Закарпатські розваги дітям за 1 день!

Закарпатські розваги дітям за 1 день! (цікаво та корисно)
Маршрут:  Ужгород-  Мукачево-  Хуст (ферма оленів і страусина ферма) – с. Іза- р – Ужгород. Оглядові екскурсії: замок Паланок, Хустський замок, місто над Латорицею! Меморіальний парк «Красне поле» (проїздом).
Вартість: від 270 грн

 

ПРОГРАМА ТУРУ

08:30- виїзд з м Ужгорода.
Переїзд в м Мукачево. Оглядова екскурсія по центру (без заходу в замок). Можливий з екскурсією по замку, тоді додатково вх. квиток і на екскурсовода (всього 23 грн. / дит., 43 грн / дор)

09:30 Пішохідна оглядова екскурсія по місту “Місто над Латорицею” – місту з тисячолітньою історією, яка виникла на перетині важливих торговельних шляхів. В ході екскурсії ви прогуляєтеся по вузьких середньовічних вулицях міста, побачите численні пам’ятники архітектури і історії міста.
Інформація про мукачівському замку «Паланок» буде надана дітям під час оглядової екскурсії.
близько 12: 00- с. Вільхівка (зупинка на обід в ресторані «Динамо», за додаткову плату від 65 грн. / Чол., Два види меню. За бажанням.)

13:30 Виїзд на г. Хуст.

larazamokpp  larazamokp

14:30 Оглядова екскурсія по м. Хуст (центральна частина, без заходу в замок). Інформація про Хустському замку буде подана під час оглядової екскурсії.

Місто в Закарпатській області України, адміністративний центр Хустського району, Третє за чисельністю населення місто Закарпаття. Він розташований в Мармароській котловині, де р. Ріка впадає в Тису.
Спочатку місто Хуст був побудований як зміцнення в 10-11 ст. На околиці міста піднімається гора вулканічного походження, на ній був заснований замок – фортеця в 1090 р угорським королем Св.Ласло першим, як захист від вторгнення половців. Він був зруйнований під час монгольської навали в Угорщину. У 1318 замок був відновлений, назва походить з угорської – «земля воєводи Густі».

Хустський замок мав стратегічне значення. Належав угорським феодалам, часто переходив з рук в руки і кілька разів піддавався повного знищення.

Саме в Хусті 15 березня 1939 р Августином Волошиним була проголошена незалежність Карпатської України, в той же день угорські війська зайняли місто.

Меморіальний парк «Красне поле» (проїздом).

Меморіальний парк «Красне поле» находітсямежду містами Хуст і Віноградов.Ето місце збройного захисту Карпатської України і загибелі її захисників.

Саме тут, на Красному полі, відбувся кровопролитний бій між слабо вишколеними і збройними захисниками КарпатскойУкраіни – воїнами Карпатської Січі і добре вимуштрувані армією фашистських загарбників. Сили були нерівні …

15:30 Виїзд на с. Іза. Екскурсія в музеї лозоплетіння.
Відвідування страусиної ферми. Виїзд на м. Хуст.

16:00 Відвідування ферми з оленями в с. Ліпчагде прекрасно прижилися пятністиеолені. Ці чудові тварини настільки звикли до людей, що їдять з рук, і охоче фотографуються з туристами (рекомендуємо взяти сухарі або кукурудзяні палички для можливості годування оленів).

За можливості – екскурсія в музей – сироварню (дегустації оплачуються додатково за бажанням, дегустація сира – від 50 грн / чол.).
17:00 Відвідування страусиної ферми в Хустському районі.

larazak1  lara1

Страусина ферма в Хусті відкрита в 2002 році на північній околиці міста, в р-ні окружної дороги. Своїх перших страусів підприємець Василь Перець придбав у сусідній Словаччині. Зараз поголів’я становить 26 птахів. птахів вирощують на продаж, але проводять і екскурсії для туристів. Страус за рік висіжіваетоколо 60 яєць, важить одне 1,5-2 кг (одне страусове яйце замінює 36 курячих). За смаком страусині яйцаідентічни курячим, а м’ясо схоже на телятину. На фермі можна купити яйця і пір’я страусів. Оскільки птахи всеїдні, можна приносити з собою будь-який корм, зокрема хліб, яблука і капусту.

18:00 Виїзд у м Ужгород.

По можливості на зворотному шляху відвідування дендропарку в с. Ракошино (монастир).

Орієнтовний час прибуття в м. Ужгород 20:00

Вартість (з вхідними квитками станом на 03.10.2017):

270 грн. / Дитячий // 290 грн. / Дорослий

У вартість входить:
✅ транспортне обслуговування по маршруту (автобус категорії D- євроклас, транспортна фірма з багаторічним позитивним досвідом роботи);
✅ оформлення документів в органах поліції і / або дирекції школи;
✅ вхідні квитки: страусина ферма, ферма оленів (крім Мукачівського замку);
✅ супровід російськомовним екскурсоводом- керівником групи від фірми.

Запрошуємо до співпраці по прийому по Закарпаттю!

Підбір любого туру!