Cанаторій «Теплиця» (Закарпаття)

Cанаторій «Теплиця» (Закарпаття)
Кліматобальнеологічний багатопрофільний санаторій «Теплиця» – сучасна, комфортабельна оздоровниця на 196 місць, основним природно-лікувальним фактором якої є термальні і мінеральні води.

Санаторно-курортне лікування здійснюється за напрямками ортопедії і травматології, неврології і кардіології, пульмонології і гастроентерології (Ліцензія на медичну практику серії АБ № 202854, видана Міністерством охорони здоров’я України 06 липня 2005 року).

Санаторій – заклад охорони здоров’я вищої категорії акредитації, що підтверджує Акредитаційний сертифікат серії МЗ № 007513 від 29.10.2008р.

«Теплиця» розташована в одному з мальовничих куточків Закарпаття – у підніжжі Чорної гори, на околиці затишного містечка з п’янкою назвою Виноградів. Карпатські гори надійно захищають місто від холодних повітряних мас, тому Виноградівський район – самий теплий у Закарпатті. Наприкінці березня тут вже справжня весна, а літо приносить багатий врожай не тільки сонячних днів, але і різноманітних овочів і фруктів, навіть таких як персики і абрикоси. Та й назва говорить сама за себе – усе місто потопає у виноградниках! Осінь – тепла і тривала. Перші приморозки спостерігаються лише наприкінці листопада. Зима дуже м’яка, середня температура у січні – 3-4°С.

Територія санаторію займає більш ніж 11 га. Тут є все: квітучі клумби і затишні алеї, фонтани і мальовничі куточки для відпочинку, що відтворюють самобутність закарпатської культури минулих сторіч, спортивні майданчики, басейни, дитяче містечко і навіть … гірська річечка Салба, що бере свій початок у горах і несе свої води у Тису.
«Теплиця» побудована в 1981 році, вона спочатку функціонувала як піонерський табір, а пізніше була перепрофільованау санаторій. У серпні 2005 року оздоровниця відновила свою роботу після повномасштабної реконструкції і оновлення матеріально-технічної бази.

Основою санаторно-курортного лікування в санаторії «Теплиця» є природні лікувальні чинники – місцеві мінеральні води трьох типів.

Вказані води мають широкий спектр показань при лікуванні захворювань опорно-рухового апарату, серцево-судинної і периферійної нервової систем, захворювань верхніх дихальних шляхів, а також захворювань ендокринної системи, обміну речовин, шлунково-кишкового тракту.

ВАРТІСТЬ – ПІД ЗАПИТ
Для проходження курсу лікування або оздоровлення при собі необхідно мати:
– санаторно-курортну картку
Дітям:
– санаторно-курортну картку
– епіддовідку
– довідку про щеплення