ВИХІДНІ ПО-ІТАЛІЙСЬКИ (шкільні канікули)

Тривалість: 5 днiв

Маршрут: Мукачево – Будапешт – Верона* – Венеція – Мукачево

Мінімальна вартість: 11 620 грн

Транспорт: Автобус

Дати виїздів:
20.12.2023
04.01.2024
24.03.2024
31.03.2024
Запрошуємо в кращий тур за поєднанням ціна-якість до країни витонченості і смаку – Італії, яка закохує в себе найвибагливіших гостей! Автобусний тур з 1 нічним переїздом на зворотному шляху на 5 днів/3 ночі до Італії. Проживання в готелях 2*-3* з усіма зручностями. Харчування – сніданки в готелі. У вартість туру входить оглядова екскурсія «Морське диво – Венеція!». Ось воно – місто мрії та сили людського духу! Про Венецію написано немало, але кожен відкриває її для себе новою. Ми познайомимо Вас з найцікавішими місцями Венеції. Також ви побачите багато каналів і мостів, прогуляєтеся вуличками й провулками, і дізнаєтеся, чим жила і живе така різна, але завжди прекрасна Венеція.

Пропонуємо пішохідну оглядову екскурсію «Величний Відень». Неповторне місто, де в усьому відчувається небувалий розмах колишньої імперії. Неймовірно красивий, затишний історичний центр, оточений садами та парками. Почнемо знайомство із Віденської Рингштрассе. Вулиця побудована на місці старих місцевих стін, яку зараз прикрашають розкішні готелі та історичні пам’ятки: площа Марії-Терезії, Парламент, Ратуша, Віденська опера. Також рекомендуємо «Скарбницю Габсбургів». Кожна існуюча імперія мала свої скарбниці, Габсбурги не були виключенням. Віденська Скарбниця Габсбургів – один із надзвичайних музеїв міста. Тут зберігаються безцінні предмети найвищого рангу: Священна Чаша Граалю, Спис Долі, церковні реліквії, незвичайна колекція Корон, королівських регалій та інших символів влади.

Відкрийте для себе великі і маленькі прекрасні міста, мальовничі пейзажі озер та гір цієї чудової країни. Запрошуємо Вас на екскурсію най романтичним містом Італії – Вероною, яка увібрала в себе все найкраще з італійської півночі. І найголовніше: пройдете стежками шекспірівських місць – побачите будинок Ромео і загадаєте бажання біля балкончика Джульєти.

Бажаючим пропонуємо відвідати озеро Гарда + живописний Сірміоне. Гарда – найбільше озеро Італії, що нагадує море, оточене альпійськими горами і живописними пейзажами. Познайомимося з найкрасивішим курортним містечком Сірміоне, яке розташоване на півострові озера Гарда. Чисте повітря, величні сосни, лимонні дерева, квітучі гліцинії і кипариси не залишать серце байдужим. У літній період – вільний час для купання на чистих пляжах озера Гарда.