*Італійська мрія*

Дати туру: 21.09, 28.09, 10.10, 24.10, 2.11, 16.11, 5.12, 22.12.2023

Вартість: 269Є (поселення в двомісному номері), 414Є (одномісне поселення)

Маршрут

Мукачево – Ужгород – Венеція – Ріміні – Сан Марино – Рим– Флоренція – Ужгород – Мукачево

 

День 1

Виїзд з Мукачева о 11:00

Виїзд з Ужгорода о 11:40

Перетин українсько-угорського кордону.

1-2-10

За наявності часу, заїжджаємо до Будапешту.

Запрошуємо на оглядову екскурсію «Перлина Дунаю» в Будапешті         (у вартості туру), що приголомшує своєю величчю! Наше знайомство з містом ми почнемо зі знаменитої Площі Героїв, потім пройдемося парадним проспектом Андраші, який приваблює туристів своєю елегантністю та витонченістю, прогуляємось вулицею Ваци, де колись дуже любили проводити весь свій вільний час місцеві, та вийдемо на набережну Корзо, з якої відкривається дивовижний краєвид на Дунай!

 

Вільний час, рекомендуємо – прогулянку на кораблику Дунаєм (30 EUR). Вечірній Будапешт в ілюмінації під музику вальсів І. Штрауса – це треба побачити.

Нічний переїзд до Італії через Угорщину та Словенію.
1-1-7

День 2

Переїзд  до Венеції.

Проїзд в обидві сторони до центральної площі Сан-Марко на катері (20 EUR). 

Оглядова екскурсія «Заручена з морем – Венеція!» (входить у вартість туру). Місто нагадує декорації для романтичних фільмів, а кожна вуличка, кожен будинок зберігає велику історію минулих століть.

Прогулянка на справжній венеціанській гондолі (25 EUR). У місті, де немає доріг, панують човни. Спробуйте і відчуйте, як ваші турботи зникають, коли гондольєр у смугастій сорочці проведе вас лабіринтом водних шляхів, а потім з’єднає з центральним Гранд-каналом.

Відвідування з екскурсоводом «Палацу Дожів» (15 EUR, вхідний квиток 30 EUR) – резиденція правителів Венеції, які жили у шикарних кімнатах у позолоті та багатстві. І ми пройдемо крізь шикарні парадні, картинні галереї, чудернацькі сходи і прогуляємось через «Міст Зітхань».

Прогулянка на катері Гранд каналом (30 EUR) – найкрасивішою водною вулицею Венеції з розповідями про венеціанські палаци, що прикрашають його береги та їх колишніх мешканців. Під час прогулянки Гранд каналом ви поринете в атмосферу цього казкового міста, побачите безліч пам’яток, дізнаєтесь про долю великих венеціанських мешканців минулих часів. З води набагато яскравіше розкривається вся краса та загадковість цього міста.

Вільний час.

Переїзд до Ріміні. Поселення в готель Hotel Filini Rimini  3* . Ночівля

1-1-6

День 3

Сніданок. День на морі в Ріміні та відпочинок на морі. Ніч у готелі.

 

День 4

Сніданок. День на морі в Ріміні.

Найактивніших запрошуємо на екскурсію в карликову державу Сан Марино (20 EUR). Республіка Сан-Марино з усіх боків межує з Італією. Якщо враховувати нинішні кордони Сан-Марино, то воно є найстарішою державою Європи. Її назва походить від християнського святого – каменяра Марино, який, згідно з легендою, і заснував державу. На екскурсії дізнаємось історію створення однієї з найменших держав світу, дивовижне політичний устрій, а також послухаємо про життя сучасної країни.

Ми відвідаємо мальовничу столицю – місто Сан-Марино, пройдемось вузькими середньовічними вуличками, вийдемо на площу Свободи, побачимо палац Капітанів, пам’ятник Джузеппе Гарібальді, базиліку святого Маринуса, вежі Честа і Монтале – символи Сан-Марино.

Переїзд в готель. Ночівля в готелі.

 

День 5

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Риму.

 

Вирушаємо на оглядову екскурсію «Рим – місто імператорів» (25 EUR), під час якої Ви побачите Капітолійський музей, де знаходиться знаменитий пам’ятник вовчиці, яка годує засновників Рима – Рема і Ромула; відомий на весь світ Римський Колізей, на арені якого майже 2000 років тому велися гладіаторські бої; Римський форум – найважливіший форум стародавнього Риму, який зображає всю античну красу міста… Вам відкриється історія славного Риму, легенди і таємниці, що зберігаються в стінах храмів, монументах та старовинних будівлях…  

«Подорож до Ватикану» (35 EUR + вх. квиток 17 EUR ). Наш шлях веде нас у найменшу країну у світі, але кожне слово її правителів відгукується в душах мільйонів християн. Ми відвідаємо Собор Святого Петра, велич і краса якого не мають собі рівних. Відвідаємо і Музей Ватикану який являє собою цілий комплекс, з безліччю залів і кімнат. Тут ми побачимо творіння античних скульпторів, геніїв Відродження і сучасних художників. Але перлиною цієї скарбниці світового мистецтва по праву вважається Сикстинська капела.

