«Джульєтта та гондоли»

 • Вартість туру: 119Є при розміщенні в двомісному номері.

  169Є/ одномісне розміщення

  Дати турів: 22.12, 30.12.2023, 02.02.2024, 09.02.2024

  Програма туру:

  ДЕНЬ 1

  Виїзд з Мукачева орієнтовно 12:00. Перетин українсько-угорського кордону.

  За наявності часу, подорож до Будапешту.

  Запрошуємо на оглядову екскурсію «Перлина Дунаю» (15 EUR) в Будапешт, що приголомшує своєю величчю! Наше знайомство з містом ми почнемо зі знаменитої Площі Героїв, потім пройдемося парадним проспектом Андраші, який приваблює туристів своєю елегантністю та витонченістю, прогуляємось вулицею Ваци, де колись дуже любили проводити весь свій вільний час місцеві, та вийдемо на набережну Корзо , з якої відкривається дивовижний краєвид на Дунай!

  Вільний час, рекомендуємо – прогулянку на кораблику Дунаєм (25 EUR). Вечірній Будапешт в ілюмінації під музику вальсів І. Штрауса – це треба побачити.

  Нічний переїзд до Італії.

   

 • ДЕНЬ 2

  Переїзд до Венеції. Проїзд в обидві сторони до центральної площі Сан-Марко на катері (20 EUR). 

  Оглядова екскурсія «Заручена з морем – Венеція!» (у вартості туру). Місто нагадує декорації для романтичних фільмів, а кожна вуличка, кожен будинок зберігає велику історію минулих століть.

  Прогулянка на справжній венеціанській гондолі (25 EUR). У місті, де немає доріг, панують човни. Спробуйте і відчуйте, як ваші турботи зникають, коли гондольєр у смугастій сорочці провезе вас лабіринтом водних шляхів, а потім з’єднає з центральним Гранд-каналом.

  Відвідування з екскурсоводом «Палацу Дожів» (15 EUR, вхідний квиток 30 EUR) – резиденція правителів Венеції, які жили у шикарних кімнатах у позолоті та багатстві. І ми пройдемо крізь шикарні парадні, картинні галереї, чудернацькі сходи і прогуляємось через «Міст Зітхань».

  Прогулянка на катері Гранд каналом (30 EUR) – найкрасивішою водною вулицею Венеції з розповідями про венеціанські палаци, що прикрашають його береги та їх колишніх мешканців. Під час прогулянки Гранд каналом ви поринете в атмосферу цього казкового міста, побачите безліч пам’яток, дізнаєтесь про долю великих венеціанських мешканців минулих часів. З води набагато яскравіше розкривається вся краса та загадковість цього міста.

  Ночівля у готелі

   
 • ДЕНЬ 3

  Сніданок. Виселення з готелю.

  Запрошуємо на круїз Венеціанською лагуною (50 EUR), сповнений історії, мистецтва та культури. Ви побуваєте на островах Мурано та Бурано. Оглянете острів Сан-Джорджо-Маджоре, бенедиктинську церкву XVI століття, міські сади, острів Святої Олени, знаменитий пляж Лідо та багато іншого! Це чудовий спосіб познайомитися з іншою стороною Венеції.

  Переїзд до Верони (35 EUR) – міста з багатовіковою історією, оповите безліччю таємниць та загадок. А також одного з найромантичніших міст світу, прославлене Шекспіром, Петраркою, Гете та Байроном. У знаменитому дворі будинку Джульєтти, під її балконом, закохані присягаються один одному у вічній вірності. На вас чекають історії з життя Данте, відомих веронських сімей Монтеккі та Капулетті, непрості долі Синьйорів делла Скала та їхніх нащадків, Моцарта та Сальєрі.

  Далі на нас чекає найбільше італійське озеро – Гарда (20 EUR), оточене мальовничими природними пейзажами та Альпійськими горами. (Добираємось на громадському транспорті, квитки вже у вартості).

  Виїзд з Італії. Нічний переїзд до Львова.

 • ДЕНЬ 4

  Прибуття до України.

  Включено:
  – проїзд автобусом
  – проживання у готелях 2-3*
  – сніданки в готелях
  – оглядова екскурсія у Венеції
  – страхування від нещасного випадку для туристів віком до 60 років
  – супровід групи
  Не включено у вартість:
  – факультативні екскурсії
  – вхідні квитки в екскурсійні об'єкти
  – city-tax (2 - 2,5 EUR на добу з особи)
  – особисті витрати
  – громадський транспорт
  – навушники (2-3 EUR на добу)
  – страхування для туристів віком від 60 років