Апартаменти 14 – Башка Вода, Хорватія

Апартаменти 14 – Башка Вода
Апартаменти 14 з видом на море розташовані у місті Башка Вода. Квартира нова, сучасна та повністю обладнана. Це місто, розташоване під чудовою горою Біоково та в західній частині узбережжя Макарської Рив’єри.
Вартість та наявність вільних апартаментів – під запит.

 

В останні кілька десятиліть Башка Вода стає дуже популярним туристичним напрямком у Далмації. Містечко отримує нагороди “Синя квітка” кілька років поспіль найпрестижніший приз у категорії туризму Хорватії. Це чарівне місто має багато речей, щоб запропонувати гостям. Якщо ви займаєтесь спортом, то милі і милі пішохідних стежок дозволить вам побачити прекрасну природу та займатися спортом. Також ви можете грати в теніс, футбол, баскетбол, водні лижі, підводне плавання. Діти можуть грати на дитячому майданчику або, можливо, стрибати на батуті. Якщо ви хочете відпочити, ви можете насолоджуватися у двох санаторіях, які може запропонувати Башка Вода. Коли ви відпочиваєте в Далмації, ви повинні спробувати страви місцевої кухні у багатьох ресторанах, розташованих у центрі міста. Через відмінне розташування містечок Ви зможете побачити найвідоміші природні красуні на Макарській Рив’єрі та ще ширше. Як згадувалося раніше, Біоково дуже близько до Башка Води, тому першим місцем призначення могло стати та гарна гора. Башка Вода має два музеї, які дуже цікаві для відвідування.

Апартаменти 14 з видом на море дуже близькі до багатьох згаданих пам’яток та розташовані всього за 50 метрів від центру. Квартира нова, сучасна та повністю обладнана. Красивий вид на море та пляж. Пляж знаходиться всього за 100 метрів від квартири.

CATEGORY: APARTMENTS, BAŠKA VODA
CENTRE: 50 M
BEACH: 100 M
SIZE 35 M2
WI-FI: YES
A/C: YES
KITCHEN: YES
SAT-TV: YES
PARKING: YES
BEDROOM(S): 1

apart14-1 apart14-2

apart14-3 apart14-4

apart14-5 apart14-6

apart14-7 apart14-8