НОВОРІЧНИЙ МІЛАН З АВСТРІЙСЬКИМ ШАРМОМ

Тривалість: 7 днiв

Маршрут: Мукачево – Егерсалок* – Мілан – Лугано* – озеро Комо* – Генуя* – Верона* – Падуя* – Клагенфурт* – Грац*

Транспорт: Автобус

Дата туру: 30.12.2023
Вартість: 16 600 грн.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ТУР:

Комфортний тур на 7 дні/6 ночей до загадкової та привабливої Італії, без нічних переїздів з проживанням в готелі категорії 3*.
Харчування – сніданки!
У вартості туру оглядова екскурсія оглядова екскурсія «Мілан – модна столиця Європи». Діловий та промисловий центр Італії, який водночас є законодавцем європейської моди. Справжній рай для любителів шопінгу. Версаче, Армані, Прада – саме тут великі модельєри черпали своє натхнення. Мілан зберіг свою самобутність і є багатою скарбницею пам’яток мистецтва: Дуомський собор, Ла Скала, галерея Вітторіо Емануеле; величні палаци і церкви, чудові магазини, кав’ярні і кондитерські. Мілан може закохати в себе з півпогляду, з одного ковтка гарячого шоколаду, з п’ятихвилинної прогулянки під платанами.

ЗУСТРІЧ НОВОГО РОКУ У МІЛАНІ!

Італійці – народ гарячий і темпераментний, тому і святкують вони завжди весело і з розмахом, особливо це стосується новорічних свят. Власники магазинів і ресторанів змагаються в тому, чия ж вітрина виявиться більш ошатною. Від них не відстають і прості жителі, прикрашаючи гірляндами, ялиновими вінками і червоними стрічками свої вікна і балкони. На головних міських площах підносяться новорічні ялинки неймовірної краси. На площах проводяться концерти, театралізовані вистави, піротехнічні шоу і багато іншого, щоб весело зустріти Новий Рік!

 Запрошуємо на оглядову екскурсію «Клагенфурт – троянда на озері Вертерзеє”.  Як тільки не називають Клагенфурт – і південна перлина Австрії, і чудова троянда на озері Вертерзеє, і найкрасивіше австрійське місто. Місто дійсно вражає своєю пишністю. Старе місто, розвинена інфраструктура, безліч розваг – все це робить Клагенфурт одним з улюблених і найбільш відвідуваних міст Австрії!

Пропонуємо відвідати «Грац – столицю Штирії»  – пішохідна екскурсія по історичній частині старовинного Грацу, яка вдало поєднує архітектуру бароко і ренесансу. Ви відвідаєте острів Мур, пройдете до будівлі Ратуші на головній площі міста, де будете милуватися красивими архітектурними будівлями 16 століття.