Грецькі пригоди 2024

Тур 11 днів / 9 днів на морі

 

Дати виїздів: Готель 3* / 4* (Ханіоті, Касандра, Халкідіки)
Номер стандарт, HB (сніданки та вечері)
Hanioti GrandVictoria 3* Hanioti GrandHotel 4*
(перша лінія)
24.05.2024
31.05.2024
07.06.2024
395€ 445€
21.06.2024
28.06.2024
05.07.2024
12.07.2024
485€ 535€
19.07.2024
26.07.2024
02.08.2024
09.08.2024
16.08.2024
570€ 665€
23.08.202430.08.2024
06.09.2024
485€ 535€
13.09.202420.09.2024 390€  440€

Ціни при проживанні в 1/DBL

 • У вартості:

   проїзд комфортабельним автобусом по маршруту
   проживання в готелі
   вибраний тип харчування
   супровід керівника групи
 • Не включено у вартість:

   Курортний збір (оплата при поселенні): – готель 3* – 2 євро/особа/ніч; 4* – 3 євро/особа/ніч
   Якщо не біометричний паспорт, консульський збір – 35 € (крім дітей до 18 років, пенсіонерів) і послуги візового центру 22 € (крім дітей до 6 років)
   Особисті витрати, додаткові екскурсії, вхідні квитки

ДЕНЬ 1: Збір групи. Виїзд зі Львова

13:00 – Виїзд з Мукачева.

 ДЕНЬ 2: Зупинка в Салоніках. Трансфер в готелі згідно програми туру

Приїзд в місто Салоніки (район аеропорту) орієнтовно о 12.00. Зупинка автобуса. Переїзд в Халкідіки / Пієрію на, мабуть, один із найулюбленіших місць у туристів – Кассандру/Пієрію. Тут жаркий і при цьому сухий клімат, тому навіть сорокаградусна спека переноситься легко. Тут всюди відмінні пляжі з чистим піском та дрібною галькою і дуже теплою прозорою водою. А невелика глибина біля берега дозволяє сміливо тягнути в воду дітей. Кассандра – дуже веселе тусовочне місце, де завжди є чим зайнятися. Тому і туристів тут багато практично все літо.
Вільний день. Відпочинок на морі.
Поселення в готель 3* після 14:00.
Ночівля в готелі.
3

 ДЕНЬ 3: Відпочинок на морі. Екскурсія на Метеори

Сніданок. Вільний день. Відпочинок на морі. Рекомендуємо екскурсію в Метеори (25/12 євро) Жодна фотографія не передасть справжньої величі і краси цього місця! Тут потрібно побувати, побачити все своїми очима і, головне, відчути! По-перше, Метеори – це геологічне диво природи: дивовижні за своєю формою і будовою скелі, що підносяться, немов велетні, над Фессалійською рівниною. По-друге, це великий чернечий центр, одна з головних святинь Греції. Монастирські комплекси Метеор  – це  побудовані на самих вершинах скель монастирі, які дивують своєю неприступністю. Недарма це місце носить назву Метеори, що в перекладі означає «ширяють у хмарах».  Більше тисячі років тому в ці суворі скелі прийшли перші монахи для того, щоб присвятити своє життя Господу. Це були монахи-відлюдники. Будівництво монастирів почалося трохи пізніше – в 14-му столітті. Сьогодні в Метеорах збереглося 6 діючих монастирів (з 24 раніше діючих), з них 4 чоловічих і 2 жіночих. Всі вони відкриті для відвідувачів. У багатьох збереглися старовинні фрески, стародавня начиння, і в кожному з них дбайливо зберігають християнські святині.

Корисна інформація:– вхід в монастирі оплачується на місці – 3 євро для дорослих, діти до 12 років безкоштовно.– форма одяг для жінок: закриті плечі, спідниці (можна буде взяти при вході в монастир або пов’язати парео).– форма одягу для чоловіків: бажані штани, а не шорти – зручне взуття– після відвідування монастирів можна покуштувати страви традиційної кухні в одній з таверн біля підніжжя Метеорських скель.
Ночівля в готелі.
4

 ДЕНЬ 4:Відпочинок на морі. Екскурсія на легендарну гору Олімп

Сніданок. Вільний день.Відпочинок на морі.

