У пошуках дива – Македонія!

Прев’ю туру:

Країна смарагдових гір, кришталево чистих озер та рік, красивої архітектури, вишуканої балканської кухні та колоритних традицій – Північна Македонія зуміє здивувати і закохати з першого погляду! Живописні краєвиди озера Охрид з його старовинними храмами, амфітеатром і розкішними віллами, рукотворне диво природи – каньйон Матка та відновлена після землетрусів білосніжна столиця Скоп’є радо чекають на гостей! 

виїзд :   18.11.2020 р., 09.12.2020р., 24.12.2020р., 30.12.2020 р.

вартість: 55 € *При купівлі екскурсії в Охрид 35€

 

 

                                                                     ПРОГРАМА ТУРУ

1 ДЕНЬ

08:30 – збір групи на автостоянці старого терміналу Міжнародного аеропорту “Львів”.

09:00 – виїзд зі Львова. Переїзд українсько-угорського кордону.

Нічний переїзд.

 

2 ДЕНЬ

Прибуття в Охрид.

Непідвласний часу Охрид 35€

Непідвласний часу Охрид

Непідвласний часу Охрид – це і найглибше на Балканах озеро (до 300 м), кришталева прозорість якого сягає 20 метрів, та однойменне місто на його берегах із найстарішими на Балканах тисячолітніми православними храмами, старовинними будинками – пірамідами навпаки, вузенькими мощеними вуличками, затишною площею Старий базар, єдиним у країні давньогрецьким амфітеатром та величною фортецею болгарського володаря Самуїла. Озеро й місто Охрид занесені до Списку всесвітньої спадщини людства ЮНЕСКО, як дорогоцінні перлини, якими заманюють туристів численні сімейні крамнички цього містечка. Тривалість екскурсії – орієнтовно 8 год.

Дизайн без названияДизайн без названия (8)Дизайн без названия (7)Дизайн без названия (6)Дизайн без названия (3)Дизайн без названия (2)

 

Збір групи. Переїзд у готель на території Македонії, поселення. Ночівля.

3 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Скоп’є. Вільний час.

Факультативно пропонуємо:

Каньйон Матка 18€

Каньйон Матка

Поїдь на побачення із природою до надзвичайно фотогенічного  каньйону Матка. Могутні високі скелі, що ніби ступають по водній гладі річки Тріски, як велетенські лапи дивовижних тварин, порослі чагарниками стрімкі урвища, різної довжини печери та бухти, серпанок туману поміж смарагдовими горами, середньовічні оборонні монастирі та церкви лише за кілька метрів від води, численні прогулянкові човники, свіже гірське повітря, бірюзова прозора вода – відчуття нірвани й катарсису гарантовано! Тривалість екскурсії – орієнтовно 3 год.

Дизайн без названия (1) matka Matka canyon mountains Macedonia eastern Europe landscape 1_v4-cZuWlJhJm8Wo3tMTt0Q

 

Повернення в Скоп’є.

Оглядова екскурсія в Скоп’є
Обов’язково відвідай Скоп’є – столицю Північної Македонії, над якою височіє Хрест тисячоліття, оберігаючи від руйнівних землетрусів, які ретельно знищили всю двохтисячолітню красу. Сьогодні Скоп’є – це з любов’ю відновлений до непізнаваності колоритний балканський мегаполіс, місто архітектурного хаосу із безліччю білосніжних грецьких колон, паризькими та римськими мостами через річку Вардор, сучасними скляними фасадами й мусульманськими мінаретами, пишними фонтанами та незліченними гігантськими скульптурами, тріумфальною аркою та площею Македонія з вершником на коні, який занадто схожий на самого Олександра Македонського. Насолодися прогулянкою столичним містом, що таке ж тепле і яскраве, як прапор Північної Македонії. Тривалість екскурсії – орієнтовно 1,5 год.

 

Дизайн без названия (3) (1) skope_108 Canva - Cityscape, Skopje, Macedonia. Дизайн без названия (4)

 

Збір групи. Нічний переїзд у Львів.

 

У вартість туру входить:

  • проїзд автобусом єврокласу;
  • проживання у готелях 2-3*;
  • харчування – сніданок в готелі;
  • супровід керівника групи;
  • оглядові екскурсії згідно програми туру;
  • медична страхівка

 У вартість туру не входить:
– рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки;
– особисті витрати;
– курортний збір в готелях від 1 до 2 євро (оплата на місці);