«Дунайський експрес» 60Є/1 особа.

«Дунайський експрес»

Дати туру: 19.01, 09.02.2024

Вартість: 60Є з людини.

Включено:

– проїзд автобусом

– проживання у готелі 2-3*

– сніданок в готелях

– оглядова екскурсія у Будапешті [та Відні, за умови придбання екскурсійного пакету]

– страхування від нещасного випадку для туристів віком до 60 років

– супровід групи

Не включено:

– факультативні екскурсії

– вхідні квитки в екскурсійні об’єкти

– city-tax (2-2,5 EUR на добу з особи)

– особисті витрати

– громадський транспорт

– навушники (2-3 EUR на добу з особи)

– страхування для туристів віком від 60 років

ДЕНЬ 1

Відправлення з Ужгорода. Проходження кордону. Нічний переїзд територією Угорщини.

ДЕНЬ 2

Прибуття до Будапешту.

Запрошуємо на оглядову екскурсію «Перлина Дунаю» (у вартості туру) в Будапешт, що приголомшує своєю величчю! Наше знайомство з містом ми почнемо зі знаменитої Площі Героїв, потім пройдемося парадним проспектом Андраші, який приваблює туристів своєю елегантністю та витонченістю, прогуляємось вулицею Ваци, де колись дуже любили проводити весь свій вільний час місцеві, та вийдемо на набережну Корзо , з якої відкривається дивовижний краєвид на Дунай!

Термальні купальні графа Сечені (вхідний квиток 20 EUR). Пропонуємо відпочити від переїзду у найбільшому СПА-комплексі, який є першим за величиною у Європі ! Підходячи до будівлі у стилі ренесансу, що нагадує палац, ви не уявляєте, скільки задоволення отримаєте всередині.

caption

Екскурсія в Сентендре+Вишеград (30 EUR + вхідний квиток 7 EUR) – мальовниче містечко з неповторною атмосферою, звивистими вуличками та прекрасними площами – справжнє угорське містечко! Хороші новини для поціновувачів солодкого – відвідування музею марципанів (вхідний квиток – 2,5 EUR).

Szentendre

Поїздка в Океанаріум – Тропікаріум (10 EUR + вх. квиток) – найбільший в Центральній Європі акваріум-заповідник площею 3000 кв.м. Райське місце для любителів дикої природи.

завантаження

Далі дізнаємось історію набережної міста та продовжимо вечір на кораблику Дунаєм (25 EUR). Вечірній Будапешт в ілюмінації із шампанським (для дітей соком), під музику вальсів І. Штрауса. І дивовижний вид на місто та Парламент – це треба побачити!

Заселення до готелю. Ночівля.

ДЕНЬ 3

Сніданок. Виселення з готелю.

Переїзд до Відня [за умови придбання екскурсії «Прекрасний і ніжний Відень»].

Відень — одна з найчарівніших столиць Європи, яка вражає своєю величчю з перших секунд. Розпочинаємо оглядову екскурсію  «Прекрасний і ніжний Відень» (45 EUR), під час якої побачимо головні пам’ятки міста: палацовий комплекс Хофбург, собор Святого Стефана, вулиця Грабен із чумною колоною, вінчальна церква «Августинців», римські розкопки, оперу та багато іншого.

Далі побачимо справжні «Скарби Габсбургів» (15 EUR + вх. квиток). Унікальне зібрання реліквій династії Габсбургів, що знаходилась при владі майже 7 століть, налічує предмети мистецтва, культури, музики. Усе це ви побачите у Скарбниці Габсбургів, що розташована у комплекці Зимової резиденції.

Екскурсія до імператорського палацу Шенбрунн (15 EUR + вх. квиток). Колишня літня резиденція Габсбургів сяє розкішними імператорськими залами та чудовим парковим комплексом.

Schonbrunn-Palace

За наявності вільного часу – відвідування міського парку «Пратер» (5 EUR + квитки на атракціони). Один із найвідоміших віденських парків! 6 квадратних кілометрів розваг в оточенні старого тінистого парку обов’язкове для відвідування місце. Рекомендуємо покататися хоча б на одному з двох колес огляду. Десятихвилинне коло для великих романтиків та любителів старовини — у маленьких червоних закритих кабінках треба стояти, як і сто років тому.

Виїзд з Відня. Нічний переїзд до України.