Лара-Тур в Китаї – о.Хайнань

Острів Хайнань – Китай
Хайнань – це дивовижно красивий,величезний тропічний острів, розташований на півдні Китаю. Територія острову складає 34000 кв. км., населення майже 7 млн. Хайнань знаходиться на одній широті з Гаваями, тому часто острів називають «Східні Гаваї»,який омивається Південно-китайськоим морем.

Середньорічна температура повітря – 24°с, води – 26°с. Влітку температура досягає 36°с тепла, взимку – 21°с. На острові Хайнань дуже чисте і цілюще повітря. За даними досліджень, Хайнань займає друге місце в світі по чистоті повітря (1 місце – Куба – Гавана).У червні і липні триває сезон дощів – короткочасний дощик на декілька хвилин, а потім знову жарке сонце. Кінець жовтня і листопад – сезон тайфунів. Якнайкращий час для відпочинку – з середини грудня до кінця травня.

4 8

9 10

11 12

13 14

15 17

18 19

20 21

22 23

24 25

26 27

28 29

1

7 16

На курортах Хайнаня збережені унікальна екологія, флора і фауна острова, а також самобутність корінних народностей. Саме ця «натуральність» залучає сюди все більше туристів. Поступово він виходить на рівень кращих міжнародних курортів, але поки що головною перевагою відпочинку тут є його порівняно невисока ціна. Хайнань можна рекомендувати любителям дайвінга і сім’ям з дітьми.

Міжнародний аеропорт “Фенікс” в місті Санья, побудований французами, обладнаний найсучаснішою технікою. Оформлення всіх пограничних і митних формальностей займає не більше 10 хвилин. Митні декларації не заповнюються. Ввезення і вивіз валютних цінностей, сувенірів, включаючи морські сувеніри, не лімітуються.

Прямі регулярні рейси Москва — Хайнань по вівторках і суботах здійснює компанія «Трансаеро», час у польоті — близько 10 годин. До Хайнаня також можна добратися через Пекін, Шанхай або Гонконг внутрішніми авіалініями. Частіше літають через Пекін або Шанхай, оскільки в цих містах можна зупинитися на декілька днів і здійснити оглядогу програму пам’ятків. Переліт Пекін — Хайнань продовжується 4 години, Шанхай — Хайнань — 2,5 години.

Уряд Китаю інвестує величезні кошти в розвиток туризму на Хайнані. Це єдиний острів Китаю, який знаходиться в тропічному кліматичному поясі. На території курорту можна зустріти все, що завгодно, від згаслих вулканів до термальних джерел, від живописних пейзажів до ультрасучасних готелів і культурних пам’ятників, від довгих піщаних пляжів до тінистих кокосових гаїв. Вважається, що на Хайнані сонячно триста днів на рік.

Вулканічна діяльність на о.Хайнань припинилася 8000 років тому, але свідоцтвом її є вимерлі вулкани, до кратерів яких прокладені туристичні маршрути. Інше і, мабуть, істотніше підтвердження колись активної вулканічної діяльності на острові – це термальні джерела.

Термальні джерела – це місце, де можна не лише прекрасно відпочити, але і провести очищення і омолоджування всього організму, отримати всілякі косметичні процедури, масажі, антистресову терапію, викупатися в термальній воді, зайнятися спортом. Кожен може відкрити в собі приховані джерела енергії, відновити гармонію душі і тіла, стати творцем власного здоров’я і довголіття.

Окрім всього іншого, на острові Хайнань можна провести профілактику і лікування різних захворювань опорно-рухового апарату. Найвідоміший і популярніший — центр традиційної китайської медицини «Сад довголіття» в місті Санья (при готелі «Сад Перлової Річки»). Живописні бухти, що зберегли багатий підводний світ, унікальна реліктова природа, чудово облаштовані радонові і інші лікувальні термальні джерела, які допоможуть поправити здоров’я,в першу чергу, рекреаційний центр «Долина Довголіття» в 25 км. від Санья. Вартість процедур — від 16 до 40 USD.

