Гранд тур по Італії

Вартість туру: 457Є/ 1 дорослий

 

ПРОГРАМА ТУРУ

День 1 . День перший: Старт подорожі: Львів – Будапешт

06:00 – виїзд зі Львова (залізничний вокзал). Рекомендуємо в дорогу взяти невеликі подушки та пледи. Проходження кордону. Переїзд у Будапешт. Факультативно пропонуємо вирушити на прогулянку кораблем, який славиться чудовою фольклорною програмою під час круїзу та вечерею (за додаткову плату 2 740 грн, вечеря з трьох страв із вибором на місці, напої додатково). Ніч у Будапешті.

День 2 . День другий: Знайомство з Будапештом

Після сніданку на вас чекає оглядова екскурсія Будапештом (включена у вартість). Будапешт – це чарівне поєднання історії та сучасності, де величні будинки, обрамлені Дунайською панорамою, створюють неповторний краєвид. У його вузьких вуличках таїться багата спадщина, а величні палаци та мости додають місту шарм та велич. Це місце, де можна побачити, відчути та надихнутися історією та культурою у самому серці Угорщини. Після цього шлях лежить у Ріміні. Прибуття до Ріміні. Ніч у готелі.

День 3 . День третій: Екскурсія Сан-Марино та переїзд до Рима

Після сніданку ви поїдете на екскурсію в Сан-Марино (включено у вартість). Крихітна держава на території Італії. Найстаріша республіка у світі та третя за величиною країна після Ватикану та Монако. Це стародавнє місто-держава дивує своєю унікальністю та неповторним характером, запрошуючи мандрівників на чарівну подорож у часі. Після виїзд до Рима. Заселення та ніч у готелі Рима.

День 4 . День четвертий: Вічне місто на семи пагорбах

Після сніданку ви вирушите на оглядову екскурсію Римом, під час якої у вас буде приголомшлива можливість помилуватися його красою. Захоплююча екскурсія присвячена античному періоду історії Рима – від легендарних засновників Ромула та Рема до падіння Великої Римської імперії. Вільний час у Римі. Ніч у готелі.

День 5 . День п’ятий: Флоренція – квітуче місто Тоскани

Сніданок у готелі. Переїзд до Флоренції. Екскурсійний тур Флоренцією (у вартості туру). Пориньте у цю неймовірну казку. Ця красуня надихнула багатьох майстрів великих творів. Наш професійний гід і людина, яка любить усім серцем Італію, проведе вас куточками цього міста. Ви побачите найзнаменитішу споруду флорентійського кватроченто – собор Санта-Марія-дель-Фьоре. Не варто проходити повз галерею Уффіці, яка цінується як один із найважливіших музеїв образотворчого мистецтва в Європі. Переїзд до Венето. Ніч у готелі.

День 6 . День шостий: Венеціанська пригода та завершення програми

Добрий ранок! Іншим він не може бути в Італії. Сніданок у готелі, а потім ви поїдете до Венеції. Що ховається за її маскою? Куди ведуть таємничі канали? Про що думають гондольєри, намотуючи кілометри каналами? Які таємниці зберігає одне з найбільш романтичних і незвичайних міст світу? Гід познайомить вас із таємницями Венеції. Це справжнє місто-пам’ятник, де абсолютно будь-яка будівля може претендувати на звання історичного, тому не дивно, що вся стара частина Венеції включена до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Якщо ви хочете продовжити знайомство з Венецією, рекомендуємо прогулятися каналами на гондолі або відвідати Палац Дожів, який послужив місцем для засідань рад республіки та Верховним судом. Тут також були розміщені канцелярія, морське відомство та контори юристів. Увечері повернення до України.

У тур включено:
– переїзд комфортабельним автобусом Україна – Італія;
– розміщення у готелях за програмою: Будапешт – 1 ніч; Ріміні – 1 ніч; Рим – 2 ночі; на околицях Венеції – 1 ніч;
– оглядова екскурсія Будапештом;
– оглядова екскурсія Сан-Марино;
– оглядова екскурсія Римом;
– оглядова екскурсія Венецією;
– оглядова екскурсія Флоренцією;
– медичне страхування.
Додатково оплачується:
– додаткове харчування, напої та чайові;
– особисті витрати;
– факультативні екскурсії;
– навушники для екскурсій на весь тур 15 євро з особи (обов’язково оплачуються на місці);
– міські податки у готелях (обов’язково оплачуються на місці).