Пропонуємо факультативно:
Пропонуємо екскурсію легендарну гору Олімп (18/10 євро) Олімп – найвідоміша і найвища гора Греції, що є, згідно з міфологією, місцем проживання Олімпійських Богів. Біля північного підніжжя Олімпу знаходиться стародавня столиця Македонського царства – місто Діон, руїни якого вражають і нині. Що ж до Вергіни, то це перша столиця стародавньої Македонії та батьківщина двох найбільших царів в історії Греції: Філіпа II та його сина Олександра Великого. При розкопках у Вергіні археологами знайшли унікальні артефакти, які нині зберігаються в місцевому музеї.

Повернення в готель. Ночівля. 

5

 ДЕНЬ 5:Відпочинок на морі. Екскурсія до печери Алістраті і каньйон річки Ангітіс

Сніданок.Вільний день. Відпочинок на морі.
Пропонуємо екскурсію до печери Алістраті і каньйон річки Ангітіс Природа – це гордість Греції: ласкаве сонце, смарагдове море і загадкові гори. Гірські масиви займають майже 2/3 території країни, і саме в горах ховаються (в більшості своїй) дивовижно красиві печери.Головна мета екскурсії – гігантська печера Алістраті. Довжина її пішого маршруту – більше кілометра в один бік, але захоплююче видовище природних залів сталактитів, сталагмітів, зрощених колон і інших печерних див, змушує пройти весь шлях на єдиному подиху.Греки вважають печеру підземним царством бога Аїда, а долину біля підніжжя прилеглої гори Менікіо – тим самим місцем, де Аїд викрав чарівну Персефону. Вхід до середини печери здійснюється тільки в супроводі і під керівництвом місцевого гіда, але Ваш супроводжуюча подбає про те, щоб Ви отримали всю інформацію.На відстані 10 хв пішого шляху від печери знаходиться інше диво природи – каньйон річки Ангітіс зі крутими стінами і вузьким проходом. Цей маршрут можна сміливо включити в меню «грецьких гурманів» через його малу популярність в широких туристичних колах.Примітка: круглорічна температура повітря у печері 19 градусів, а вологість – 90%, тому не зайвим буде захопити з собою легку курточку або плед. Вхід до печери платний – орієнтовно  8 євро для дорослих та 3 євро для дітей.

Повернення в готель. Ночівля. 
6

 ДЕНЬ 6:Відпочинок на морі. Морський Круїз до острова Скіатос

Сніданок. Вільний день. Відпочинок на морі.
Факультативні пропонуємо екскурсія на Острів Скіатос (Скіафос) – це чарівне місце, завжди сонячне і гостинне, що вирує радісними емоціями і при цьому по-доброму спокійне, що потопає в зелені і вражає своїми мальовничими краєвидами.Скіатос, розташований в архіпелазі Північні Споради, вважається одним із найкрасивіших його островів. Смарагдові води Егейського моря, велика кількість рослинності і багате історичне минуле острова буквально беруть у полон мандрівників. Приїжджих радує щиру привітність місцевого населення, первозданні природні краси острівця, чудові пляжі та потужна курортна інфраструктура, створена для яскравих розваг.
Повернення в готель. Ночівля.
7