Хайнань також відомий завдяки дивовижному довголіттю місцевих жителів. За ним в Китаї закріпилася назва «Острів довгожителів» – середня тривалість життя – 80 років. Учені вважають, що секрет полягає в сприятливому кліматі і в кокосах, молоко яких обов’язково присутнє в раціоні острівян.

Швидкісна траса, протяжністю 370 км. зв’язує м. Хайкоу з південною частиною острова і дійсною перлиною острова – цілорічним курортним містом –Санья.

Столиця острова – м. Хайкоу. Місто Санья знаходиться в найпівденнішій точці острова Хайнань, з трьох сторін оточений горами, а з четвертою омивається морем. Довжина берегової лінії 209 км., піщані пляжі, кокосові гаї, гавані і затоки, гроти – все це додає місту особливу привабливість. Основні готелі міжнародного класу зосереджені в трьох курортних зонах:

Затока Yalong Bay (Дракон Азії) – його берегова лінія із сліпучо білим піском має протяжність 25 км. і нагадує формою місяць. Південний край затоки є химерним нагромадженням диких скель і тут стираються грані між морською гладінню і піднебессям. Тут розташовані найбільш фешенебельні готелі.Віддаленість від центру м. Санья – 28 км.

Затока Dadonghai (Та Дунхай) – привертає туристів, які люблять вечірні розваги. Тут на морському березі знаходиться найбільший в Санья ресторан морепродуктів. Все побережжя забудоване готелями з романтичними назвами. Віддаленість від центру м. Санья – 3 км.

Затока Sanya Bay – що носить однойменне ім’я як і місто Санья, має щонайдовший пісочний пляж, звідси відкривається красивий вигляд. Віддаленість від центру м. Санья – 8 км.

Впродовж багатьох століть Хайнань постійно порівнювали з міфічним райським островом Прозора вода, білосніжні пляжі привертають сюди десятки тисяч туристів. Всі пляжі муніципальні і необгороджені, готелям не належать. Лежаки і парасольки — безкоштовні (якщо поряд з готелем знаходиться кафе, воно може виставляти на пляжі біля себе платні лежаки). Пляжі піщані, вода дуже прозора. Самі китайці вважають за краще зупинятися подалі від моря — це дешевше.

Великою популярністю у туристів також користуються шовк, фарфор, різьблення по дереву, сувеніри буддистів і символіка «фен-шуй». Вулиця Хайсюдунлу в Хайкоу — місце, де зосереджені престижні магазини.

Вибравши тур на Хайнань, Ви відчуєте, що попали в казку. Коли гуляєш по Хайнаню під час відпочинку тут, то здається, що ніколи в житті не бачив таких яскравих фарб. Банани, ананаси, манго. У поєднанні з солоним запахом морить і гіркуватим ароматом кави, плантації якої Ви теж зможете побачити під час Вашого відпочинку на Хайнане. Ви згадуватимете розкішні тропічні квіти, яскравих метеликів і дивних птиць, зустріну з якими Вам подарував тур на Хайнань.

Якщо Ви жадаєте пригод , то спуститеся по вируючій річці на надувному човні під час Вашого туру до Китаю на Хайнань. Рівень адреналіну в крові під час такого вигляду відпочинку на Хайнане підніметься багато разів. Також, як і в тих, хто вирішить зробити сходження на вершину гори до водопадів Малого і Великого Дракона, під час відпочинку на Хайнане.

А для романтиків Хайнань, відпочинок на якому ми пропонуємо, подарує зустріч з Бухтою Ялунвань. Приїхавши сюди під час туру до Китаю на Хайнань Ви побачите знаменитий музей морських раковин, а також Сад метеликів. Або замовте, виявившись на Хайнані, тур в Дуньшань, де зібрана вражаюча колекція каменів химерної форми. Острів Хайнань, тури на який ми пропонуємо, – один з тих куточків, куди хочеться повертатися знову і знову. Подорож на Хайнань – тур в мрію.