Фестиваль BIELA NOC в Кошице, Словаччина

Фестиваль Biela Noc 
В турі: термали, шопінг, оглядова екскурсія та Фестиваль світла Biela Noc, який оживляє ніч художньою грою світла і музики. Поїхали?
Маршрут: Мукачево – Ужгород – Кошице – Ужгород – Мукачево.
Дата туру: 2020
Вартість: – 

 

 

ПРОГРАМА ТУРУ

07:00 – збір та виїзд групи з м.Мукачева, вул.Миру ( 3 школа ).
08:00 – виїзд групи з Ужгороду від готелю Закарпаття. Перетин кордону.
11:00  – Переїзд в Thermal park Šírava. Цей сучасний комплекс дозволяє у будь-який час року і при будь-якій погоді плавати в одному з безлічі басейнів, розслабитися в сауні, замовити на масаж або інші процедури. Відпочиваючі зможуть випробувати хвилю, плавальний басейн, басейн для відпочинку та масажу, дику ріку, термальний басейн, басейн для відпочинку та дітей, а також різні гірки.

15:00 – збір групи, переїзд в центр міста Кошице. Нас запрошує друге за величиною місто Словаччини – Кошице. Маленький, але впертий струмочок, спускаючись з гір, створив форму та історію цього міста. Це місто цікаве тим, що одним з перших в Європі отримав свій власний герб. Також тут регулярно проходить найстаріший в Європі Міжнародний марафон світу. У самому центрі Кошіце ви побачите міських пам’ятник архітектури – величезний готичний собор св. Єлизавети, який охороняється державою. Ми пішки прогуляємося по Старому місту. Тут панує атмосфера спокою і відпочинку …

19:00 – запрошуємо всіх на Фестиваль світла Biela Noc ( вхідний квиток 10€ ), який оживляє ніч художньою грою світла і музики. Цей фестиваль не дасть вам заснути. Вуличне мистецтво, світлові та візуальні проекти привернуть вашу увагу. Біла ніч пропонує відвідувачам нетрадиційну художню нічну прогулянку по місту, повну нових вражень і відчуттів, яка триває від заходу до світанку в переддень Кошіцького марафону світу. В цей час в Кошице ніч стає днем і міські вулиці заповнені людьми і мистецтвом. Кожен відвідувач отримує карту, на якій позначено різні художні зупинки: візуально привабливі установки, концерти, фільми, різні театральні вистави, танці … Широкий спектр різних мистецьких жанрів гарантує, що ви побачите всі останні тенденції в різних художніх напрямах.
Біла ніч була заснована в Парижі в 2002 році. У 2013 році фестиваль відвідало більше двох з половиною мільйонів чоловік. З Парижу протягом декількох років проект розвивався в таких містах, як Нью-Йорк, Лос-Анджелес, Чикаго, Майамі, Санта-Моніка, Монреаль, Торонто, Рим, Тель-Авів, Газа, Єрусалим, Мадриді, Брюсселі, Ризі, Бухаресті , Амстердамі, Брайтоні, Турин, Неаполь, Санкт-Петербург і в Кошице.

21:30 – орієнтовний час збору групи. Повернення в Ужгород.

Вартість

Категорія Вартість без вхідного квитка Вартість з вхідним квитком в Thermal Sirava Park
Дорослі
Студенти / пенсіонери
Діти до 12 років

 

В вартість входить: В вартість не входить:
• проїзд;
• оглядова екскурсія з професійним гідом;
• супровід керівника.
• медичне страхування;
• візова підтримка;
• особисті витрати.• вхідний квиток на фестиваль 10€