Ужгород за один день!

Ужгород за один день!
Зустріч на вокзалі.
Екскурсія по тисячолітньому граду над Ужем відкриває цілі культури різних часів і народів. Середньовічні споруди епохи Австрійської імперії і Угорської монархії в районі площі Театральній дозволяють відчути неповторний дух «старої» Європи.

І тільки унікальна будівля колишньої хасидської синагоги , яка була побудована передовими зодчими в 1905 році, являє зовсім інші архітектурні форми. Площа Народна перенесе вас в початок ХХ століття. На площі Шандора Петефі добре збереглися будівлі XIX століття. Тут ви побачите розкішне творіння архітектурної думки – палац Фріда (1910).

На вулиці Корзо ви можете насолодитися невимушеною прогулянкою. Назва Корзо, власне кажучи, і значить місце для прогулянок в перекладі з італійської мови. Вулиця неодноразово перетворювалася, але її архітектурний вигляд оформився переважно в кінці XIX-початку XX століть. Сьогодні це одне з улюблених місць для прогулянок мешканців і гостей міста. На перехресті вулиць Корзо та Волошина ви побачите старовинний католицький костел Святого Георгія . А на вулиці Капітульній, по дорозі в замок, вас чекає справжній шедевр архітектури – Хресто-Воздвиженський греко-католицький собор , побудований графами Другетами в 1640-х роках.

Підніметеся на Замкову гору, і перед вами постане одна з найдавніших фортець Закарпаття -Ужгородський замок . Він розташований на пагорбі вулканічного походження, на стику гір і низовини. В XI столітті тут вже був укріплений град, і поселення навколо нього стали початком міста. Як і всі замки, він має свої таємничі легенди. Одна з них про графиню неземної краси, яка загинула заради любові, і з тих пір не має спокою. Ночами привид дівчини – «Біла Діва» – блукає коридорами тисячолітнього замку … Не вірите?
Сьогодні в замку знаходиться Закарпатський краєзнавчий музей , експозиція якого налічує близько 115 тисяч експонатів.
Чудовим завершенням екскурсії стане незабутня прогулянка по набережній річки Уж – найдовшої в Європі липової алеї (довжина 2,2 км). Це чарівне місце випромінює неповторну привітність і казкову радість в денний час, перетворюючи все навколо в суцільну романтику магією ночі.

Вартість – 100 грн.

Розглянемо тури індивідуальні та групові по вашому запиту.