Санаторій “Гірська Тиса”

Санаторій “Гірська Тиса”
Лікування захворювань хребта і суглобів в Карпатах
Санаторій «Гірська Тиса» використовує багатовіковий досвід лікування цілющими мінеральними водами Квасів і є затишне місце, де наші клієнти можуть комфортно відпочити і суттєво поправити своє здоров’я.

 

Історія

Санаторій «Гірська Тиса» використовує багатовіковий досвід лікування цілющими мінеральними водами Квасів і є затишне місце, де наші клієнти можуть комфортно відпочити і суттєво поправити своє здоров’я.

Давно помічено, що лікування на природі особливо ефективно. З XVIII століття для знатних осіб, представників дворянства, інтелігенції, купецтва стало престижним їздити лікуватися на курорти, особливо такі відомі всьому світу, як Карлові Вари, Баден-Баден, Ля-Бурбуль, Мертве море та інші. Своєрідним еталоном медицини екстра-класу стали розташовані в мальовничих альпійських горах швейцарські клініки.

Курорт Кваси, який знаходиться в найкрасивішому місці Українських Карпат, здавна славиться унікальними цілющими джерелами. Найбільш близькі по складу аналоги цим «квасним» водам з вмістом миш’яку є тільки на французькому курорті Ля-Бурбуль, в Німеччині, на Камчатці і острові Сахалін. Взагалі, основна група родовищ найцінніших вуглекислих мишьяковистих вод розміщується в альпійській (Закарпаття) і тихоокеанської (Сахалін, Камчатка) геологічних областях молодих гірничо-складчастих утворень.

Перша в Квасах водолікарня з купальнями, яка мала назву «Буркут» (тому що наша від природи газована вода «буркоче»), була побудована в середині ХІХ століття, за часів панування Австро-Угорської монархії. На наших мінеральних джерелах поправляли своє здоров’я заможні родини з Австрії, Німеччини. Тобто, гуцульський Баден-Баден вже не одне століття приваблює не тільки земляків, але і жителів «старої» Європи.

Наш санаторій, що спеціалізується на оздоровленні опорно-рухового апарату, веде свою новітню історію з 1958 року, коли в Квасах відкрився пансіонат «Гірська Тиса». Спочатку він планувався як спеціалізований заклад, в якому на основі лікування нашою унікальною мінеральною водою мала проходити відновлювальна програма для льотчиків-космонавтів СРСР і персоналу атомних електростанцій.

Пізніше наше санаторно-курортний заклад було передано Закарпатському раді курортів і стало пансіонатом з лікуванням «Гірська Тиса». Після реконструкції в липні 1975 року «Гірська Тиса» почала працювати цілий рік. З січня 1977 року пансіонат постановою Центральної ради з управління курортами профспілок було перейменовано в санаторій «Гірська Тиса».

У липні 2008 року санаторій «Гірська Тиса» відновив свою роботу після капітального ремонту, який дав можливість надати нашим гостям відмінні умови для комфортного відпочинку і ефективного оздоровлення в Карпатах.

Наш санаторій розташований в центрі села, в 200 метрах від залізничної станції «Кваси». Поруч із санаторієм розташовані сільська рада, поштове відділення, три магазини і два кафе.

У комплекс санаторію входять адміністративний будинок і їдальня, спальний і лікувальний корпуси. З спального корпусу в їдальню можна перейти по теплому критому переходу.

Ми сподіваємося, що широкий перелік лікувальних процедур і всіляких послуг для повноцінного відпочинку, індивідуальний підхід до кожного клієнта, дбайливе ставлення персоналу зроблять ваш відпочинок в живописних Квасах не тільки корисним, але і приємним.

Звертаємо Вашу увагу!

Відпочиваючі, які направляються у санаторій, повинні мати при собі паспорт і санаторно – курортну карту встановленого зразка (форма 072/О) не більше двомісячної давності до дня заїзду.

На дітей у віці від 5 до 16 років необхідно мати свідоцтво про народження, копію карти профілактичних щеплень (форма № 63), довідку з поліклініки про відсутність контакту з інфекційними хворими. (Діти до 5 років в санаторій не приймаються).

У санаторії діє розрахунковий час 13:00 – 11:00 (час заїзду – 13:00, час виїзду – 11:00).

Протипоказання для перебування в санаторії “Гірська Тиса”:

• Артеріальна гіпертензія III-го ступеня.
• Миготлива аритмія.
• Інфаркт міокарду (давність не менше 6 місяців).
• Вагітність.
• Психічні розлади.
• Злоякісні і доброякісні новоутворення.
• Епісиндроми.
• Туберкульоз.
• Інфекційні захворювання.
• Захворювання у стадії загострення.

Вартість та наявність міст – під запит.

lara1 lara2

 

_DSC7715 _DSC7733

_DSC8053 _DSC8219

_DSC8351 _DSC8357

1ed9fb02b259d2e46c00f3 11

13 33

85fa982ac8ea42289ce761 3581e463d500375dee97e3

afc3a8b5d436881f3f7cf4 zimnie_vidyi12