Шопінг тур в Кошице, Словаччина!

Вихідні в Кошице!
У турі:  відвідування торгових центрів Optima, AUPARK, KIKA!
Маршрут: Мукачево – Ужгород – Кошице – Ужгород – Мукачево.
Дата туру: 26.11.2023 р.
Вартість: 1200 грн

kosice5

ПРОГРАМА ТУРУ

05:00 – збір групи в Мукачеві.
06:00 – збір групи біля готелю Закарпаття. Перетин кордону.

11:00

Нас запрошує друге за величиною місто Словаччини – Кошице. 

   Оглядова екскурсія містом в супроводі ліцензійного гіда.

   — Знайомство із найкрасивішим містом Словаччини — Кошице. У цьому великому індустріальному центрі країни зуміли зробити неможливе і зберегти історичну частину міста (а перші згадки про нього зустрічаються в літописах вже з 13 століття!) у цілковитій безпеці.
— Під час пішохідної екскурсії старим центром міста Ви дізнаєтесь багато цікавого та незвичайного, Ви зможете спостерігати дивовижне поєднання старовинної архітектури та сучасного урбаністичного пейзажу. В історичній частині міста зможете зробити гарні фотографії, і у Вас залишаться чудові враження від прогулянки цим чудовим містом. Адже, 56 га центральної частини Кошице оголошено державною історичною архітектурною пам’яткою. Для порівняння, у Братиславі – столиці Словаччини, такою територією вважаються лише 18 га.

— Ви побачите перлину Кошице, шедевр готичної архітектури — Собор святої Алжбети. Не дивно, що ця споруда будувалась два століття! Усередині можна помилуватися фресками та статуями. Художній розпис порадує Вас і в міському театрі, чия стеля прикрашена сценами з творів Шекспіра. Але, незважаючи на фантастичну красу церков і вежі дзвіниці святого Урбана, атмосферу безперервного свята в найкрасивішому місті Словаччини створюють чарівні парки з фонтанами, і найдивовижнішим є унікальний фонтан, що співає для всієї Європи.

— У Кошиці особливо добрі кондитерські. Ах, які тут штруделі та тістечка! Відпочити після марафону по магазинах і насолодитися смачною випічкою рекомендуємо у відомому кафе «Аїда».

 

Маленький, але впертий струмочок, спускаючись з гір, створив форму та історію цього міста.

Нас запрошує друге за величиною місто Словаччини – Кошице. Маленький, але впертий струмочок, спускаючись з гір, створив форму та історію цього міста. Це місто цікаве тим, що одним з перших в Європі отримав свій власний герб. Також тут регулярно проходить найстаріший в Європі Міжнародний марафон світу. У самому центрі Кошице ви побачите міську пам’ятку архітектури – величезний готичний собор св. Єлизавети, який охороняється державою. Ми пішки прогуляємося по Старому місту. Тут панує атмосфера спокою і відпочинку …

Вільний час.

Словацьке пиво, “татранський чай”.

завантаження (2)

Можливість насолодитись містом!
Шопінг в торговому центрі AUPARK.

Різноманіття магазинів різної специфіки можна відшукати на вулиці Главна,  яка є центральною пішохідною вулицею Кошице.  Тут теж є популярні брендові магазини,  а також великий косметичний магазин DM.  Основну частину туристів на цю вулицю привертають численні сувенірні лавки,  а також антикварні магазини і художні галереї,  в яких продають кращі твори мистецтва місцевих майстрів.

koshice

19:00 – Збір групи.

І в додаток на зворотній дорозі заїжджаємо у ТЦ TESCO !

Виїзд на Україну  🙂

ВАЖЛИВО: в програмі туру час вказаний орієнтовний!

изображение_viber_2023-09-04_15-55-44-665

ВАРТІСТЬ 1400 грн

У вартість входить:
• проїзд;
• супровід керівника.

У вартість не входить:
• медичне страхування – при потребі;
• особисті витрати.