«Три великі базиліки Риму» (22 EUR+ вх. квитки 30 EUR) – ця екскурсія дуже приємна і пізнавальна. Ви познайомитеся зі знаменитими церквами і базиліками Риму. 

Заселення у транзитний готель Італії на ночівлю.

 

День 6

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Флоренції.

Екскурсія «Колискою епохи Відродження» ( у вартості туру). 

Вирушаємо пізнавати ще одне відоме місто Італії – Флоренція, в провінції Тоскана, розташоване практично в центрі країни на берегах річки Арно. Це один з головних туристичних центрів Європи, який розкинувся серед тосканських пагорбів на значній відстані від морського узбережжя. Флоренція — один з найбільш значних і відомих культурних центрів європейського континенту, купол Санта-Марія-дель-Фіоре – візитна картка Флоренції. Місто називають “колискою епохи Відродження”. Флоренція подарувала світові таких гігантів думки й мистецтва — Леонардо да Вінчі, Мікеланджело, Донателло, Данте, Галілей, а внесок міста у розвитку європейської науки та мистецтва взагалі важко оцінити.

 

Також запрошуємо відвідати Галерею Уффіці (20 EUR + вх.квиток) — найстарішу і найвідомішу галерею Флоренції, що не поступається Паризькому Лувру.

Уффіці — найстаріший музей живопису в сучасній Європі, в якому виставлені шедеври різних історичних епох,розташована в історичній будівлі 16 століття. Серед робіт виділяються картини Джотто, Мазаччо, Боттічеллі, Леонардо да Вінчі, Мікеланджело, Рафаеля.

 

День 7

Прибуття в Україну, Ужгород, Мукачево. Орієнтовно перша половина дня, залежить від часу проходження кордону.

У вартості туру: Додатково оплачується:
– проїзд автобусом єврокласу

– проживання у готелях 2-3* + сніданки

– медичне страхування від нещасного випадку

– супровід групи

– оглядові екскурсії по Венеції і Будапешту.

– особисті витрати

– навушники

– одномісне розміщення

– вхідні квитки в екскурсійні об’єкти

– city-tax в готелях (2-3 EUR на добу)

 

 Додаткова інформація

 ГОТЕЛІ

 1. Заселення не раніше 14:00. Виселення не пізніше 12:00.
 2. Якщо ви помітили несправності у номері, скажіть про це супроводжуючій або персоналу готелю.
 3. Готелі за програмою можуть бути замінені на альтернативні.

 

ЕКСКУРСІЇ

 1. Факультативні екскурсії можна придбати при бронюванні туру або безпосередньо під час поїздки.
 2. Факультативні екскурсії відбуваються при наборі групи від 15 осіб.
 3. Вартість факультативних екскурсій не підлягає поверненню якщо турист на ній не з’явився.
 4. Вхідні квитки оплачуються додатково.
 5. Вартість вхідних квитків може змінюватись, це не залежить від туристичного оператора.
 6. У святкові та вихідні дні вартість може бути інша.
 7. Придбати квитки за пільговими категоріями можна лише за наявності підтверджуючих документів перекладених англійською мовою.

 

АВТОБУС

 1. Під час подорожі санітарні зупинки проводяться раз на 3-4 години на АЗС.
 2. В автобусі туалету немає.
 3. Час зустрічей, приїздів, виїздів за програмою орієнтовний і залежить від стану доріг, роботи прикордонних служб тощо.
 4. Спинки крісел в останньому ряду автобуса, у зв’язку з технічними особливостями транспортного засобу, не відкидаються.

 

ГРОШІ

 1. Оплата факультативних екскурсій в євро, доларах або гривнях за відповідним курсом. Курс зможете дізнатися у керівника групи.
 2. У поїздку рекомендуємо брати валюту EUR (євро).

 

ДОКУМЕНТИ

 

 • Дорослі 

— Чинний біометричний закордонний паспорт. Не перевищено ліміт перебування в країнах ЄС – 90 днів протягом півроку.

 1. Діти до 18-ти років 

— Нотаріально завірений дозвіл на виїзд від батька, який не їде з дитиною в тур або від двох батьків та супутню документацію. Свідоцтво про народження.

 

ВАЖЛИВО!

ТУРОПЕРАТОР НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ДІЇ АБО БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ ПРИКОРДОННИХ ТА  МИТНИХ СЛУЖБ, А ТАКОЖ ЗА ПОГОДНІ УМОВИ, ЗАТОРИ НА ДОРОГАХ, РЕМОНТНІ РОБОТИ В КРАЇНАХ ПЕРЕБУВАННЯ, ЯКІ МОЖУТЬ ВПЛИНУТИ НА ЗМІНУ ЕКСКУРСІЙНОЇ ЧАСТИНИ ПРОГРАМИ ТУРУ.

У вільний час автобусне обслуговування не передбачено.

Час у програмі вказано орієнтовний.

Туристи, що подорожують самостійно, можуть бути розміщені у тримісних номерах.