Буйволина ферма + ранчо “Хайленд”

  Бронювати              

Маршрут

Ужгород Виноградів с.Липча Ужгород

ПРОГРАМА ТУРУ

 

09:00 – виїзд групи з Ужгорода біля готелю «Закарпаття».

 

11:00 – 13:00 – відвідання замку буйволиної ферми «Карпатський буйвіл» та замку «Канків»

 

Замок «Канків» – легендарна фортеця на вулкані. Його називають справжнім закарпатським «стоунхенджом». Воно й не дивно, адже в його руїнах затаїлись приголомшливі загадки та інтригуючі таємниці. Розташований на околиці стародавнього міста Виноградів, у підніжжя знаменитої Чорної гори, серед сонячних виноградників. Замок «Канків» вражає своїм дивовижним історичним минулим і є національною архітектурною пам’яткою. Прогулянка по головній вулиці старовинного містечка, подарує нові відкриття серед провінційного спокою.

Далі відвідаємо буйволину ферму, що визнана однією з найнесподіваніших родзинок Закарпаття. Ви не тільки особисто познайомитеся із цими екзотичними тваринами, але і візьмете участь в дегустації еко-продукції що виробляється на фермі (входить у вартість туру).

Окрім дегустації місцевої продукції тут можна придбати набори, які стануть чудовим подарунком для ваших рідних та друзів.

 

14:00 – 17:00 – екскурсія на ранчо «Хайленд».

 

Ранчо Хайленд – це і ферма і контактний зоопарк. Тут ви побачите і можете контактувати з різноманітними нетиповими для Закарпаття тваринками і птахами: корови породи Хайленд, нубійські та альпійські кози, поні, страуси, лебеді, павичі, Камерунські барани, чотири-рогі вівці Святого Якова. Побачити, як вирощують равликів та навіть скуштувати їх.

 

18:00 – збір груп. Повернення додому.

Час вказаний орієнтовно.

 

Вартість туру

1000 грн/ 1 людина

У вартість входить
  • транспорт
  • супровід
  • екскурсія + дегустація на буйволиній фермі “Карпатський буйвіл”
  • екскурсія на замок “Канків”.
Забронювати тур
У вартість не входить
  • вхідні квитки на ранчі “Хайленд” (50 гривень – діти, 100 грн – дорослі)