ВЕЛИЧ НЕСЕБРА ТА СТАМБУЛУ

АВТОБУСНИЙ ТУР. Тривалість: 7 днів ( БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ )

Дата туру : очікується

Маршрут: Мукачево – Несебир – Стамбул – Софія – Мукачево
Вартість: 250 євро

Кращий тур за поєднанням ціна-якість до міста двох континентів – Стамбула. Тут урочисті площі живуть по сусідству з затишними колоритними двориками, світлі просторі проспекти – з заплутаним лабіринтом вузьких вуличок, а старовинні мечеті – з розкішними палацами.
Розпочнемо подорож з Cтарого міста затишного Несебра, де здійснимо прогулянку на кораблику по найкрасивішим куточкам узбережжя;
познайомимось з візитними карточками міста, зокрема фантастичною Блакитною мечеттю;
дізнаємось секрети колишнього християнського храму Айя-Софія та потрапимо в найбільше підземне водосховище – Цистерну Базиліку;
потрапимо до розкішного палацу Долмабахче та здійснимо прогулянку по Босфору та ще багато цікавого!

 1 ДЕНЬ
Подорож розпочинається

Зустріч туристів в Мукачево представником компанії Сакумс у автобуса на залізничному вокзалі. Посадка в комфортабельний автобус. Виїзд автобуса о 9:00 ранку.

Перетин українсько-румунського кордону. Нічний переїзд по території Румунії.
2 ДЕНЬ
Несебр – місто-музей

Прибуття в м.Несебр. Запрошуємо всіх на екскурсію «Несебр – місто-музей». Несебр розташований на красивому півострові поруч з курортом Сонячний берег – одного з найдавніших міст Європи. Його старовинна частина в 1983 році була оголошена ЮНЕСКО пам’ятником культури світового значення і з тих пір знаходиться під егідою цієї організації. Незважаючи на те, що за площею це крихітне містечко займає менше одного квадратного кілометра, в середні віки в ньому було побудовано більше 40 церков. Всього кілька з них збереглися до наших днів. Ви прогуляєтесь по старому місту, відвідаєте й оглянете церкви Св. Стефанаї Св. Спаса. Насолодіться вузькими вуличками, затишними ресторанчиками зі смачною їжею з видом на море.

Вільний час. Запрошуємо вас відвідати:
– прогулянку на кораблику – «панорама Несебра» (15 євро). Зараз в Несебрі розміщений великий пасажирський порт, звідки Ви можете відправитися на прогулянку кораблем і побачити усі дивовижні куточки узбережжя. Ви отримаєте незабутнє враження і “море” задоволення.
– «Болгарське село» (25 євро для дорослих / 20 євро для дітей). Запрошуємо відчути справжній болгарський колорит, зануритися в болгарський побут і культуру. А ще вас чекає приємна атмосфера національного ресторану, багата вечеря, біле і червоне вино в необмеженій кількості! Цікава фольклорна програма познайомить вас зі звичаями і традиціями болгар. Болгарські обряди і запальні танці на вугіллі змусять затамувати подих усіх присутніх.
Поселення в готель. Ночівля.
png png  png png
3 ДЕНЬ
Місто контрастів – Стамбул
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Стамбул. Запрошуємо усіх на оглядову екскурсію “Місто контрастів – Стамбул” (доп.оплата – навушники 2 євро за цілий день!) . Стамбул – найбільше місто Туреччини, головний торговий, промисловий і культурний центр, основний порт країни. Розташований на берегах протоки Босфор, що розділяє його на європейську і азіатську частини, сполучені мостами і метротунелем. Ви відвідаєте Блакитну Мечеть, яка вразить внутрішнім оздобленням небесно-блакитного кольору. Площа Султанахмет відкриє скриньку коштовностей : Єгипетський обеліск, Німецький фонтан і Зміїну колону. Ви дізнаєтеся частинку великої історії могутньої держави.Вільний час. Факультативно запрошуємо Вас на наступні екскурсії:
– Айя-Софія і Цистерна Базиліка (20 євро для дорослих, 10 євро для дітей +вх. квиток). Як думаєте, чи можна православний собор перетворити на мечеть? Ще як можна. Айя Софія яскраве тому підтвердження. У мусульманських храмах заборонені зображення людей і тварин. Мечеті прикрашають красивими орнаментами і плитками. Саме завдяки цьому факту, збереглися багато фресок. Зовні розміри храму відчути неможливо. Тільки всередині собору можна зрозуміти істинні масштаби Айя Софії. Цисті́рна Бази́лиця – одне з найбільших , які збереглися, древніх підземних водосховищ Константинополя, що має деяку подібність з палацовим комплексом. Якщо Ви не були в цих місцях то можна рахувати, що і в Стамбулі Ви не були.
– Палац Топкапи (15 євро для дорослих, 10 євро для дітей +вх. квиток) головний палац Османської імперії до середини XIX століття. Розташований в історичному центрі Стамбулу, на мисі Сарайбурну, в місці впадання Босфору і Золотого Рогу в Мармурове море.
– Прогулянка на кораблику по Босфору (30 євро для дорослих, 20 євро для дітей). Перебування в Стамбулі буде неповним без прогулянки по протоці Босфор, природною водною межею між Європою і Азією. Вам відкриються прекрасні види на Стамбул, величні палаци і фортеці, Дівочу Вежу, що самотньо розмістилася посеред водної гладіні Босфору.
Поселення в готель. Ночівля.

