Апартаменти 13 – Брела, Хорватія

Апартаменти 13 – Брела
Апартаменти 13 з терасою – це нова, сучасна, повністю обладнана квартира в Брелі, всього за 250 метрів від центру. Брела – красиве, маленьке місце, в оточенні миль білих, галькових пляжів, кристально чистої води та зелених, незайманих лісів. Вартість та наявність вільних апартаментів – під запит.

 

Ідеально підходить для вашого відпочинку, особливо, якщо ви хочете втекти від міської метушні і насолодитися своєю сім’єю в тихому середовищі. Діти зможуть насолодитися місцем. Поки діти веселяться, ви також можете знайти щось для себе. Теніс, підводне плавання, парапланеризм, скелелазіння або просто прогулянка по березі довжиною 6,5 км – це лише одна з можливостей для вас. Центр Брела – невелика гавань, де розташовується більшість ресторанів і магазинів. Ресторани пропонують оригінальні товари для Далмації, такі як оливки, вино, риба та багато іншого. Найкращий пляж у Європі – Пунта Рата!
Апартаменти 13 розташовані лише за 650 метрів від цих природних чудес. З апартаментів відкривається прекрасний вид на море, які знаходяться всього за 250 метрів.

CATEGORY: APARTMENTS, BRELA
CENTER 250M
BEACH 250M
SIZE 28 M2
WIFI YES
A/C YES
KITCHEN YES
SAT TV YES
PARKING YES
BEDROOM(S) 1

lara1 lara2

lara3 lara4

lara5 lara6