«Золота підкова Львівщини»

«Золота підкова Львівщини»

Маршрут: Ужгород-Мукачево-Свалява-Львів-Свалява-Мукачево-Ужгород

Дати турів:27.06.,17.07…

Вартість:600грн.

                                                                                                                      Програма туру

05:00-Збір групи (готель Закарпаття) Виїзд

07:00-Зупинка на перевалі

10:00-прибуття до м.Львів

Вільний час у ТРЦ Ашан(1год.)

11:30-відправляємося  на екскурсію по Золотій підкові Львівщини

16:30-Виїзд

17:20-Зупинка у ТРЦ Ашан (1год)

 19:00-Збір групи повернення  до Закарпаття

Оріентовний час повернення  23:30год.

13:00- Олеський  замок
Без названия

Пам’ятка архітектури ХІІІ-ХУІІІ ст.  У 2-й пол ХУ ст. Олеський замок перестав бути оборонною спорудою і перетворився у резиденцію магнатських родів – Даниловичів, згодом Собеських, Жевуських. У 1629 р. в Олеському замку народився майбутній король Польщі Ян ІІІ Собеський.

Цей замок захоплює своєю історією!!

14:20-Підгорецький замок

Замок споруджено протягом 1635-1640 рр. на місці старого укріплення, яке згадується у 1530 р. Будувався він під керівництвом відомих архітекторів Андре дель Акви і Гійома Левассера де Боплана за вказівкою тодішнього власника Бродів і Підгорець коронного гетьмана Станіслава Конецпольського — одного з найбільших магнатів Речі Посполитої.

Про призначення замку сповіщав напис латинською мовою на мармуровій таблиці при вході: “Вінець ратних тру1_main-v1583938020дів — перемога, перемога — тріумф, тріумф — відпочинок”. Саме для відпочинку і був споруджений замок у Підгірцях.

Легенда про Білу Пані

Є кілька легенд, що розповідають історію привида Підгорецького замку. … Отже, одного разу в стінах Підгорецького замку сталася жахлива трагедія. Його власник живцем замурував в стіну свою молоду дружину. І саме з тих пір привид Білої Пані, невинної жертви обставин, не може знайти спокою.

15:40-Золочівський замок

Золочівській замок збудований у першій половині XVII століття. Замок представляє неоголандський тип оборонних споруд і належить до пам’яток типу “palazzo in fortezzo”, тобто поєднує функції оборони і житла. Оборонні споруди Золочівського замку – це вали, бастіони, надбрамна вежа, міст і равелін. З часів заснування збереглися вали, бастіони, частково надбрамний корпус, а равелін і міст – це реконструкція.

Attachment-1-24

У вартість входить:

-трансфер

-супровід керевніка

-супровід екскурсовода

У вартість не входить:

-вхідні квитки вартість(90 грн. дор-20 грн.дит)

-обід

-власні витрати