Вікенд у Лумшорах

“Вікенд  у Лумшорах” 

Маршрут: Ужгород – Перечин – Лумшори – Ужгород

Дата туру: 13.06,28.06,04.07….

Вартість :  600грн /особа

Відпочинок  тілом та душею ,в приємній атмосфері. Купання в чанах сіроводородною водою на відкритому вогні з частуванням трав”яного чаю, смачний обід у ресторані, похід до водоспаду Давір та неймовірна природа навколо!

                                                                                          ПРОГРАМА ТУРУ

Збір групи – 09:00 год. .Виїзд. ( м.Ужгород, готель “Закарпаття” )

 09:40- Екскурсія по м. Перечин.

Для вас відкриється по новому місто про яке ви всі давно знаєте, завдяки дуже цікавій та унікальній екскурсії , з неймовірно класним екскурсоводом .Ця екскурсія дійсно варта уваги, та гарантуємо  що вона вам сподобаєтьсяtrip-impressions-ukraine-perechin-P1300840!!! Ви дізнаєтеся дуже багато цікавих фактів про які  ніколи не чули.А також відвідаємо декілька цікавих історичних памяток  м.Перечин .

У центральному сквері Перечина стоїть бронзовий пам’ятник листоноші Федору Фекеті, який у першій половині XIX століття жив і працював у селі Тур’ї Ремети, нині Перечинського району.

Федор Фекета, нащадки якого ще досі проживають у цьому селі, понад 30 років виконував обов’язки листоноші, щодня долаючи 25-кілометрову відстань до Ужгорода по пошту і назад, у рідне село, тобто загалом 50 км. І так щодня, а це більше ніж марафонська дистанція. Йшов він не дорогою, бо так значно довше, а тільки йому відомими коротшими шляхами. Одного морозного дня поштар невдало поставив ногу на скуту кригою річку Турицю, провалився у воду, застудився – і невдовзі помер. За легендою. Федору Фекеті сама доля судила стати поштарем.

Його батько емігрував до Америки, а маленький син щодня очікував на поштаря зі звісточкою від тата.Відкрили пам’ятник у листопаді 2004 року, автор – скульптор, заслужений художник України Михайло Белень.

10:40-Прогулянка та дегустація на “Лавандовій горі”

“Лавандове гора” ( вхід  100 грн., +20 грн дегустація ).

изображение_viber_2021-06-22_12-10-56 изображение_viber_2021-06-22_12-10-57

 

Неосяжні лавандові поля під синім небом провансальським – це зовсім не казка для туристів, а реальність, яку ви зможете побачити своїми очима! 🙂
Лаванду вирощують в основному на півночі Провансу : в Дром Провансаль ( Drôme Provencale ), високому Воклюзі ( Haute Vaucluse ) і Альпах Верхнього Провансу ( Alpes de Haute Provence ), де ви знайдете найбільші лавандові поля.
Але Лара-тур її знайшла і на Закарпатті! Нескінченні фіолетові поля, стежки, чисте свіже повітря повне аромату лаванди. Що ще потрібно для спокою і відпочинку на природі !?
Огляд території. У розпорядженні туристів будуть 3 відкриті фотозони. Фото пауза до 45 хв. Дегустація виробів власного виробництва з лаванди та троянд.

Світлини зроблені з тих міст, ще довго будуть нагадувати вам про чудово проведений час.

13:00 Приїзд у комплекс ( Лумшори ).  На вас чекає похід зручною дорогою до водоспаду , який варто побачити кожному – чому запитаєте? Тому що його історія настільки багата, що здаватиметься він пройшов багато тисячоліть.

Водоспад Давір – красивий і вишуканий карпатський водоспад!davir
Мало хто знає, але на території знаменитого закарпатського села Лумшори є п’ять водоспадів. Найцікавішими і мальовничими з яких вважаються Давір і Соловей. Водоспад Давір ще знають під назвою «Партизан» або «Червоний партизан».
Вважається, що таку назву водоспад отримав за часів Радянського Союзу, але і зараз його так продовжують називати. Однак місцеві жителі пам’ятають ще, як до цього він називався – «Давір».
Таку назву було у цього прекрасного водоспаду, велич якого по правді надихає. Можливо, саме тому водоспад Давір отримав звання «найбільш фотогенічного водоспаду».

 

13:40Варіння в чанах ( 1 години ) та купання в гірській річці. В підніжжі найбільшої полонини українських Карпат полонини Руна знаходиться бальнеологічний курорт Лумшори, який відомий ще з XVII ст. В ньому тісно переплелися райської краси природа і елементи пекла – величезні металеві чани, в яких Вас варитимуть на повільному вогні в мінеральній сірководневій воді. Для більшої насолоди можна чергувати “варіння” в чані і купання в холодній воді. Такий відпочинок окрім незабутніх вражень, приводить до оздоровлення опорно-рухового апарату і омолоджує організм на десять років.

IMG_7029

14:40 Обід у ресторані.

Факультативно пропонуємо :

Перечинська мануфактура сиру” ( 90 грн. + дегустація врахована  у вартості ) сир

Сир із липою, евкаліптом, горіхом, помідором, чорний, червоний та синій сири – ви колись таке куштували?

У закарпатському місті Перечин ось уже майже два роки працює Перечинська мануфактура, де виготовляють унікальні сири, які прийдуться до смаку навіть вибагливому гурману.

Сири Перечинської мануфактури часто авторські.
Є тут сир, що однозначно здивує своїм виглядом: він як зовні, так і всередині чорний. Усе завдяки додаванню чорнил каракатиці.

Експериментувати тут люблять. Особливо – з кольором. Чорний, синій, червоний, зелений сир – і все завдяки натуральним добавкам, як-от синій та зелений молочний чай, домашнє закарпатське вино тощо. Сир вимочують навіть у пиві! А ось тут на поличці ціла головка обкатана у виноградному листі.
Ще один не персічний сир – Діаманти Карпат. Це невеличкі сирні кульки, які одразу ж привертають увагу відвідувачів.

Щасливі та відпочилі їдемо додому!

У вартість входить:

-трансфер

-купання у чані (1год)

-обід у ресторані

-екскурсія по м.Перечин

-супровід керівника

У вартість не входить:

-дегустація та екскурсія у Сироварні

-власні витрати

-Прогулянка та дегустація на “Лавандовій горі”