Одноденний тур в Румунію

  Бронювати              

Маршрут

Ужгород Мукачево Дяково Турда Клуж-Напока

Виїзд з Ужгорода, перетин українсько-румунського кордону

Екскурсія в унікальну соляну шахту Турда – одне із найкрасивіших підземних місць світу!

Містичне місце сили.

Другий найкрасивіший каньйон в Румунії після Біказа – каньйон Турда.

Соляна печера Турда. Трансильванія. Місто Клуж-Напока.

Екскурсія в унікальну соляну шахту Турда –

одне із найкрасивіших підземних місць світу!

Переїзд до каньйону Турда.

Огляд каньйону.

Опис екскурсійних об’єктів:

Соляна шахта Турда

Саліна Турда (рум. Salina Turda) – соляна шахта біля містечка Турда, в окрузі Клуж, що на північному заході Румунії. Відкриту для туристів у 1992 році, шахту Саліна-Турда в 2017 році відвідало близько 618 000 туристів. Це місце входить в перелік «7 чудес Румунії». Саліна Турда в 2013 році була віднесена Business Insider до числа 25-ти топ-туристичних об’єктів світу, які варто відвідати.

Сіль тут вперше почали видобувати ще в часи античності. Письмово шахта вперше згадується в 1075 р. Перший документ, який прямо говорить про існування соляної шахти в Турді, виданий угорською канцелярією 1 травня 1271 р. У документах, що збереглися з тринадцятого та чотирнадцятого століть, йдеться про соляні промисли в Турді. Операційні зали тоді розміщували на місці нинішніх соляних озер біля нового входу в шахту.

У XVII столітті розпочалися перші роботи з видобутку солі на північно-західному схилі Валі-Вале-Сарате, про що свідчать вали в куполі кімнати Терезія. Незабаром після цього було відкрито шахту “Святого Антонія”, де гірнича діяльність продовжувалася до першої половини ХХ століття.

Соляна шахта «Турда» була модернізована і знову відкрила свої двері у 2010 році після інвестицій у розмірі 5 888 000 євро. Шахта складається з шахти Франца Йосифа, шахт Терезії, Рудольфа, Гізели та інших частин. В шахті є ліфт, футбольне поле, підземні озера з човнами, зали із сталактитами, безліч ходів-лабіринтів. Шахту вважають одним із найкрасивіших підземних місць світу. А унікальна сучасна підсвітка робить його надзвичайно фотогенічним. Крім того в шахті існує особливий лікувальний мікроклімат, корисний для дихальної системи відвідувачів.

Фотографування на фоні неймовірних краєвидів.

Переїзд в Клуж-Напока.

Оглядова екскурсія центром міста Клуж-Напока.

Трохи шопінгу.

 

 

Вартість туру

70Є/ 1 особа

У вартість входить
  • проїзд автобусом;
  • вхідні квитки в соляну шахту
  • страхування
  • супровід
Забронювати тур
У вартість не входить
  • особисті витрати