Санаторій Кришталеве Джерело

Кришталеве Джерело
Одне з найкращих місць для відпочинку і лікування. Один з найбільш відомих – санаторій «Кришталеве джерело», в якому після оновлення вдалося поєднати багаторічний досвід санаторно-курортного лікування та сучасний європейський підхід до організації оздоровчого туризму.

Санаторії Закарпаття давно відомі відпочиваючим зі всієї України і далеко за її межами. Санаторій «Кришталеве джерело» знаходиться в зоні бальнеологічного курорту «Поляна», в 10-ти хвилинах їзди від станції Свалява в тихому мальовничому куточку долини гірської річки під лісистим схилом Карпатського хребта. Розміщення санаторію осторонь від дороги, на території тінистого парку та березі дзюркотливої річки забезпечує затишок та усамітнення, дозволяє насолоджуватися чистим гірським повітрям в перервах між оздоровчими процедурами. Архітектурні особливості будівлі санаторію, а саме розміщення всіх підрозділів закладу під одним дахом, дають можливість оздоровлюватися в комфортних умовах в будь-яку пору року, незалежно від примх погоди.

Мінеральні води курорту славляться своїми цілющими властивостями з XVI століття. Головний лікувальний фактор санаторію «Кришталеве джерело» – вуглекислі гідрокарбонатно-натрієві мінеральні води типу «ЛУЖАНСЬКА – 12» та «ЛУЖАНСЬКА – 3р», які використовуються безпосередньо з джерел, розміщених на території санаторію. Наявність кремнію, йоду, цинку та бору робить їх ефективними при захворюваннях органів травлення, імунної, ендокринної, серцево-судинної і сечовивідної систем, а також при порушенні обміну речовин. Окрім мінеральних вод в арсеналі санаторію наявна велика кількість різноманітних методів лікування та оздоровлення, що проводяться висококваліфікованим персоналом на найсучаснішому обладнанні. Точна та швидка діагностика, індивідуальні програми оздоровлення з урахуванням всіх виявлених захворювань, комплексний підхід, що об’єднує цілющу силу природних лікувальних чинників, збалансоване дієтичне харчування екологічно чистими продуктами, всі переваги широкого спектру фізіотерапевтичного лікування, великий вибір можливостей активного відпочинку дають неперевершені результати оздоровлення, відновлюють нормальний обмін речовин та захисні сили організму в Карпатах.

Одномісний 12 кв.м
Затишний однокімнатний номер для 1 особи з ліжком (0,9 м на 2,0 м), туалетною кімнатою (душ, туалет, умивальник), приліжкова тумба, крісло, робочий стіл, шафа для одягу.
Загальна кількість номерів – 10.

Одноміснй “+” 15.5 кв.м.
Затишний однокімнатний номер для 1 особи з ліжком (1,2м на 2,0м або 1,4м на 2,0м), туалетною кімнатою (душ, туалет, умивальник), приліжкова тумба, крісло, робочий стіл, шафа для одягу, тумба для валізи.
Загальна кількість номерів – 22.

Двомісний 18 кв.м.
Затишний однокімнатний номер для 2 осіб з ліжком (1,6 м на 2,0 м), туалетною кімнатою (душ, туалет, умивальник), приліжкові тумби, крісло, робочий стіл, шафа для одягу.
Загальна кількість номерів – 27.

Двомісний “+” 23 кв.м.
Затишний однокімнатний номер для 2 осіб з ліжком (1,8 м на 2,0 м), туалетною кімнатою (душ, туалет, умивальник), приліжкові тумби, крісло, робочий стіл, шафа для одягу, тумба для валізи.
Загальна кількість номерів – 10.

Двомісний з роздільними ліжками 17 кв.м.
Затишний однокімнатний номер для 2 осіб з двома ліжками (0,9 м на 2,0 м), туалетною кімнатою (душ, туалет, умивальник), приліжкова тумба, крісло, робочий стіл, шафа для одягу.
Загальна кількість номерів – 14.

Напівлюкс 30 кв.м.
Затишний однокімнатний номер з ліжком (1,8 м на 2,0 м), туалетною кімнатою (душ, туалет, умивальник), приліжкові тумби, крісло, робочий стіл, диван, шафа для одягу, круглий стіл, торшер, тумба для валізи.
Загальна кількість номерів – 7.

Напівлюкс 35 кв.м.
Затишний двокімнатний номер з ліжком (1,8 м на 2,0 м), туалетною кімнатою (душ, туалет, умивальник), приліжкові тумби, крісло, робочий стіл, диван, шафа для одягу, круглий стіл, торшер.
Загальна кількість номерів – 3.