 ДЕНЬ 7:Відпочинок на морі. Оглядова екскурсія в м. Салоніки

Сніданок.Вільний день. Відпочинок на морі.
Пропонуємо оглядову екскурсію в м. Салоніки (25/18 євро). Ви опиняєтеся в новому для вас світі. Хоча заблукати і знову знайтися тут дуже просто – варто спуститися до моря, до головного міського орієнтиру – Білої Вежі. Вежа є символом міста, її зображують скрізь, де згадуються Салоніки. Кого не лякають фізичні навантаження під час відпочинку, може піднятися на Вежу і насолодитися панорамою міста. Далі продовжимо свій шлях по набережній, в напрямку до однієї з центральних площ, площі Аристотеля. Це місце повинно було носити ім’я Олександра Македонського, але на жаль … Аристотелем теж можна пишатися. Обов’язково потріть палець на лівій нозі у філософа;). А сам Олександр зустріне нас на набережній, у Королівського Театру на своєму вірному коні Буцефалі. Насолодившись видами морської набережної, порту, площі і випивши чашку ароматної грецького кави пройдемо далі, до гучного і багатоликого ринку Модьяно. І чого тут тільки немає: оливки і оливкова олія, знаменитий грецький сир фета, фрукти, овочі, м’ясні ряди, великий рибний асортимент, прянощі, солодощі та … .можна перераховувати безкінечно. Квіткові магазинчики біля єврейських лазень (лазні-то римські, але називали їх так, тому що в цій частині міста жили євреї, та й колись тут була найбільша і найбагатша єврейська громада в Європі), перша і найбільша мечеть Алказар на території Греції, побудована османами після захоплення Салонік, храм Панагія Халкеон (Богоматір мідників), Римський форум або Стародавня Агора. А далі нас зустріне і вразить своєю величчю храм Димитрія Солунського – покровителя міста. А далі наш шлях лежить в Верхнє місто, до залишків фортечної стіни, до місця перших проповідей апостола Павла, до монастиря Влатадон, що зіграв особливу роль під час захоплення міста османами. Також Вас чекає невелика прогулянка по старих вулицях серед древніх будинків, в основному турецької архітектури, що вносять особливий колорит.
Повернення в готель. Ночівля.
8

 ДЕНЬ 8:Відпочинок на морі. Вечірня екскурсія в м. Салоніки

Сніданок. Вільний день. Відпочинок на морі.
Пропонуємо факультативно Вечірні Салоніки (60/30 євро). Вечірня екскурсія у друге за величиною місто Греції. Зможемо відвідати основні вулиці міста, центральну площу Арістотеля. У нас також буде вільний час, після чого запрошуємо скуштувати справжню грецьку вечерю, яка входить у вартість екскурсії. Після вечері прогулянка затокою Термаікос на кораблику. Ми відвідаємо оглядову площадку Ано Полі, з якої відкривається чудесна панорама на вечірнє місто.Повернення в готель. Ночівля. Пропонуємо факультативно Круїз Голуба Лагуна (обід на пляжі включено у вартість) (50/25 євро). Екскурсія найкрасивішими бухтами та пляжами півострова Халкідіки. Перша зупинка в містечку Вурвуру, де у Вас буде змога покупатися у смарагдових водах Егейського моря. Наступною зупинкою буде Дренья де Ви зможете попірнати прямо з корабля, або спуститися по трапу до пляжу. Згодом на Вас чекає легкий обід та острів Амольяні.
Повернення в готель. Ночівля.
9

 ДЕНЬ 9:Відпочинок на морі.

Сніданок. Вільний день. Відпочинок на морі.
10

 ДЕНЬ 10:Виселення з готелю. Вільний день. Вечірній виїзд з Греції. Нічний переїзд в Україну

Сніданок. Виселення з готелю до 12:00. Вільний день на морі.
Збір групи. Виїзд з Греції орієнтовно о 17:00.
Нічний переїзд.
11

 ДЕНЬ 11:Повернення в Україну

Прибуття в Мукачево орієнтовно о 18:00

SPA-ТУР В УГОРЩИНУ

Тривалість: 4 днi

Маршрут: Мукачево – Егер* – Егерсалок* – Будапешт – Сентендре* – Хевіз* – Мішкольц – Мукачево

Вартість: 8075 грн

Транспорт: Автобус

Дати туру:
10.02.2024
06.03.2024
23.03.2024
04.05.2024
25.05.2024
22.06.2024
20.07.2024
24.08.2024
14.09.2024
26.10.2024

