“Спа вікенд у Лумшорах !” Одноденний тур.

Одноденний тур автобусом.

Маршрут: Ужгород – Перечин – Лумшори – Ужгород

Дата туру:   кожні вихідні

Вартість : 600 грн./особа ( чани 2 год )

Відпочинок  тілом та душею ,в приємній атмосфері. Купання в чанах сіроводородною водою на відкритому вогні з частуванням трав”яного чаю, смачний обід у ресторані, похід до водоспаду Давір та неймовірна природа навколи! Дегустація сирів із липою, евкаліптом, горіхом, помідором, чорний, червоний та синій сири – ви колись таке куштували? – Якщо ні, то запрошуємо Вас у наш тур!

 

      ПРОГРАМА ТУРУ

Збір групи – 09:00 год. .Виїзд. ( м.Ужгород, готель “Закарпаття” )

 

Приїзд у комплекс ( Лумшори ).

 

Варіння в чанах ( 2 години ) та купання в гірській річці. В підніжжі найбільшої полонини українських Карпат полонини Руна знаходиться бальнеологічний курорт Лумшори, який відомий ще з XVII ст. В ньому тісно переплелися райської краси природа і елементи пекла – величезні металеві чани, в яких Вас варитимуть на повільному вогні в мінеральній сірководневій воді. Для більшої насолоди можна чергувати “варіння” в чані і купання в холодній воді. Такий відпочинок окрім незабутніх вражень, приводить до оздоровлення опорно-рухового апарату і омолоджує організм на десять років.

Обід у ресторані.

Після смачного обіду на вас чекає похід зручною дорогою до водоспаду , який варто побачити кожному – чому запитаєте? Тому що його історія настільки багата, що здаватиметься він пройшов багато тисячоліть. Водоспад Давір – красивий і вишуканий карпатський водоспад!
Мало хто знає, але на території знаменитого закарпатського села Лумшори є п’ять водоспадів. Найцікавішими і мальовничими з яких вважаються Давір і Соловей.
Водоспад Давір ще знають під назвою «Партизан» або «Червоний партизан».
Вважається, що таку назву водоспад отримав за часів Радянського Союзу, але і зараз його так продовжують називати. Однак місцеві жителі пам’ятають ще, як до цього він називався – «Давір».
Таку назву було у цього прекрасного водоспаду, велич якого по правді надихає. Можливо, саме тому водоспад Давір отримав звання «найбільш фотогенічного водоспаду».

 

Факультативно пропонуємо :

Перечинська мануфактура сиру” ( 80 грн. + дегустація врахована  у вартості )

изображение_viber_2020-07-19_11-30-28

Сир із липою, евкаліптом, горіхом, помідором, чорний, червоний та синій сири – ви колись таке куштували?

У закарпатському місті Перечин ось уже майже два роки працює Перечинська мануфактура, де виготовляють унікальні сири, які прийдуться до смаку навіть вибагливому гурману.

Сири Перечинської мануфактури часто авторські.
Є тут сир, що однозначно здивує своїм виглядом: він як зовні, так і всередині чорний. Усе завдяки додаванню чорнил каракатиці.

Експериментувати тут люблять. Особливо – з кольором. Чорний, синій, червоний, зелений сир – і все завдяки натуральним добавкам, як-от синій та зелений молочний чай, домашнє закарпатське вино тощо. Сир вимочують навіть у пиві! А ось тут на поличці ціла головка обкатана у виноградному листі.
Ще один неперсічний сир – Діаманти Карпат. Це невеличкі сирні кульки, які одразу ж привертають увагу відвідувачів.

 

Щасливі та відпочилі їдемо додому!

У вартість входить:  У вартість туру не входить:
– проїзд
– супровід керівника
– варіння у чанах 2 год.
– обід у ресторані- похід до водоспаду Давір-  медичне страхування
–  особисті витрати

– “Перечинська мануфактура сиру” ( 80 грн. + дегустація врахована  у вартості ).