Дитячий відпочинок в Хайдусобосло!

Дитячий відпочинок в Хайдусобосло!
Лара-Тур за дитячий відпочинок! Літо – найкраща і улюблена пора року всіх дітлахів! Тому ми підготували цікавий тур на літо до Угорщини на 9 днів! А Ви готові до літа?

Хайдусобосло – курортне містечко з чудовим мікрокліматом, чистим повітрям та комплексом послуг, що забезпечують високий рівень обслуговування туристів.

Погода тут майже завжди чудова, купання можливе в будь-яку погоду, в будь яку пору року, температура води складає 24-38°. На курорті в повітрі високий вміст йоду та лікувальних солей.
Водний парк Хайдусобосло – один з найбільших термальних курортів Угорщини, площею близько 25 гектарів, с великою кількістю дерев та квітів.
Бассейни: купальня парку складає 21 бассейн с термальною, лікувальною та звичайною водою, басейн з штучними хвилями, морський басейн, басейн з підводним гідромасажем, басейн з лікувальною водою, джакузі, басейн з гіркою, спортивний басейн, дитячі та лікувальні басейни.
Пляж: знаходиться на території комплексу, тут створені всі умови для безтурботного відпочинку. Також тут є велике озеро по якому можна кататись на катамаранах та човнах.
Відкритий АКВАПАРК європейського зразка з різноманітними гірками: велетенська 113-метрова водна гірка, 101-метрова “чорна діра”, гірка на 4 доріжки, “шалений ” потік, а також маленькі гірки для дітей.
Критий водний палац “AQUA-PALACE – найбільший, критий водний комплекс в Хайдусобосло. Водяна поверхня комплекса складає 1 600 м2, одночасно може вмістити 1000 відвідувачів. Тут паніє неповторна тематична атмосфера -Льодова печера, Кінозал, термальный басейн, Печера, Римскі бані, Індіїський бассейн , Морський та басейн з гіркою, басейни для малюків, кімнати для ігр та відпочинку, сімейний басейн, джакузі та 2 гірки для дітей підліткового віку. Фінська сауна, парова баня, інфрачервона сауна, масажний душ, глибоководні басейни, 2 доріжки для серфінгу для любителів водних видів спорту. Плавальий басейн, спортзал, кімната для аеробіки, 2 корта для сквоша для любителів активного відпочинку, ресторан самообслуговування, бар с закусками, кафе-бар.

Программа тура
1 день
06:00 – прибуття в Чоп. Посадка в автобус, перетин кордону, виїзд в Хайдусобосло.
Прибуття в отель Хайдусобосло, поселення в отелі.
Обід.
Пішохідна прогулянка по курорту, знайомство з містечком.
Вечеря, вечір знайомств. Нічліг.
2 –8 день
Щоденне відвідування водного парку. Факультативні екскурсії в Егер, Дебрецен, Будапешт, Відень (по бажанню) за додаткову оплату. Спортивні та розважальні програми, дискотеки.
Харчування : 08:30 – сніданок (шведський стіл), 15:00 – обід, 19:30 – вечеря .
9 день
09:00 – сніданок , звільнення номерів.
12:30 – обід. 13:30 – посадка в автобус, виїзд в Чоп. Перетин кордону.

Вартість:
У вартість входить:
• автобус Чоп-Хайдусобосло-Чоп, 8 ночей проживания в отелі «INGA» 3*
• триразове харчування,
• медична страхівка
• послуги керівника групи
• курортна такса /оплачується від 18 років.

У вартість не входить:
• консульский сбір (35 € + 25 грн.)
• Вхідні квитки в Аквапарк (10 €),
• Вхідні квитки в музеї та и об’єкти культури
• Факультативні екскурсії.

ВІДПОЧИВАЙТЕ РАЗОМ З ЛАРА-ТУР!