1 день

Термальний рай з місцевим колоритом

Прибуття в Мукачево. Зустріч представником компанії Сакумс біля автобусу (автобус буде подано на парковку на привокзальній площі). Орієнтовний час збору туристів – 06:00. Посадка в комфортабельний автобус. Виїзд на кордон о 06:30. Час виїзду може змінюватись, просимо перед бронюванням туру уточнювати.
Перетин кордону. Запрошуємо почати знайомство з Угорщиною відвідавши екскурсію “Егер – місто бароко, терм та вина” (10 євро для дорослих/5 євро для дітей) – старовинне угорське курортне місто. Егер знаменитий термальними джерелами, винами, історичними будівлями і архітектурою в стилі бароко. Ми побачимо Егерську фортецю, Базиліку, Палац архієпископа, Турецький мінарет, Церкву св.Антонія Падуанського і безліч інших споруд та прогуляємось містом.

Далі нас чекає знайомство з термальним дивом «Угорським Памукалле» – Егерсалок! Відвідання велнес-комплексу (25 євро для дорослих/20 євро для дітей до 14 років). Біля підніжжя гір розташовується не просто купальня, а цілий спа комплекс, відомий своїм термальним джерелом, температурою в 65 градусів, що б’є з глибини в 400 метрів. У комплексі, розташованому на території 1800 кв.м, є 16 критих і відкритих басейнів: сидячі басейни з лікувальною водою, джакузі, басейн із сюрпризами, гірка. Головна родзинка купальні – соляний пагорб – унікальне природнє явище, що приваблює туристів зі всього світу.
Після купалень запрошуємо на обід в “Долині Красунь” (20 євро для дорослих дегустація вин та гуляш / 18 євро для дітей гуляш та солодкі напої). Саме тут виготовляють широко відоме червоне вино «Бичача кров». У Вас буде нагода спробувати це вино, а також багато інших – білий мускат «Оттонель», сухе вино «Дівчина з Егера», червоний «Цвайнгер», дуже духмяне десертне вино під назвою «Мелора» та ексклюзивне «солодке льодове вино Каберне-Совіньйон». Все це у невеликому винному погребі, де господар пригостить Вас винами різних сортів, і звичайно, угорською національною стравою – гуляшем. Також ви зможете взяти участь в конкурсах і виграти чудові призи!
Переїзд у Будапешт. Заселення в готель. Нічліг.

2 день

Зустріч зі столицею Угорщини

Сніданок.

Запрошуємо на оглядову екскурсію “Будапешт – перлина Дунаю”. Старовинна Буда та елегантний Пешт, сполучені в двохмільйонний мегаполіс, які розділяє величний Дунай. Головна площа столиці – площа Героїв, казковий замок Вайдахуняд, найгарніший у світі Парламент, Базиліка Св. Іштвана, унікальний готичний собор Богородиці (Св. Матяша), тераси Рибацького бастіону і Королівський палац. Поєднання природи та архітектури – це Будапешт!
Вільний час у Будапешті, пропонуємо відвіда,ти:
– екскурсію «Сентендре – маленьке місто, великий музей» (20 євро для дорослих/15 євро для дітей) – чудове та затишне місто, де можна поринути в атмосферу старовинних вулиць, маленьких церков, музеїв і сувенірних крамничок. Звивисті вулиці, вежі семи храмів, багато музеїв і вуличних вернісажів роблять це близьке до столиці місто справжнім туристичним центром на Дунаї. Багаточисленні музеї пропонують повну палітру угорського мистецтва різного часу – живопис, скульптуру, кераміку і, неодмінно – музей марципанів і шоколаду (вхідний квиток – 3 євро), аналогів якому немає ніде в світі. Тут є все: колекція квітів і кактусів, Майкл Джексон у повний зріст і знаменитий угорський Парламент.
– торгово-розважальний центр «Кампона» (10 євро + для бажаючих вхідний квиток в тропікарій-океанарій). Тут розташований найбільший в центральній Європі Тропікарій-океанарій. Це 11-метровий тунель з акулами, екзотичними рептиліями, веселими мавпочками і барвистими тропічними пташками, просто над головою! Можна власноруч погодувати алігаторів, а можна навіть намокнути під тропічною зливою. А також можна відвідати супермаркет “ТЕSKO”, де буде можливість придбати угорські смаколики та сувеніри – паприка, унікум, марципани та багато іншого!
– термальні купальні Сечені (оплата вх.білетів от 22 євро). Купальні графа Сечені – найбільший термальний комплекс Європи, перша лікувальна купальня Пешта. У вартість квитка входить відвідання термальних басейнів і велнес послуги.
Чудовим завершенням дня для Вас стане “Будапешт в ілюмінації” (30 євро для дорослих / 25 євро для дітей) – захоплююча прогулянка на кораблику Дунаєм під святково ілюмінованими мостами з безлімітним шампанським для дорослих чи солодкими напоями для дітей. Ви отримаєте насолоду від шедеврів архітектури, що прикрашають набережну: Рибацький Бастіон, Королівський палац, Парламент, і мости, пропливаючи під якими, варто обов’язково загадати бажання, яке неодмінно здійсниться!
Повернення в готель. Нічліг.

