“Краса Карпат – Синевирське Озеро!”

Тур вихідного дня 2 дні 1 ніч.

Маршрут: Ужгород – Пилипець – Синевір – Ужгород

Виїзд: 24.10.2020 р.

Вартість: 1300 грн./особа

                                                  ПРОГРАМА ТУРУ

1 ДЕНЬ

Збір групи та виїзд  – 07:00 год.  ( готель  “Закарпаття”, м. Ужгород )

10:00 –  зупинка на Синевирському  перевалі  –  чудове місце для прекрасних фото!!

5

12:00 – зупинка на  каву-брейк  на Воловецькому перевалі.

7

13:20 – прибуття до підйомника в Пилипець . Вартість підйому  -170 грн./особа.

Пилипець – гірськолижний курорт в Карпатах, колиска фрірайду, а також улюблене місце для всіх, хто не уявляє зиму без катання на гірськолижних трасах.Пилипець з кожним роком приймає все більше гостей. Зростає гірськолижна і туристична інфраструктура курорту. Щодня взимку на курорті Пилипець в Карпатах працює ратрак-спецмашина для ущільнення снігу на гусеничному ходу. З допомогою ратрака готуються до комфортного катання гірськолижні траси і схили карпатського курорту Пилипець. Також ратрак використовується для транспортування туристів на Боржавському хребті.

У Пилипці налічується понад 20 кілометрів гірськолижних трас. В околицях Пилипця за межами гірськолижних трас при наявності достатнього природного снігового покриття можна кататися на бігових лижах.Також Пилипець-справжнісінький рай для фрірайдерів. Протяжність позатрасових спусків у Пилипці на порядок перевищує довжину розмічених гірськолижних трас.

75

15:00 – 15:30  год. – зупинка на обід.

17:00 – заселення у готель.

18:00 – вечеря.

Нічліг.

 

2 ДЕНЬ

08:00 -сніданок.

Виселення з готелю.

09:00 – виїзд до озера Синевир.

Вільний час на території озера Синевир. 

Найгарніший куточок Закарпаття, мальовниче, прекрасне  природне диво «Око Карпат» – Синевирське Озеро. Озеро Синевир є найбільшим і найглибшим високогірним озером України та відомою туристичною атракцією однойменного національного парку. Розташоване на висоті 989 м над рівнем моря. Озеро утворилося внаслідок перекриття гірського потоку кам’янистими породами після землетрусу 10-11 тисяч років тому. Площа водного плеса становить 4-5 га, його глибина — 8-10 м (найбільша глибина сягає 22 м. Озеро поповнюється поверхневими та атмосферними водами, з нього витікає невеликий струмок (басейн р. Тереблі). Вода в озері — слабомінералізована, чиста, прозора. Тут водиться три види форелі — озерна, райдужна та струмкова, а також гольян та рак річковий. Однак купатися у Синевирі заборонено, зокрема не дозволить поплавати ще й температура води, яка максимально нагрівається лише до 13°С.

77

Факультативно пропонуємо:

 • Реабілітаційний центер бурих ведмедів

Популяція бурого ведмедя в Україні нараховує близько 300 особин. Також є певна кількість цих тварин, які утримуються у неволі. В окремих випадках для тих ведмедів створені неналежні умови, або ж утримуються з порушенням природоохоронного законодавства. Тож постало питання про утворення спеціалізованого центру реабілітації ведмедів. За сприяння міністра екології та природних ресурсів України Миколи Злочевського, будівництво такого центру на площі 12 га розпочато влітку 2011 року у Національному природному парку «Синевир». На це Міністерство виділило 2 млн. 46 тис. грн.

Мета центру – реабілітація особин бурого ведмедя, які зазнали жорстокого поводження, потерпілих від стихійного лиха, утримання конфіскованих тварин, подальша доля яких вирішується в судовому порядку у зв’язку з порушенням законів України, відтворення їх природної популяції, тимчасова перетримка тварин, яких затримано на кордоні через порушення природоохоронного законодавства тощо.

78

 

 • Долина вовків- еко-парк

У Міжгірському районі Закарпатської області розташовано всесвітньо відомий національний парк «Синевир», що названо на честь унікального високогірного льодяникового озера, який знаходиться на його території. Туристи відвідують це місце, щоб подивитися на озеро, котрий є одним із семи природних чудес України – Синевир, відвідати Центр реабілітації бурих ведмедів, завітати до унікального музею лісосплаву і Колочавських музеїв та подивитися на старовинні дерев’яні церкви.Рік тому у селі Синевирська Поляна, що на відстані 1-2 км від Центру реабілітації ведмедів, з’явився еко-парк «Долина вовків».

79

14:00 – обід.

15:30 – виїзд до м.Ужгород.

19:00 – поверненя до дому. 

 

У вартість входить:                                                  

 • трансфер
 • проживання
 • харчування (сніданок, вечеря)
 • супровід керівника
 • страхування

 

У вартість не входить :

 •   вхід на територію Сеневирського озера   ( дор .- 30 грн, дит. – 15 грн. )
 •   вхід до заповідника Бурих ведмедів ( 30 грн. )
 •   вхід до еко-парку ( 50 грн. )
 •   підйом на підйомнику в Пилипці ( 170 грн. )