Італійська мрія

  Бронювати              

Маршрут

Мукачево Ужгород Будапешт Відень Рим Флоренція Венеція Любляна
 • ДЕНЬ 1

  Виїзд з Мукачева, Ужгорода. Перетин українсько-угорського кордону.

  Подорож до Будапешту. Вільний час, рекомендуємо – прогулянку на кораблику Дунаєм (30 EUR). Вечірній Будапешт в ілюмінації під музику вальсів І. Штрауса – це треба побачити.

  Ночівля.

 • ДЕНЬ 2

  Сніданок. Переїзд до Відня.

  Переїзд до Відня [за умови придбання екскурсії «Прекрасний і ніжний Відень»].

  Відень — одна з найчарівніших столиць Європи, яка вражає своєю величчю з перших секунд. Розпочинаємо оглядову екскурсію  «Прекрасний і ніжний Відень» (45 EUR), під час якої побачимо головні пам’ятки міста: палацовий комплекс Хофбург, собор Святого Стефана, вулиця Грабен із чумною колоною, вінчальна церква «Августинців», римські розкопки, оперу та багато іншого. Мальовничі вулиці, величні площі та розкішні палаци подарують море незабутніх вражень!

  Далі побачимо справжні «Скарби Габсбургів» (15 EUR + вх. квиток). Унікальне зібрання реліквій династії Габсбургів, що знаходилась при владі майже 7 століть, налічує предмети мистецтва, культури, музики. Усе це ви побачите у Скарбниці Габсбургів, що розташована у комплекці Зимової резиденції.

  Екскурсія до імператорського палацу Шенбрунн (15 EUR + вх. квиток). Колишня літня резиденція Габсбургів сяє розкішними імператорськими залами та чудовим парковим комплексом. Палац Шенбрунн належить до найкрасивіших у Європі архітектурних споруд у стилі бароко.

  Виїзд з Відня.

  Нічний переїзд до Італії.

 • ДЕНЬ 3

  Прибуття до Риму. Пересування містом на громадському транспорті.

  Оглядова екскурсія «Рим – столиця світу» (у вартості туру). Всі ці пам’ятки ми знаємо напам’ять: Колізей, Пантеон, Римський форум, замок Святого Ангела, фонтан Треві, арка Костянтина, Площа Навона і площа Іспанії. Дух захоплює від усвідомлення давнини та величі цих місць.

  Після, запрошуємо на екскурсію «Велич Імперського Риму» (25 EUR, вхідні квитки 18 EUR). Від Колізею до Римського та Імператорського форумів, Капітолійський пагорб – священне місце богів – мета всіх переможних полководців. Капітолій – один із семи пагорбів, на якому заснували Рим. Стоячи лише за 50 метрів від Римського Форуму, у вас буде чудовий вид на руїни та враження, що стародавній Рим знаходиться біля вас.

  Запрошуємо на екскурсію «Подорож до Держави Ватикан» (25 EUR, вхідний квиток 21 EUR). Ми відвідаємо найменшу країну у світі, яка є пам’яткою світової культурної спадщини ЮНЕСКО. Що цікаво, в такій маленькій країні знаходиться велике серце християнського світу – Собор Святого Петра, будівництво якого тривало 120 років!

  Ночівля у готелі.

 • ДЕНЬ 4

  Сніданок. Переїзд до Флоренції. Пересування містом на громадському транспорті.

  Оглядова екскурсія «Прекрасна Флоренція – давня та сучасна» (у вартості туру). Свого часу цими вулицями прогулювався сам Мікеланджело – жив, творив і надихався, а сьогодні ми поринемо в його епоху! Маршрут нашої екскурсії проходить через Площу Синьорії, головний флорентійський собор Санта Марія-дель-Фьорі, дзвіницю Джотто, старий міст Понте Веккьо – вражаючі місця!

  Подорож до мальовничої Пізи (30 EUR), яка вражає величчю та красою своєї архітектури! Ви побачите всесвітньовідому Пізанську вежу та баптистерій круглої форми із вражаючими аркадами, «Кампо-Санто» – незвичайний чотирикутний монастир, який спочатку був цвинтарем, що обмежує своїм мармуровим фасадом площу на півночі та багато інших вражаючих споруд.

  Ночівля у готелі.

 • ДЕНЬ 5

  Сніданок. Переїзд до Венеції.

  Переїзд до Венеції. Проїзд до центральної площі в обидві сторони на громадському транспорті (25 EUR). 

  Оглядова екскурсія «Заручена з морем – Венеція!» (у вартості туру). Місто нагадує декорації для романтичних фільмів, а кожна вуличка, кожен будинок зберігає велику історію минулих століть.

  Прогулянка на справжній венеціанській гондолі (25 EUR). У місті, де немає доріг, панують човни. Спробуйте і відчуйте, як ваші турботи зникають, коли гондольєр у смугастій сорочці провезе вас лабіринтом водних шляхів, а потім з’єднає з центральним Гранд-каналом.

  Запрошуємо на круїз Венеціанською лагуною (35 EUR), сповнений історії, мистецтва та культури. Ви побуваєте на островах Мурано, Бурано та Торчелло. Оглянете острів Сан-Джорджо-Маджоре, бенедиктинську церкву XVI століття, міські сади, острів Святої Олени, знаменитий пляж Лідо та багато іншого! Це чудовий спосіб познайомитися з іншою стороною Венеції.

  Відвідування з екскурсоводом «Палацу Дожів» (15 EUR, вхідний квиток 30 EUR) – резиденція правителів Венеції, які жили у шикарних кімнатах у позолоті та багатстві. І ми пройдемо крізь шикарні парадні, картинні галереї, чудернацькі сходи і прогуляємось через «Міст Зітхань».

  Переїзд до Словенії. Ночівля.

 • ДЕНЬ 6

  Сніданок.

  Оглядова екскурсія «Затишна Любляна» (15 EUR). Ви познайомитеся з усіма основними пам’ятками Старого міста, помилуйтеся стилем бароко та арт-нуво, роботою архітектора Йоже Плечника, прогуляйтеся через мости, ринок і відвідаєте кафедральний собор! Ви прогуляєтеся берегом річки Любляниця, дізнаєтесь легенду про заснування міста та побачите багато пам’яток: площа поета Прешерна, собор Святого Миколая, три мости, драконів та шевський міст, монастир хрестоносців, будівля національної університетської бібліотеки, палац філармонії та багато інших…

  Прибуття до Мукачева, Ужгорода

 

Вартість туру

Від 11 567 грн. - базовий пакет
Від 13 932 грн - екскурсійний пакет
Знижка на дитину до 12 років - 2900 грн

У вартість входить
– проїзд автобусом
– проживання у готелях 2-3*
– сніданки в готелях
– оглядові екскурсії у Римі, Венеції та Флоренції
– медичне страхування для туристів віком до 60 років
– супровід групи
Забронювати тур
У вартість не входить
– факультативні екскурсії
– вхідні квитки в екскурсійні об'єкти
– city-tax (3 - 3,5 EUR на добу з особи)
– особисті витрати
– громадський транспорт
– навушники (3 EUR на добу)
– страхування для туристів віком від 60 років