Парк розваг – ENERGYLANDIA ! Одноденний тур!

  Бронювати              

Маршрут

Ужгород Затор Краків Ужгород

 

ПРОГРАМА ТУРУ

О 01:00 – збір та виїзд, м.Ужгород, готель “Закарпаття” .
Перетин українсько-словацького кордону.

Їдемо по території Словаччини+Польщі.

Переїзд в найбільший парк розваг Польщі Енерджіландія (Zator).

10:00 – 18:00 – відвідування найбільшого парку розваг в Польщі – ENERGYLANDIA

ENERGYLANDIA – це:
• найбільший парк розваг в Польші
• площа – 26 гектарів;
• більше ніж 60 видів розваг;
• 16 закладів харчування.
Енерджіландія – парк розваг, який можна прирівняти до «ЄвропаПарку» в Німеччині, до «Діснейленду» у Франції. Парк пропонує своїм відвідувачам розваги для будь-якої вікової категорії. Парк є місцем, де батьки разом із своїми дітьми проведуть незабутні хвилини, спільно подорожуючи у світ казок і фантазій, світ чарівних вражень і незвичайних відчуттів. Енерджіландія – це унікальне місце, де кожен може знайти щось для себе. Це величезний комплекс, де на площі 26 га розташовані близько 60 різних видів сучасних розважальних атракціонів. ВАЖЛИВИМ є той факт, що купивши один квиток, ви зможете відвідати всі 60 атракціонів без обмежень протягом цілого дня від відкриття до закриття.
Для відвідувачів: два театри і два амфітеатри, кіно 7D, показ фільмів для дітей та молоді в 3D-технології при підтримці додаткових спецефектів.
В парку 3 зони:
Для найменших «Байколандія», де Ви потрапите в світ казок. Це і віденська карусель «Сіссі», містичні води «Острів скарбів» або «Джип-сафарі», «Земля карликів».
– Для родини, де вся сімя проведе незабутні моменти на найбільшому в Польщі Roller Coasteach, прийме участь у розвагах на воді.
– Екстрим, який є раєм для любителів адреналіну, такі як гірки: Майя і Вікінг, «Apocalipto» або могутній маятник «Ацтек Swing».
Для гостей, які втомилися, є місця відпочинку та відновлення. У вашому розпорядженні 12 ресторанів, зокрема «Таверна», «Скандинавія» та ін..

18:00 – Збір групи.

Опис екскурсійних обєктів:

ENERGYLANDIA»

https://energylandia.pl/ (вартість квитків * за додаткову плату), який можна прирівняти до «ЄвропаПарку» в Німеччині, до «Діснейленду» у Франції. Парк пропонує своїм відвідувачам розваги для будь-якої вікової категорії. Парк є місцем, де батьки разом із своїми дітьми проведуть незабутні хвилини, спільно подорожуючи у світ казок і фантазій, світ чарівних вражень і незвичайних відчуттів. Енерголандія – це унікальне місце, де кожен може знайти щось для себе. Це величезний комплекс, де на площі 26 га розташовані близько 60 різних видів сучасних розважальних атракціонів. ВАЖЛИВИМ є той факт, що купивши один квиток, ви зможете відвідати всі 60 атракціонів без обмежень протягом цілого дня від відкриття до закриття.

Для відвідувачів: два театри і два амфітеатри, кіно 7D, показ фільмів для дітей та молоді в 3D-технології при підтримці додаткових спецефектів.

В парку багато різноманітних зон:

– Для найменших «Байколандія», де Ви потрапите в світ казок. Це і віденська карусель «Сіссі», містичні води «Острів скарбів» або «Джип-сафарі», «Земля карликів».

– Для родини, де вся сімя проведе незабутні моменти на найбільшому в Польщі Roller Coasteach, прийме участь у розвагах на воді.

– Екстрим, який є раєм для любителів адреналіну, такі як гірки: Майя і Вікінг, «Apocalipto» або могутній маятник «Ацтек Swing».

Для гостей, які втомилися, є місця відпочинку та відновлення. У вашому розпорядженні 12 ресторанів, зокрема «Таверна», «Скандинавія» та ін.

– Аквапарк – працює при умові, якщо температура повітря вища +21гр.

Тут Ви зможете поплавати, позагаряти та відвести душу на водних атракціонах: https://energylandia.pl/atrakcje/water-park/

– Аквалантік – новинка – https://energylandia.pl/atrakcje/aqualantis/

– Драконів сад – https://energylandia.pl/atrakcje/smoczy-grod/

– та ін..

19:00 – 21:00 – Екскурсія “Вечірній Краків” у подарунок

21:00 – повернення на Україну.

Втомлені та щасливі повертаємось додому.

ДО НОВИХ ЗУСТРІЧЕЙ!

 

3-57-1200x801 2

3-63-1200x801 88-1200x800

127 IMG_1961-1200x800

IMG_6285-1200x800 IMG_8317-1200x800

IMG_6356-1200x800 IMG_6412-1200x800

 

Вартість туру

85Є/1 особа

У вартість входить
  • проїзд автобусом;
  • супровід;
  • страхування
Забронювати тур
У вартість не входить
  • вхідні квитки в Енерджіляндію (40Є – діти вище 140 см., діти до 140 см – 28Є)