Пилипець та Синевир. Одноденний тур.

Тур вихідного дня.

Маршрут: Ужгород – ПилипецьСиневір – Ужгород

Виїзд: кожні вихідні

Вартість: 600 грн./особа

  ПРОГРАМА   ТУРУ

Збір групи та виїзд  – 06:00 год.  ( готель  “Закарпаття”, м. Ужгород )

10:00 –  зупинка на Синевирському  перевалі  –  чудове місце для прекрасних фото!!

1

 

12:00 – зупинка на  каву-брейк  на Воловецькому перевалі.

2

13:20 – прибуття до підйомника в Пилипець . Вартість підйому  -170 грн./особа.

Пилипець – гірськолижний курорт в Карпатах, колиска фрірайду, а також улюблене місце для всіх, хто не уявляє зиму без катання на гірськолижних трасах.Пилипець з кожним роком приймає все більше гостей. Зростає гірськолижна і туристична інфраструктура курорту. Щодня взимку на курорті Пилипець в Карпатах працює ратрак-спецмашина для ущільнення снігу на гусеничному ходу. З допомогою ратрака готуються до комфортного катання гірськолижні траси і схили карпатського курорту Пилипець. Також ратрак використовується для транспортування туристів на Боржавському хребті.

У Пилипці налічується понад 20 кілометрів гірськолижних трас. В околицях Пилипця за межами гірськолижних трас при наявності достатнього природного снігового покриття можна кататися на бігових лижах.Також Пилипець-справжнісінький рай для фрірайдерів. Протяжність позатрасових спусків у Пилипці на порядок перевищує довжину розмічених гірськолижних трас.

3

 

15:00 – 15:30  год. – зупинка на обід.

16:00-виїзд до озера Синевир.

 

Вільний час на території озера Синевир.

 

Найгарніший куточок Закарпаття, мальовниче, прекрасне  природне диво «Око Карпат» – Синевирське Озеро. Озеро Синевир є найбільшим і найглибшим високогірним озером України та відомою туристичною атракцією однойменного національного парку. Розташоване на висоті 989 м над рівнем моря. Озеро утворилося внаслідок перекриття гірського потоку кам’янистими породами після землетрусу 10-11 тисяч років тому. Площа водного плеса становить 4-5 га, його глибина — 8-10 м (найбільша глибина сягає 22 м. Озеро поповнюється поверхневими та атмосферними водами, з нього витікає невеликий струмок (басейн р. Тереблі). Вода в озері — слабомінералізована, чиста, прозора. Тут водиться три види форелі — озерна, райдужна та струмкова, а також гольян та рак річковий. Однак купатися у Синевирі заборонено, зокрема не дозволить поплавати ще й температура води, яка максимально нагрівається лише до 13°С.

 

Факультативно пропонуємо:

  • Реабілітаційний центер бурих ведмедів
  • Долина вовків- еко-парк

18:00 збір групи повернення  додому.

21:00- орієнтовне прибуття до м. Ужгорода.

 

 

У вартість входить:                                                   

  • трансфер
  • супровід керівника
  • страхування
  • вхід на територію Сеневирського озера   ( дор .- 30 грн, дит. – 15 грн. )
  • обід

У вартість не входить :

  •   вхід до заповідника Бурих ведмедів ( 30 грн. )
  •   вхід до еко-парку ( 50 грн. )
  •   підйом на підйомнику в Пилипці ( 170 грн. )