3 день

Релакс в знаменитих термальних купальнях Будапешту та Хевізу

Сніданок.

Вільний день в Будапешті. Пропонуємо відвідати:
– екскурсію “Душа і серце Будапешту” (15 євро для дорослих/10 євро для дітей). Справжня душа Будапешту – Базиліка Святого Іштвана – одна з трьох найбільших угорських базилік. Зачаровують її бронзові барельєфи та мозаїка на колонах і стінах, розписаний купол із біблійними сценами про створення світу. Далі шлях пролягатиме через площу Свободи до серця Будапешту – Парламенту. Це найбільша урядова резиденція в Європі, яку будували 19 років! Насолодившись красою будівлі та видами на Дунай, ми продовжимо маршрут по набережній до ланцюгового мосту Сечені – найкрасивішого та найбільш пізнаваного мосту Будапешта. Ми послухаємо легенди, пов’язані з ним. Далі прогулюючись набережною Пешту, побачимо багато пам’ятників, сумних і кумедних, дізнаємося їхню історії, концертний зал “Вігадо”, де виступали знамениті композитори. Ми впевнені, що Ви закохаєтеся в Будапешт ще більше.
термальні купальні Рудаш (додатково сплачується вхідний квиток від 18 євро). Майже 500 років тому, під час турецького панування, були створені сучасні купальні, які дозволяють оздоровлюватись і нині. Простір для басейнів знаходиться під куполом, що є рідкістю на сьогоднішній день. Раніше купальню могли відвідувати виключно чоловіки, проте після реконструкції в 2005-му році її вже можуть відвідувати і жінки. В купальню Рудаш надходить мінеральна вода з джерел «Хунгарія», «Аттіла» та «Ювентус». Але найпопулярніша в комплексі – вода з джерела «Ювентус». Кажуть, ті що викупалися в ній, молодіють прямо на очах! Відчуйте і Ви цілющу силу джерел в купальні Рудаш.
 термальні купальні Геллерт (дод. оплата вх.квитка от 22 євро) Геллерт – одна з найгарніших термальних купалень Будапешту, будівля схожа на палац із красивими вітражами. В купальнях 13 басейнів із водою різної температури (10 критих), а також джерело питної мінеральної води.
У вечірній час запрошуємо відвідати “Угорську чарду” (35 євро). Угорщину неможливо зрозуміти без “чарди”. Гостей сюди приваблює угорська кухня та можливість насолодитися фольклорною програмою. І навіть взяти участь! При вході Вас зустрічають традиційної палинкою і солоними булочками “погача”, а далі проводять в просторий зал і саджають за вільний столик. Подають традиційні угорські страви та угорські вина. Все дуже смачно! Вечерю супроводжує фольклорна програма: народна музика, національні танці, в тому числі запальний чардаш, в яких можуть взяти участь і гості! Веселий і незабутній вечір Вам забезпечений!
або
ермальне озеро Хевіз (50 євро / дорослі + вхідний квиток від 12 євро).
Термальною озеро Хевіз, лікувальна сила якого була відома ще з римських часів, а в наш час всесвітньо відоме як унікальний бальнеологічним курорт.
Озеро розташоване безпосередньо в кратері вулкана і щомиті на поверхню озера викидається 420 літрів багатою мінеральними речовинами води, повністю оновлюється протягом 28 годин. Влітку температура води на курорті Хевіз 36 градусів, взимку НЕ опускається нижче 25 тому навіть в холодну пору року приємно купатися просто неба. А радувати око буде і сама поверхня озера, яка покрита рожевими, червоними і білими водяними ліліями, спеціально завезеними з Індії. Оздоровлення і релакс гарантовані! Повернення в готель. Ночівля.
Для купання необхідно взяти з собою купальні приналежності!
Повернення в готель. Нічліг