png png png
4 ДЕНЬ
Неймовірний день у Туреччині

Сніданок. Вільний день. Факультативно пропонуємо відправитися з нами на наступні екскурсії:

– Музей Рахми Коча (20 євро для дорослих, 10 євро для дітей +вх. квиток). Музей Рахми М. Коча був відкритий в 1994 році і присвячений історії транспорту, комунікацій і промисловості. Він був заснований турецьким філантропом, колекціонером і мільйонером Рахми М. Кочем. Велика частина експозиції музею складає його особиста колекція, починаючи від старовинних грамофонних голок, і закінчуючи величезним паровозом, вагою в декілька десятків тонн.
– мечеть Сулеймана і усипальня Роксолани (20 євро для дорослих, 10 євро для дітей + 2 євро навушники). Цей величезний комплекс, побудований в 1557 році без яких-не будь кранів, бульдозерів, комп’ютерного моделювання і сучасних будівельних матеріалів, вражає не лише архітектурними формами і елементами, але і застосуванням технологій, які дозволили пережити за 450 років 89 (!!!) серйозних землетрусів силою більше 7 балів за шкалою Ріхтер. Найголовнішими похованнями на цьому кладовищі є два мавзолеї – самого Сулеймана і його улюбленої дружини, знаменитої Роксолани, яка була родом з України, і стала матір’ю подальшого падишаха Селіма 2. Мавзолей (тюрбе) Сулеймана знаходиться в самому центрі кладовища і він набагато пишніший, ніж мавзолей дружини.
– палац Стамбулу – Долмабахче (20 євро для дорослих, 10 євро для дітей +вх. квиток). Палац Долмабахче в Стамбулі – це символ розквіту і одночасного занепаду Османської імперії. Нічого величнішого і грандіозного немає в усьому світі. Величезні площі, багаті матеріали, розкішне оздоблення – все свідчить про колишню міць і велич Туреччини XIX століття. Розкішний палац Долмабахче, самий «нетурецьких» з монарших резиденцій в Стамбулі, був створений для того, щоб позмагатися в помпезності з кращими палацами європейських правителів. Треба сказати, султану Абдул-Меджидов цей зухвалий задум вдався з великим успіхом – блискучий стиль бароко знайшов на берегах Босфору особливий шарм, в чому може переконатися кожен відвідувач палацу Долмабахче.
– Морський Акваріум (10 євро +вх. квиток). В акваріумах об’ємом 5 млн (!) літрів можна побачити близько 15 тис. риб і інших морських мешканців! Також саме в цьому акваріумі міститься найбільша колекція акул в Європі – 55 особин.
 Возвращение в отель. Ночлег.
7 ДЕНЬ

Прибуття в Мукачево приблизно о 16:00.

Входить у вартість
 • Проїзд автобусом по маршруту;
 • Проживання в готелях рівнем 3*;
 • Харчування – сніданки за програмою;
 • Оглядові екскурсії: Несебр, Стамбул;
 • Супровід керівником групи.
Не входить у вартість
 • Курортний збір (оплачується при бронюванні туру) – 5 євро з особи;
 • Навушники під час екскурсії, за необхідності (2 євро/1 екскурсія);
 • Медичне страхування – 5 євро, для осіб від 60 років – 10 євро;
 • Факультативні програми і вхідні квитки;
 • Проїзд на громадському транспорті;
 • Особисті витрати;