РІЗДВЯНІ ЯРМАРКИ: ВІДЕНЬ + БУДАПЕШТ

Дата туру: 8.12.2023

ПРОГРАМА ТУРУ

1День

Вечірній збір групи в Ужгороді.

Перетин Україно-Угорського кордону.

Нічний переїзд в Відень

2День

Зупинка на сніданок

Прибуття в столицю – Відень.

Прийшов час знайомитися з однією з найрозкішніших столиць Європи.

Автобусна-ознайомча екскурсія центральною частиною Відня. Гості побачать ансамбль Площі Марії Терезії, розкішні будівлі Віденської Опери, Парламенту та Ратуші, будівлі-близнюки Художнього та Історичного музеїв, пам’ятники Моцарту, колишні імператорські виїзні двори, імператорський двір Хофбург.

Дальше запрошуємо в Музей природознавства (Naturhistorisches Museum) – розташований у центрі Відня, вважається одним із найважливіших музеїв не лише Австрії, а й у всьому світі. Він був відкритий у 1889 році одночасно з Музеєм історії мистецтв. Будинки обох музеїв абсолютно ідентичні та територіально розділені площею Марії-Терезії. Музей був збудований для розміщення величезної колекції Габсбургів. Сьогодні музей має понад 20 мільйонів експонатів, які розташувалися на площі 8700 квадратних метрів у 29 різних тематичних залах. Зали музею прикрашені старовинними меблями, що створює відчуття «музею в музеї». (для дітей вхід безкоштовний)

Вільний час в місті. Рекомендуємо:

– Різдвяні ярмарки в центрі Відня

– Музей мистецтв Альбертіна

– Тематичну екскурсі. «Відень – корона Габсбургів». (15€) Ви дізнаєтеся всі таємниці одної з найвеличніших столиць Європи.

Далі запрошуємо Вас відвідати палацо-паркового комплексу Шонбрунн – літня резиденція династії Габсбургів, подібно до Петергофа і Версаля, це – ансамбль, що об’єднує архітектуру і природу, де парк стає продовженням палацу. Ось уже справді кайзерівський розмах: Шонбрунн по площі приблизно рівний всьому «внутрішньому місту»! Шонбрунн — це справжня імперія біля Прекрасного джерела, вже більше 300 років гордість і одна із головних екскурсійних перлин австрійської столиці. (трансфер та супровід керівника – 10€)

Збір групи та виїзд в готель.

Поселення в готель.

Нічліг.

3День

Сніданок.

Виселення з готелю.

Переїзд в Будапешт.

Запрошуємо Вас торгівельно-розважальний комплекс Кампона де можна не тільки зайнятись шопінгом, а і відвідати всесвітньо відомий Тропікарій – Океанарій (вхідний квиток оплачується додатково). Тропікарій океанарій – це захоплююче місце, де відвідувачі можуть зануритися в чарівний світ морських істот. У цьому акваріумі розташовані різноманітні види риб, коралових рифів та екзотичних морських істот, які створюють незабутній відчуття підводної глибини. Тропікарій океанарій пропонує освітні та розважальні можливості для всієї родини, розкриваючи таємниці морського світу.

Вільний час.

Збір групи.

Вечірнє повернення в Україну

ВАРТІСТЬ ТУРУ: 129Є. 

PROMO ціна – 99 €

У вартість туру включено

– проїзд автобусом євро класу;
– проживання в готелі 3-4*;
– сніданок в готелі;
– Автобусна-ознайомча екскурсія центральною частиною Відня;
– супровід керівника групи протягом туру.

У вартість туру не включено

– туристично-сервісний збір – 3.85 €/ніч/ос;
– медичне страхування ( орієнтовно – 5 €).! Додатково (при бажанні)
Комфорт місця в автобусі (1-16) – 10 €