МРІЯ БЛОГЕРІВ.

ВЕНЕЦІЯ,  о.БРАЄС,   о.ГАРДА,  ВЕРОНА


            

На Вас очікує:

  • фото-сет на найкрасивішій площі Європи
  • відвідання міста на “всі часи” – ВЕНЕЦІЯ
  • відчуємо автентичну атмосферу Італії – в місті, що втілює минуле і сучасність Стра
  • поїдемо в серце Альп на локацію, яку називають мрією всіх блогерів – озеро Брайєс
  • про дегустуємо в неймовірному антуражі  італійські вина!!!

А також :

  • покататися на гондолах на заході сонця
  • поплисти на  кольоровий острів – Бурано
  • відвідати мабуть одні з найромантичніших місць на планеті  місто вічних закоханих Верону та о. Гарда
  • дізнатися, що таке за загадкове місто трьох «БЕЗ» ?

ПРОГРАМА ТУРУ

1День

Виїзд на україно-угорський кордон.
Переїзд до Будапешту.

На Вас очікує ознайомча автобусна екскурсія «Скарби Будапешту». Ви поринете у справжню казку – найбільша площа Європи, проспект, який називають «угорським Champs-Élysées», побачите набережну Дунаю, яка занесена до Світової спадщини ЮНЕСКО: Парламент, панорама Королівського Палацу, Рибацького Бастіону.
Груповий фотосет на одній з найкрасивіших площ Європи.

Нічний переїзд до Італії.

2День

Прибуття до одного з найвідоміших міст у світі – романтичної Венеції! (проїзд громадським транспортом, пливемо корабликом 14 € в одну сторону).

Перше знайомство з Венецією – Королевою Адріатики, чарівним містом каналів і палаців…
Немає сенсу описувати загальними фразами це місто куди ми відправляємось, побудоване на 118 островах, з’єднане 400 мостами: єдине що варто додати що все, що ви чули про Венецію — правда! І канали замість вулиць у старому місті, і старовинні будівлі які пронизані дивовижною історією, і гондольєри — все це правда!
Запрошуємо на екскурсію – «Всі таємниці Венеції» (20 €)Повністю побудована на воді людьми, що насмілились кинути виклик морській стихії, Венеція не схожа ні на одне із міст. Неважливо, скільки раз Ви бачили її в кіно чи рекламі, реальна Венеція виявиться більш казковою та сюрреалістичною, чим Ви могли собі уявити до цього. Неповторна суміш візантійського, готичного та ренесансного стилів з розкішними палаццо та романтичними каналами. Кожен з Вас відкриє своє неповторне місто, свою Венецію…
Знайомство розпочнеться із центральної площі – Сан Марко, на якій розташований палац Дожів, де жили правителі Венеції та собор Святого Марка, в якому зберігаються мощі євангеліста Марка. Далі гід проведе вас вузенькими вуличками, мостами, площами та каналами до найбільшого та найкрасивішого моста Венеції Ріальто, що перекинутий через Гранд канал. За мостом знаходиться знаменитий сувенірний ринок.
Mast to do – прогулянка на гондолі (25€) – усі знають, що найкраще Венеція пізнається із каналів, а основний транспорт це спеціальний човен – гондола. Відчуйте себе венеціанськими вельможами, що подорожують венеціанськими каналами, під мереживними мостами у світлі сонячних зайчиків, що відбиваються від води. (25 €)
Вільний час.

Для бажаючих – поїздка на острів Бурано (25 €) – самобутній острів, який зберіг свою автентичність по сьогоднішній день. Різнокольорові будиночки на Бурано спеціально розфарбовані в яскраві кольори аби моряки здаля могли впізнати кожен свій дім, а сьогодні це неймовірна інсталокація для чудових фото.
Збір групи.
Повернення на материк.

Поселення в готель.
Ночівля.

3День

Сніданок.
Час насолодитися Італією. Ваш час в цій неймовірній країні …

Вас вітає Венето – найкрасивіший виноробний регіон Італії, що знаходиться на північному сході країни. Місто Стра, типове італійське містечко з неймовірним шармом, багаточисельними сімейними ресторанчиками і тратторіями та автентичними виноробнями в околицях.
Відчуйте насолоду від смаку Італії …
Стра можна назвати “Венецією суші”, оскільки воно має свій власний чарівний канал і навіть маленькі гондоли. Прогулянка вздовж каналів відкриє перед вами романтичний світ водяних доріг та вишуканої архітектури.
А також неспішно прогулюючись містом Ви можете відвідати перлину регіону – Вілла Пізані – палацово-парковий ансамбль 18 століття, належить до найбільших в районі каналу Брента. Вілла створена для майбутнього дожа Венеції — Альвізе Пізані, звідси її назва.

