Чарівна Трансільванія

 • zamok-kantakuzino-10

  Дата туру: 25.01.2024, 13.02, 22.02, 7.03, 21.03.2024

  Вартість туру: 101Є/ 1 особа (з підселенням).

  Включено:
  - Проїзд автобусом єврокласу
  - Проживання в готелях / віллах / апартаментах 2-3 *
  - Сніданки
  - Медичне страхування від нещасного випадку для туристів до 60 років
  - Оглядова екскурсія Брашовом
  - Оглядова екскурсія містом Алба-Юлія
  Не включено:
  – Факультативні екскурсії
  – Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти
  – Особисті витрати
  – Курортний збір у готелі (~2,5 - 3 EUR на добу з особи)
  – Аренда навушників

  ДЕНЬ 1

  20:00 – виїзд з Мукачева (АЗС UPG вулиця Лавківська, 1-Ж, Мукачево), Берегова.

  Проходження кордону. Нічний переїзд у Румунію.

  ДЕНЬ 2

  Прибуття в Трансільванію. Зупинка на сніданок( сплачується додатково).

  За програмою день насичений неймовірними замками Румунії.

  Замки Пелеш + Кантакузіно ( 35 EUR + вх. квиток в кожен замок сплачується додатково).

  Трансільванія відома своїми таємничими середньовічними замками. Замок Пелеш — один із найкрасивіших у Румунії. У ньому поєднуються кілька архітектурних стилів – бароко, ренесанс та рококо.

  Замок Кантакузіно в Румунії різко став популярним після виходу хітового серіалу “Wednesday, саме на території цього замку знімали сцени, що відбуваються в Венздей Адамс в академії Невермор.

  Замок Кантакузіно (Cantacuzino Castle) у неороманському стилі розташований у невеликому містечку Буштень у Румунських Карпатах. Іноді його ще називають замок Замора через розташування у географічному районі Замора.

  Збудували замок на початку 20 століття на замовлення впливового румунського державного діяча Георге Григора Кантакузіно, який був одним із найбагатших людей свого часу в Румунії.

  Відвідування замку Графа Дракули  (25 EUR + вх.кв.)

  Найвідоміший замок Трансільванії – замок Бран, відомий як “замок Графа Дракули”. Внутрішні приміщення замку – це заплутаний лабіринт із кімнат, сходів та таємних переходів. На його території можна побачити кам’яний хрест з вирізаним на ньому змієм, що звернувся в кільце, і глибокий колодязь — вхід у таємничі підземелля.

  Переїзд до Брашову. Оглядова екскурсія Брашовом (входить у вартість туру)

  Брашов – це серце Трансільванії. Місцеві жителі вважають Брашов найкращим містом на землі, про що свідчать написи по всьому місту. Тут постійно відбуваються якісь події – фестивалі, концерти, ярмарки. Ми оглянемо всі дивовижні пам’ятки цього міста – готичну Чорну церкву, середньовічні бастіони, вежі та ворота, Ратушну площу та побуємо на найвужчій вулиці в Румунії!

  Пропонуємо трансфер  в Paradisul Acvatic ( 10 EUR + вх. квиток 15 EUR ) До ваших послуг в аквапарку Paradisul Acvatic безліч критих та відкритих басейнів з підігрівом і без нього, з трамплінами від 1 до 5 метрів, джакузі та гідромасаж, водні гірки. Для любителів зняти стрес, поніжившись у воді, тут є критий грот із музикотерапією. Також до послуг відпочивальників – фінська сауна, біосауна та хамам (волога сауна). Крім цього, в аквапарку регулярно проводяться заняття з аквааеробіки на безкоштовній основі. В аквапарку Paradisul Acvatic знаходяться також і дитячі басейни з підігрівом, дитячі водні гірки та ігровий майданчик з надувними іграшками.

  Ночівля в готелі.

 • ДЕНЬ 3

  Сніданок. Виселення з готелю.

  Екскурсія одним з найдавніших міст Трансільванії – Алба-Юлія ( у вартості туру). Візитною карткою міста є однойменна фортеця – – цитадель Альба-Кароліна побудована за французьким зразком – у формі семикутної зірки, і з кожної вершини відкривається прекрасний, але інший вид на місто. Під час екскурсії фортецею ми пройдемо так званий маршрут 3 фортець: римської, середньовічної фортеці 16 століття і форту Алба Кароліна, який був побудований під час Габсбурзької Імперії.

  Запрошуємо відвідати найкрасивішу Соляну шахту Румунії! ( 20 EUR + вх. квиток 18 EUR ). Соляна шахта в Турді займає 1-е місце серед найкрасивіших місць в світі, що перебувають під землею, випереджаючи Печеру кристалів в Мексиці і церкву Сан-Клементе і Санта Марія в Римі. В даний час соляна шахта є музеєм гірничої справи, а також має парк розваг з баскетбольними кільцями, міні-гольфом, каруселями та підземним озером, яким можна кататися на човні.

  Запрошуємо на екскурсію по місту Клуж-Напока ( 10 EUR). Столиця Трансільванії, доглянуте й живе місто на однаковій відстані від угорського та українського кордонів, западає в серце з першого погляду. Головна площа зі значним готичним Собором Святого Михайла, на якій постійно призначають побачення студенти, бароковий палац Банфі, який хочеться покласти в кишеню і забрати додому, а в ньому – Художній музей, де можна годинами дивитися на румунську живопис – і розібратися, нарешті, чому румуни вважають себе нащадками Священної Римської Імперії.

  Виїзд до України. Нічний переїзд.

 • ДЕНЬ 4

  Прибуття в Україну. Час прибуття залежить від проходження кордонів.