День4

Унікальні термальні купальні в природних печерах

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд територією Угорщини.

Для бажаючих відвідання термальних купалень в м. Мішкольц-Тапольца (20 євро). Принадність купання в мінеральній воді з природнім підігрівом оцінили ще римські завойовники. Саме римляни виявили лікувальні властивості знаменитого комплексу печерних купалень поблизу Мишкольц-Тапольца і вони ж побудували перші термальні купальні. Практично невичерпні джерела і зараз забезпечують водою сучасні купальні, побудовані на місці римських терм: басейни, джакузі, штучні хвилі лікувального комплексу з термальними ваннами, і все це в підземних гротах гори Верхедь.
Виїзд в Україну. Перетин угорсько-українського кордону. Приїзд в Мукачево. Посадка на потяг після 2

Париж та голуби

 • Вартість туру: 389Є/ дорослі, 290Є/ діти до 12 років

  Дата туру: 28.12.2023

  Програма туру

  ДЕНЬ 1

  Зустріч туристів представником компанії біля автобусу на залізничному вокзалі. Відправлення зі Львова. Проходження кордону.

  Пропонуємо відвідати чудовий Краків з екскурсією «Королівське місто» (у вартості туру). Тут чудово поєднуються дивовижно гармонійна архітектура та королівський шик! Ми побуваємо на Ринковій площі, побачимо Палац Єпископів, Королівський замок, пройдемося Королівською дорогою та Старим містом!

  Переїзд та заселення в готель на території Польщі. Ночівля

 • ДЕНЬ 2

  Сніданок, виселення з готелю.

  Запрошуємо відвідати Дрезден (30 EUR) –  місто, у якому чудово поєдналися німецька точність і чеська чарівність! Історія Дрездена починається в XIII столітті, місто було утворено на місці старого рибальського селища. У XVIII столітті Дрезден став політичним та культурним центром Європи. Внаслідок Другої Світової війни Дрезден постраждав, але досить швидко був відновлений. Під час екскурсії ви дізнаєтеся чимало цікавого про найголовніші місцеві визначні пам’ятки та про особистостей, що з ними пов’язані. Екскурсія допоможе вам відчути неповторну атмосферу Дрездена, налаштуватися на його хвилю, закохатись у нього!

  Екскурсія у Бамберг (у вартості туру). Одне з найкрасивіших міст Німеччини, якому вдалося вціліти за часів Другої світової війни. Тут ви побачите унікальну, єдину у світі Стару ратушу XIV століття, побудовану на воді, безліч автентичних пивних таверн з різними сортами пива, помилуєтеся красою величного Бамбергського собору та побачите старі та нові Єпископські палаци.

  Збір групи та переїзд у транзитний готель на території Німеччини.

 • ДЕНЬ 3

  Сніданок та переїзд до Парижу!

  Оглядова екскурсія «Привіт, Париж» (у вартості туру). Ці вулиці ви впізнаєте відразу з романтичних комедій про Париж, з мрій про вічне кохання. Ми проведемо екскурсію оглядаючи центр старого міста, де очі туристів зазвичай розбігаються не тільки від архітектури історичних споруд, а й від великої кількості бутиків справжніх французьких брендів.

