Тур «Краса Природи»

Тустань та національний природній парк «Сколівські Бескут»

Маршрут: Ужгород-Тустань-Камянка-Ужгород

Дати турів:20.06.,10.07…

Вартість:600грн(у вартості все включино)

                                                                                                      Програма туру:

07:00-Збір групи та виїзд (готель Закарпаття)

08:30-зупинка на перевалі

10:00-прибутя то Тустані

10:20-екскурсія на території  Тустані

Тустань це неймовірно цікаве місце ,яке обовязково має відвідати кожен. Історія його захоплює.

Тустань – cередньовічна фортеця на скелях   sh11-570x570

По-перше, це надзвичайно цікаве природне місце, яке, на думку вчених, є залишками стародавнього мулу, який покривав дно всесвітнього океану Тетіс. А по-друге, на самому верху грізних скель збереглися унікальні залишки середньовічного оборонного комплексу Тустань.

Сьогодні Тустань — забуте богом, але не туристами місце. Проте у IX ст. тут був важливий оборонний і митний пункт, серед лісів та скель вирувало життя. Заснувало фортецю слов’янське плем’я білих хорватів, яким судилося стати одними з пращурів сучасних українців. Щоб ви не плутали: хорвати з Хорватії — нащадки племені червоних хорватів. А наші далекі пращури входили до складу Київської Русі і міцно сиділи на важливому відтинку Соляного шляху.

11:00-вільний час(гуляємо та купуємо сувеніри)

12:00-обід

13:30- національний природній  парк «Сколівські Бескити»

Прогулянка на території парку та  до водоспаду Камянка

Парк “Сколівські Бескиди” розташований у басейнах річок Стрий та Опір. Його територія знаходиться у межах районів Верхньодністровських та Сколівських Бескидів. Характер грунтового та рослинного покриву обумовлений вапнистим пісковиковим флішем. На північному заході хребет Сколівських Бескидів межує з хребтом, найвищою вершиною якого є гора Парашка (1268 м). Внутрішня частина цих Бескидів межує зі Стрийсько-Сянською Верховиною. Загальна площа парку — 35261 га.tustan-fortecya18.jpg.pagespeed.ce.GYTONEvb1D

Водоспад Кам’янка – водоспад на однойменній річці Кам’янка, який знаходиться у Сколівському районі Львівської області поблизу села Дубина. Сам водоспад належить до національного природного парку “Сколівські Бескиди” і є геологічною пам’яткою природи та об’єктом рекреаційного туризму.

15:00-збір групи виїзд додому

17:40-поверненя до м.Ужгород

 

У вартість входить:         

-трансфер

-обід

-вхідні квитки

-екскурсія

-супровід керівника