці музики, представники знаті і навіть члени російської царської сім’ї. У Сорренто закохані і самі італійці. Споконвіку Сорренто вважається престижним місцем відпочинку. Символом Сорренто є лимон. Причому, варто відзначити, що соррентійскі лимони в рази більші за тих, що представлені у нас, і, безумовно, смачніші і корисніші.
Вільний час.

Рекомендуємо також відвідати відвідати:
«Острів казок і легенд – Капрі» (35 євро дор / 30 євро діти). Ще древні римляни назвали це місце раєм. Дійсно, тепле море, які омивають його береги, екзотична рослинність, мальовничі пейзажі – центр тяжіння людей з усього світу. Цей острів втілення фрази «дольче віта», адже сюди приїжджали і продовжують прибувати найуспішніші і багаті люди.
Повернення в готель. Ночівля.

День 8
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Сан Марино.

Запрошуємо на оглядову екскурсію в державу Сан Марино «Країна однієї гори» (20 євро дор. / 15 євро діти). Сан-Марино найменша і цікава республіка в світі і найдавніше держава в Європі. Це карликова держава, живе собі на втіху: дихає найчистішим повітрям Адріатики, потопає у фруктових садах, древніх палацах, фортецях і храмах. Переїзд і поселення в готелі.

День 9
Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час для пляжного відпочинку.

Для бажаючих оглядова екскурсія “Морське чудо – Венеція!” (Квитки на катер + екскурсія: 35 євро дор. / 25 євро діти). Ось воно – місто мрії і сили людського духу! Про Венецію написано чимало, але кожен відкриває її для себе заново. Тут все унікальне і дивовижне: місто нагадує театральні декорації і зберігає таємниці багатьох поколінь …

Вільний час, рекомендуємо відвідати:
відвідування «Загадкового Дворцю Дожів» (33 євро дор. / 18 євро діти) – резиденції правителів Венеції, місця засідання Великої ради, Сенату і Верховного суду. Тут приймали закони, оголошували вироки, і … звичайно плели інтриги!
романтичну прогулянку на гондолі по каналах (20 євро). Веселі красені гондольєри, дивовижно гарні маски, чудові мости, палаци, і маленькі будиночки складають неповторний колорит дивовижної італійської казки під назвою Венеція. Переїзд на територію Угорщини. Поселення в готель. Ночівля.

День 10
Сніданок. Виселення з готелю. Прогулянка по набережній озера Балатон.
На його узбережжі розташувалися відразу декілька відомих курортів, кожен з яких ідеальний для безтурботного відпочинку і відновлення здоров’я. Найбільший в Центральній Європі прісноводний водойму з термальними і мінеральними джерелами нагадує море і розміром, і блискучою блакиттю поверхні, і добре розвиненою інфраструктурою. Виїзд в сторону угорсько – українського кордону. Проходження кордону. Прибуття в м.Чоп.

ВАРТІСТЬ ТУРУ

Дата поїздки Раннє бронювання до 28.04.2018 Стандартна вартість тура
24.06.18 – 03.07.18 410 евро 440 евро
08.07.18 – 17.07.18 410 евро 440 евро
29.07.18 – 07.08.18 445 евро 475 евро
18.08.18 – 27.08.18 470 евро 440 евро
08.09.18 – 17.09.18 390 евро 420 евро

У вартість туру входить:
• Проїзд автобусом по маршруту;
• Проживання по маршруту в готелях категорії 3 *;
• Харчування – сніданки за програмою;
• Супровід керівника групи по всьому маршруту;
• Оглядова екскурсія по Риму.

У вартість туру не входить:
• Туристам з біометричними паспортами віза не потрібна; Оплата консульського і візового збору, послуга з оформлення пакету документів – 65 євро; для дітей до 18 років і пенсіонерів – 30 євро.
• Медична страховка 5 євро
• Курортний збір (оплачується готівкою при бронюванні туру в офісі компанії) = 20 євро
• Факультативні екскурсії;
• Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти (церкви, збори, музеї і т.д.);
• Проїзд в громадському транспорті;
• Особисті витрати.

Оплата проводиться в грн по курсу туроператора.

Просимо звернути увагу:
• Вартість факультативних програм складається з вартості вхідних квитків та / або транспортного обслуговування, та / або послуг гіда та / або резервації, та / або вартості паркування / стоянки / в’їзду автобуса на території об’єкта.
• Автобусне обслуговування і супровід керівника у вільний час не передбачено;
• Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг;
• Фірма не несе відповідальності за пробки на дорогах, погодні умови і роботу митних служб;
• Автобус рухається зі швидкістю, дозволеною правилами перевезення пасажирів у країнах Євросоюзу;
• Туалети в країнах Євросоюзу можуть бути платними, середня вартість від 0,50 до 1 євро.
• Проживання в готелях категорії 3 *, в деяких випадках можливо 2 *, якщо готель за якістю на рівні 3 *;
• Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені на додатковому ліжку в двомісному номері
• Гарячі напої в автобусі готуватися не будуть. Під час тривалих переїздів кожні 3-3,5 години ми будемо делатьостановкі, де буде можливість придбати чай / кава або інші напої.
• Мінімальна кількість для виконання факультативної програми 20 чоловік.
• Супроводжуючий групи НЕ влаштовує організований заїзд групи в супермаркети «Теско» або інші, якщо це не вказано в програмі туру.
• При виїзді з Євросоюзу на кордоні TAX-FREE оформлятися НЕ БУДЕ.