  Увечері на нас чекає екскурсія «Вогні Парижу» (30 EUR + 18 EUR — оглядовий майданчик). Почнемо від знаменитого Собору Паризької Богоматері, пройдемо найвужчою вуличкою Парижа в Латинському кварталі і відправимося споглядати вечірнє місто з висоти пташиного польоту. Оглядовий майданчик Монпарнас покаже, мабуть, найвідомішу панораму всієї Франції – шикарний краєвид на Ейфелеву вежу. Ах, скільки пропозицій руки та серця було зроблено у цих місцях!

  Або, наприкінці дня, рекомендуємо розслабитися під час прогулянки корабликом по річці Сені (20 EUR). Помилуємося вечірніми видами Парижу, мерехтливими вогниками Ейфелевої Вежі, заходом сонця і вирушимо в готель.

  Переїзд та поселення в готель у районі Парижа. Ночівля.

 • ДЕНЬ 4

  Сніданок.

  Відвідування країни чудес — Діснейленду (добираємось громадським транспортом, вхідний квиток від 99 EUR) — парк розваг для дітей та дорослих, він не потребує представлення. Мультиплікаційні герої оживуть, над казковим палацом знову засяє феєрверк, тільки не з екранів телевізорів, а в натуральний розмір у парку Діснейленд!

  АБО

  Екскурсія до Нормандії (55 EUR). Цей день запам’ятається надовго, адже ми відвідаємо один із найкрасивіших регіонів Франції – Нормандію! У програму туру входить місто Руан з його знаменитим собором, а також відвідування Онфлера та містечок Трувіль та Довіль. Ми доїдемо до краю континентальної Європи, за яким лише Ла-Манш, і торкнемося історії, пов’язаної з Жанною Д’Арк.

 • ДЕНЬ 5

  Сніданок. Виселення з готелю.

  Запрошуємо на пішохідну екскурсію «Богемний Монмартр» (25 EUR) – один із найвідоміших та найгучніших кварталів. Тут творилася історія паризької богеми і тут, у цій атмосфері, ми зможемо відчути себе її частиною. Наша прогулянка пройде через площу Тертр, де, як і раніше, збираються художники та інші митці, потім побачимо відоме кабаре «Мулен Руж». Далі маршрут пройде вулицею Пігаль або, як у народі прийнято називати — «вулицею червоних ліхтарів».

  Довгоочікувана екскурсія до найбільш відвідуваного музею Європи – Лувр (вхідний квиток 17 EUR). І ось, ми за крок від мрії! Мона Ліза, Венера Мілоська, Ніка Самофракійська. Під час екскурсії ми зможемо побачити найвідоміші експонати.

  АБО

  Екскурсія у Версаль (35 EUR, вхідний квиток 20 EUR – палац). Версаль – це відома розкішна резиденція «короля-сонце» Людовіка XIV з розкішними парками, фонтанами та палацовим ансамблем. До цього дня Версаль – гордість та обличчя Франції, яке протягом багатьох років приваблює відвідувачів з усього світу.

  Після обіду пропонуємо екскурсію «Таємниці Парижу» (у вартості туру). Запрошуємо Вас до історично значущих місць, відомих за французькою художньою літературою. Ми відвідаємо фонтан Невинних — найстаріший фонтан Парижа, найстарішу вулицю Парижа — Сен-Дені, новий Форум центрального ринку — найсучаснішу споруда в Парижі.

  Збір групи та виїзд до готелю. Ночівля.

 • ДЕНЬ 6

  Сніданок.

  Переїзд та екскурсія у Люксембургу (40 EUR). Це рідкісної краси місто, його структура дуже незвичайна, вулиці утопають у зелені, архітектура будівель захоплює, а пам’ятки заслуговують на увагу будь-якого туриста. Готичний собор Сен-Мішель та розкішна торгова вулиця Гран Рю – не залишить вас байдужими. Оглядовий майданчик на краю скелі, який називають “Балкон у Європу”, відкриє вам чудові краєвиди на лісисті Арденнські гори та шпилі соборів, які зберігають у собі великі святині.

