Табір “Разом” Болгарія, Кіттен

  Бронювати              

Про табір:

Розташування: Кітен розташований в південно-східній частині Болгарії на березі моря на невеличкому півострові в південній частині Приморсько-Бей, 56 км на південь від Бургас. Пляжна смуга має довжину близько 3 км і ширину близько 100м. Пляжі Кітен просторі з дрібним золотистим піском. Обидва затоки окреслюють два пляжі: північний – Атліман з видом на гору Приморсько і Південний – Урдовіза, де і знаходиться пляж табору «РАЗОМ».

Море в затоці оптимально підходить для купання дітей – рівне з пологим дном, неглибоке і безпечне, морська вода чиста, спокійна і тепла. У мальовничих дюнах ростуть цінні рідкісні дикі дерева. На курорті Кітен б’є джерело мінеральної води, вода якого, завдяки своїм лікувальним властивостям корисна і дітям і дорослим.

Курортне містечко Кітен представляє унікальні можливості для дитячого відпочинку, адже неспроста в околицях містечка так багато таборів і дитячих комплексів. М’якість клімату в Кітені обумовлена ​​унікальним поєднанням гірського та морського повітря, що робить цей курорт виключно сприятливим місцем відпочинку. Середня денна температура влітку коливається від +25 С до + 33С, а температура води – від +22 С до +28 С. Крім того, відсутність поблизу курорту промислових підприємств обумовлює чистоту і красу Кітена. Городок буквально весь покритий зеленню, адже не випадково в перекладі Кітен позначає «потопає в зелені».

Кітен, крім своєї мальовничої природи, унікального клімату, надзвичайною гостинності місцевих жителів, веселою і невимушеною атмосфери, є привабливим місцем для відпочинку дітей завдяки надзвичайно низькими цінами на відпочинок. Саме Кітен вибирають для економного сімейного та дитячого відпочинку, для молодіжного та студентського відпочинку і канікул.

 

В кожному номері: приліжкові тумбочки, душ, туалет, балкон з видом на парк. Розміщення по 3-4 людини в номері.

 

У вартість туру входить:

-транспорт (автобус єврокласу);

-проживання в 3-4 місних номерах;

-харчування 3-х разове – шведський стіл;

– супровід керівників (15+1).

 

Mapшрут: Ужгород-Румунія-Болгарія-Румунія-Ужгород

 

 

Вартість туру

450€ /дитина
500Є/дорослий

У вартість входить

Харчування 3 рази “шведська лінія”;
– Користування дитячою кімнатою, клубом для тінейджерів, клубом психологічної підтримки для мам, обширна анімаційна програма, користування пляжем та пляжною анімацією, басейном, футбольним полем, дитячим та спортивним майданчиками, щоденні вечірні шоу, кінозал, дискотеки.

Забронювати тур
У вартість не входить
  • Організаційний збір для учасників фестивалів;
  •  Медичне страхування, та медичне обслуговування безпосередньо у таборі;
  • Екскурсії (за бажанням)