Для бажаючих пропонуємо:

– виїзну екскурсія у «Місто трьох «БЕЗ» (25 €) – Луг без трави, кафе без дверей та Святий без імені – це ще не основні цікавинки чим здивує Вас автентична Падуя. Величний собор Святого Антонія, луг без трави, та перше у світі цілодобове кафе. Жваві площі змінюються найзатишнішими вуличками у світі, вздовж яких пролягають канали і все це на відстані кількох кроків один від одного. Виїзд в першій половині дня

– виїзну екскурсію «Два серця Ромео та Джульєтта» – неймовірно інстаграмні локації – найбільше озеро Італії – Гарда та м. Верона (45 €)
Це одне з найкрасивіших озер Італії : яскрава природа, чиста вода з красивим блакитним відтінком, м’який клімат, мальовничі пейзажі з оливковими деревами, пальмами, кипарисами та олеандрами, неймовірні пейзажі Альпійських гір … Це не залишить байдужим нікого
Відвідаємо Сірміоне — незабутнє містечко, що розташоване на березі озера Гарда. Це місце, де зустрічаються витончена культурна спадщина та приголомшливі природні краєвиди. Залишайте за плечима щоденний ритм і відкрийте для себе спокій, що дарує Сірміоне. + Культурний Діамант: Середньовічні стіни та замок Скалаїгерів стоять свідками часу та історії. Вулички з кам’яною бруківкою, затишні кафе та магазинчики роблять прогулянку містом особливою.
Далі їдемо у Верону.

Прибуття до найромантичнішого міста у світі, батьківщини Ромео та Джульєти – Верони!

З легкого почерку пера Вільяма Шекспіра Верона стала світовою столице всіх закоханих.

Та навіть, якби цієї історії не було, то Верона Вас обов’язково здивувала б найстарішим амфітеатром у всій Римській імперії, який чудово зберігся і дійшов до наших днів, прекрасною архітектурою, Собором, чудовим замком Святого Петра та казковою набережною річки Адідже.

Вільний час. Можливість посмакувати локальними стравами

Повернення в готель.
Ночівля.

4День

Сніданок.
Відправляємося в серце Альп на одну з найкрасивіших локацій Європи, яку називають мрією всіх блогерів – озеро Брайєс

Доломіти – візитна картка не тільки Італії, але й всього європейського континенту. Неймовірно прекрасні альпійські гори, включені до списку об’єктів світової спадщини ЮНЕСКО. Їдемо в провінцію Больцано.
І перша наша зупинка Добб’яко – це маленьке живописне містечко, розташоване в Альта Пустерія, Північній Італії, в області Доломіти. Це частина чудового ландшафту Альті Доломіті, який славиться своєю природною красою, гірськими пейзажами. Фото-пауза на берегах озера Добб’яко, що створює неймовірні відбитки гір та неба на своїй поверхні.
А дальше нас чекає озеро, що називають мрією всіх блогерів – Брайес – скарб Доломітів, розташоване на висоті 1436 м..
Зробимо неймовірні фото для свого інстаграму на фоні озера та гори Крода Дель Бекко.
І на завершення.
Груповий фото-сет + пригощаємо локальними винами!

А тепер можна і додому …

Збір групи.
Нічний переїзд до Ужгорода.

5День

Їдемо додому.

Дивимось фільми, слухаємо музику і ділимось враженнями…

Прибуття до Ужгорода в обідній час.

ВАРТІСТЬ ТУРУ

PROMO! РАННЄ БРОНЮВАННЯ
ЛИШЕ – 199Є на всі дати

  Дати виїзду      05.03, 09.04, 07.05 
   Вартість туру        245 €

У вартість туру включено

– проїзд автобусом євро-класу;
– проживання в готелі класу 3*
– харчування-ВВ сніданки в ресторані;
– екскурсії згідно програми туру:
– супровід керівника групи;
– дегустація локальних вин

У вартість туру не включено

– туристичний збір 3.85 €/ніч/ос.;
– кораблик у Венеції (трансфер в обидві сторони – 28Є)
– страховий поліс.