ПІВДЕНЬ ІТАЛІЇ: РИМ + НЕАПОЛЬ

Найкрасивіші міста Південної Італії і не тільки
Будапешт, Рим, Ватикан, Неаполь, півострів Гаета, вулкан Везувій, обриви Одіссея

ПРОГРАМА ТУРУ

1День

12:00 – виїзд групи з Ужгорода. Переїзд на територію Угорщини.
Перетин українсько-угорського кордону.

Прибуття до Будапешту.
На Вас очікує ознайомча автобусна екскурсія «Скарби Будапешту». Ви поринете у справжню казку – найбільша площа Європи, проспект, який називають «угорським Champs-Élysées», побачите набережну Дунаю, яка занесена до Світової спадщини ЮНЕСКО: Парламент, панорама Королівського Палацу, Рибацького Бастіону.

Нічний транзит до Італії.

2День

Прибуття на Південь Італії, регіон Кампанія.  

Все частіше туристи вибирають саме південні регіони Італії для відпочинку, адже саме тут можна відчути справжній італійський дух та колорит. Захоплюючі краєвиди та історичні пам’ятки в поєднанні з теплим південним сонечком і неперевершеною кухнею не залишать байдужим нікого. Додайте ще до цього п’янкі італійські вина і Ви отримаєте найпрекрасніше місце на Землі.

Поселення в готель.

Перше знайомство з регіоном  Кампанія – запрошуємо на інтеграційний вечір на березі тірренського моря. Скуштуємо локальні вина регіону Кампанія, знайомство з групою на заході сонця з чудовою панорамою на острів Іск’я.

Ночівля.

3День

Сніданок.
09:30 – факультативна екскурсія «Його Величність Неаполь + вулкан Везувій» (35 €).
 Неаполь – це квінтесенція Італії, повна яскравих, іноді карикатурних, образів. Безліч місцевих мешканок дуже схожі на створений Софі Лорен образ італійки. Чи це тільки так здається? Втім, за відчуттям справжнього італійського духу сюди приїжджають навіть італійці з північних регіонів країни. Оглядова екскурсія містом, де ви побачите площу Плебісциту, резиденцію іспанської династії Бурбонів, найстаріший оперний театр в світі Сан Карло. Відвідаєте найкращий та елітний район Неаполя – Позіліпо, звідки відкриваються чудові краєвиди на Неаполітанську затоку, а також є прекрасний оглядовий майданчик, з якого можна спостерігати захоплюючу панораму на грізний символ Неаполя – вулкан Везувій.

Вільний час в Неаполі.

Повернення в готель.

17:00 – «Магічний півострів Гаета + природнє диво Обриви Одісея» (25 €). Запрошуємо на півострів Гаета. За більш ніж дві тисячі років Гаета, що стала перехрестям народів і культур, взяла краще від кожної з них. Тут середньовічні замки «живуть» поруч з надлегкою неоготикою, суворі романські церкви – з пишним Неаполітанським бароко, прекрасні римські статуї – з ренесансним живописом. Місто, повне стародавніх легенд і нерозгаданих таємниць, доторкнутися до яких можна тільки тут, на березі Гаетанської затоки. В ході екскурсії ви відвідаєте найкрасивіші собори і церкви, пройдетеся під оборонними стінами і побачите справжнє диво природи – п’ятдесятиметрову морську скелю, що розкололася від вершини до самої води.

Повернення в готель.
Ночівля.

4День

Сніданок. Виселення.

Запрошуємо на екскурсію «Всі дороги ведуть до Риму» (35 €*).

Місто-музей, місто фонтанів, вічне місто, місто, куди ведуть всі дороги – як тільки не називали Рим. А він живе століття, купаючись в теплих сонячних променях, дозволяючи гостям милуватися своїми древніми руїнами. Подорожуємо крізь століття разом.

Для бажаючих продовження екскурсії “Ватикан та Базиліка Святого Петра” (15 €). Відвідаємо одну з найменших, проте надзвичайно популярну країну – Ватикан. О, Ватикан, скільки скарбів ти тримаєш в собі: музей повний римських статуй і рукотворних гобеленів, чудо світу – Секстинська капела і, звичайно, собор Святого Петра, що є місцем паломництва тисяч християн зі всього світу (пересування по місту громадським транспортом).

Збір групи.
Переїзд на територію України.

5День

Вранці зупинимося на сніданок на території Угорщини.
Ділимося враженнями, слухаємо музику, дивимося фільми … Ми їдемо додому )

Прибуття до Ужгорода (орієнтовно 16:00).

ВАРТІСТЬ ТУРУ

 

  Дати виїзду     30.11*,    03.12      25.12
   Вартість туру 265 €      299 €

*УВАГА! При замовленні туру обов`язковим є придбання екскурсії «Всі дороги ведуть до Риму»

Дати виїздів:

17.09 , 08.10 , 22.10 , 17.12* (Різдвяні ярмарки)

У вартість туру включено

– проїзд транспортом євро-класу по маршруту;
– проживання 2 ночі в готелі 3*, Італія;
– харчування ВВ – сніданки;
– екскурсії по програмі;
– дегустація локальних вин;
– супровід керівника групи протягом усього туру.

У вартість туру не включено

– туристичний збір – 3.85 €/ніч/ос – оплачується при бронюванні;