ФЕСТИВАЛЬ ПОВІТРЯНИХ КУЛЬ + КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ КРУЇЗ

ТУР, ЯКИЙ ВСІ ЧЕКАЛИ! )
“ФЕСТИВАЛЬ ПОВІТРЯНИХ КУЛЬ + КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ КРУЇЗ”

Маршрут : Ужгород – Мукачево – Львів – Кам’янець-Подільський – Хотин – Льві – Мукачево – Ужгород
Дата : під замовлення  (2 дні)
Вартість : 1750 грн ( діти до 12 років – 1650 грн )
Прекрасна можливість відвідати мальовничий куточок нашої України. Пізнати захоплюючу історичну атмосферу міста та поринути у багаті веселощі фестивалю, море різноманітної музики, ігор,пива і смачних закусок  і ще багато цікавого!
Не пропустіть можливість гарного відпочинку!

НА ВАС ОЧІКУЄ:

– одне з чудес України – могутня Хотинська фортеця;
– круїз з неймовірними краєвидами по Дністровському каньйону;
– середньовічна атмосфера знаменитого міста Кам’янця-Подільського;
– фієста повітряних куль «Золота омега» та один з найвидовищних фестивалів “Oktoberfest, знову в небо!”

 ПРОГРАМА ТУРУ

День

02:00 – виїзд з м.Ужгород  ( є можливість під”єднатися до туру по маршруту до Львова ).
13.00 – орієнтовний приїзд в Кам’янець-Подільський.

Розпочинаємо нашу програму з оглядової екскурсії містом Кам’янець-Подільський. Фантастичне місто, яке належить до найгарніших міст світу завдяки мальовничому каньйону річки Смотрич та величезної концентрації архітектурних пам’яток. Кам’янець визнаний одним з чудес України і є третім за кількістю пам’яток в Україні.

Продовжуємо тематичну екскурсію Кам’янець-Подільською фортецею. На Вас чекають: стара фортеця (ХІІІ-ХVІІІ ст.), катедральний костел Петра і Павла (XVI ст.), поруч з яким знаходиться мінарет зі скульптурою Богоматері, найстаріша ратуша в Україні (XV ст.), прогулянка вулицями старого мста, де Ви зможете насолодитися красою, що гармонійно створена природою і людиною.

Вільний час в місті. Проведете ви його незабутньо! Саме в центрі міста, тільки для любителів добре відпочити, цінителів пива і розваг – спеціальний фестиваль «Oktoberfest, знову в небо!», де необмежена кількість пива і смачних подільських закусок, різноманітні забави та традиційні пивні частування і ще багато цікавого!

В рамках фестивалю “Золота омега” очікуються: видовищні змагання на повітряних кулях; жива музика від українських виконавців; запальна вечірка для всіх гостей змагань. Позмагатися за титул чемпіона з повітроплавання зберуться повітряні екіпажі не лише зі всієї країни. На чемпіонат приїдуть учасники із сусідніх країн: Литви, Молдови, Польщі. Наприкінці змагань відкриється повітроплавна фієста «Золота Омега», завдяки якій усі бажаючі матимуть нагоду здійснити оглядовий політ: помилуватися мальовничим краєвидом на місто та каньйон річки Смотрич, роздивитися фортецю з висоти та пролетіти під мостом «Лань, що біжить»

Виїзд.
Поселення в готель.

Ночівля.

День

Сніданок.
Виселення з готелю.

На вас очікує запаморочливий круїз на кораблику по наймальовничіших куточках річки Дністер. (загальний – 150 грн., діти до 12 років – 120 грн.) Шлях пролягатиме по Національному заповіднику «Подільські Товтри», і Вас чекатимуть казкові скелі, незвичайна природа, синя гладінь дністровської води. Ця подорож запам’ятається назавжди, і Ви знову і знову захочете сюди повернутися!

Тематична екскурсія в Хотинську фортецю. Улюблена туристами і кінематографістами неприступна Хотинська фортеця (ХІІІ-ХХ ст.) досі вражає високими 40-метровими стінами, 65-метровою криницею та чудовою панорамою Дністра. Фортеця відігравала важливу роль в житті багатьох творців історії, вона запам’ятається й Вам, якщо хоча б раз побуваєте тут.

 

А тепер можна і додому…
Пізнє прибуття до Ужгорода/Мукачева/Львова.

У вартість туру включено:

– проїзд автобусом єврокласу по маршруту;
– проживання 1 ніч в готелі;
– сніданок в ресторані;
– супровід керівника по всьому маршруту;
– послуги місцевих гідів;
Екскурсії по програмі:
– оглядова екскурсія містом Кам’янець-Подільський
– тематичну екскурсія Кам’янець-Подільською фортецею
– екскурсія Хотинською фортецею.

У вартість туру не включено:

– вхідні квитки:
– Кам’янецька фортеця (загальний, пенсійний – 60 грн., студенти і учні – 40 грн.);
– круїз на кораблі по каньйону Дністра  (загальний – 150 грн., діти до 12 років – 120 грн.);
– Хотинська фортеця (загальний, пенсійний – 50 грн., студенти і учні – 25 грн.).