Люкс 52 кв.м.
Затишний двокімнатний номер з ліжком (1,8 м на 2,0 м), туалетною кімнатою (ванна, туалет, умивальник), приліжкові тумби, крісло, диван, журнальний стіл, косметичний стіл, круглий стіл, торшер, шафа для одягу, тумба для валізи.
Загальна кількість номерів – 2.

У кожному номері:
• Супутникове TV, LED телевізор;
• Холодильник;
• Сейф;
• Wi-Fi;
• Електрочайник, набір для приготування чаю;
• Фен;
• Халат;
• Кондиціонер.

Додаткові зручності, що входять в ціну номеру:
• Парковка
• Триразове харчування та базове лікування (входить в путівку)
• Тренажерний зал
• Басейн (одна година на добу для кожного проживаючого в номері).

Снимок111

У вартість путівки включено наступні послуги:
* Сніданок, обід, вечеря
* Базове лікування, в яке входить
первинний та повторні огляди ( 1 раз в тиждень ) лікаря терапевта з визначенням діагнозу та призначенням лікування;
– натуральні мінеральні вуглекислі ванни (через день, до 10 процедур на курс лікування);
–          озокеритолікування ( 1 раз в день, до 10 процедур на курс лікування);
–          апаратна фізіотерапія (гальванізація, електрофорез, ультразвукова терапія, ампліпульстерапія, УВЧ, інгаляції, біоптронтерапія, електросонтерапія, дарсонвалізація, лазеротерапія);
–          фітотерапія
–          синглентно-киснева терапія(кисневі пінки)
–          гідролазерний душ (1 раз в день, до 10 процедур на курс лікування)
–          висхідний душ (1 раз в день, до 10 процедур на курс лікування)
–          клінічні лабораторні аналізи (загальний аналіз крові і сечі, аналіз крові на глюкозу);
–          лікувальна фізкультура;
консультація проктолога;
електрокардіографія;
–          мікроклізми з відварами трав;
–          внутрішній прийом мінеральної води: “Лужанська-3”, „Лужанська-12”;
–          цілодобове надання лікарської допомоги та сестринських маніпуляцій при невідкладних станах.
* Парковка
* Відвідування плавального басейну ( 1год/на добу для кожного проживаючого в номері)
* Відвідування тренажерного залу
* Wi -Fi
Санаторій не приймає дітей віком до 3 – х років.
Проживання з хатніми тваринами заборонено.

люкс-кімната-1024x683 номер-двомісний-кімната-1024x683

номер-люкс-вана-кімната-1024x683 номер-люкс-кімната-1024x683

номер-люкс-спальна-1024x683 номер-одномісний-ванна-кімната-1024x683

номер-одномісний-ліжко-1024x683 номер-півлюкс-30-кв.м-кімната-1024x683

Загальновідомо, що провести якісне лікування неможливо без точної діагностики. Висококваліфіковані спеціалісти та сучасне обладнання санаторію надають можливість провести детальне та повноцінне обстеження майже всіх систем організму.

НАПРЯМКИ ЛІКУВАННЯ:
• ОБСТЕЖЕННЯ ТА ДІАГНОСТИКА;
• ВНУТРІШНІЙ ПРИЙОМ МІНЕРАЛЬНОЇ ВОДИ;
• БАЛЬНЕОТЕРАПІЯ;
• ФІЗІОТЕРАПІЯ;
• СПЕЛЕОТЕРАПІЯ;
• ОЗОНОТЕРАПІЯ;
• ТРАКЦІЙНА ТЕРАПІЯ;
• ФІТОТЕРАПІЯ;
• ПРЕСОТЕРАПІЯ.

КОРИСНО, АЛЕ СМАЧНО.
ОРИГІНАЛЬНІ ТА ТРАДИЦІЙНІ СТРАВИ

Саме такого принципу дотримуються дієтологи та кухарі, розробляючи та готуючи різноманітні традиційні та оригінальні страви на будь-який смак гостям, які для відпочинку та оздоровлення в Карпатах вибрали санаторій «Кришталеве джерело».

Лікувальне харчування (дієтотерапія) має важливе значення поміж немедикаментозних методів лікування захворювань внутрішніх органів. Метою призначення є забезпечення повноцінного харчування в умовах порушення травлення, сприяння нормалізації функціонального стану органів і обмінних процесів, порушених у зв’язку із захворюванням. Раціон повинен бути збалансованим та включати необхідну кількість білків, жирів, вуглеводів, вітамінів, мікроелементів, води.

Снимок107 Снимок108

Снимок106 Снимок104

Снимок103 Снимок101

Снимок108 Снимок109

Снимок110 Снимок105