  А потім, оглядова екскурсія Тріром (у вартості туру), який іноді називають «Другий Рим». І так кажуть не просто. У 15 році до н.е. на цих землях імператор Октавіан Август збудував місто «Августа Треверська». Під час цієї екскурсії ми насолодимося красою собору Богоматері та старої частини Тріра. Ми побачимо символ міста — Чорну браму, і оглянемо базиліку Палатина, яку поглянув імператор Костянтин.

  Переїзд до готелю та ночівля.

 • ДЕНЬ 7

  Сніданок, виселення з готелю.

  Пропонуємо відвідати оглядову екскурсію Вроцлавом (у вартості туру). Одне з наймиліших польських міст відчинить свої двері перед нами!

  Повернення до України. Проходження кордону. Прибуття до Львова приблизно о 24:00 (залежить від проходження кордону).

Подорож до Лапландії «Слідами Санти» зі Львова

Дата туру: 30.12.2023, 06.01.2024

Вартість туру: 569Є/ 1 особа

Включено
– проїзд автобусом
– паромна переправа Таллін - Гельсінкі - Таллін
– проживання у готелях 2-3*
– сніданки в готелях
– оглядові екскурсії у Талліні, Ризі та Вільнюсі
– страхування від нещасного випадку для туристів віком до 60 років
– супровід групи
Не включено
– факультативні екскурсії
– вхідні квитки в екскурсійні об'єкти
– city-tax (2 - 3 EUR на добу)
– особисті витрати
– громадський транспорт
– навушники (2-3 EUR на добу)
– страхування для туристів віком від 60 років

 • ДЕНЬ 1

  Виїзд зі Львова. Перетин кордону.

  За наявності часу пропонуємо завітати до Варшави (15 EUR). Ви опинитеся у серці польської столиці – Старому місті з барвистим Старим Ринком, затишними кафе та сувенірними лавками. Побачите фортечні мури Барбакана, Президентський палац, найвідоміші храми Варшави та Замкову площу, де вам відкриється історія відновлення Королівського замку. Прогуляєтесь Саксонським парком і Королівським трактом — вулицею, якою до столиці в’їжджали королі.

  Ночівля у транзитному готелі.

 • ДЕНЬ 2

  Сніданок. Виселення з готелю.

  Прибуття до Риги. 

  Під час оглядової екскурсії (у вартості туру) ви познайомитесь із найважливішими та найгарнішими об’єктами Старої Риги, почуєте середньовічні легенди, подивитесь пам’ятки, які люблять і цінують рижани, дізнаєтесь цікаві історичні факти, а також отримаєте яскраві та незабутні враження від північної різдвяної атмосфери.

  Далі пропонуємо екскурсію «Ризький югендстиль» (10 EUR), під час якої ви познайомитеся із символікою модерну та різними його напрямками: еклектично-декоративним, національним романтизмом та іншими. Розкриєте, як архітектори через декоративні елементи на фасадах будинків розповідали про перипетії свого особистого життя та спілкувалися з опонентами. Дізнаєтеся, як виник модерн, що стало передумовами для його появи, в яких країнах він поширювався і як він розвивався в Ризі.

  Ночівля у транзитному готелі на території Естоні

 • ДЕНЬ 3

  Сніданок. Виселення з готелю.

  На паромі вирушаємо до Фінляндії!

  Тут на нас чекає оглядова екскурсія у Гельсінках (20 EUR), під час якої ви побачите відомий на весь світ Центральний Вокзал Гельсінкі, який вважається не лише головним транспортним вузлом Фінляндії, а й визначною європейською пам’яткою архітектури, величну будівлю Пошти, Кафедральний Микільський собор, який називають «падаючою вежею» та Сенатську площу, архітектурний ансамбль, якого є символом столиці.

  За наявності часу вирушаємо на екскурсію в Свеаборг (40 EUR) – своєрідний музей під відкритим небом, пам’ятка світової спадщини ЮНЕСКО, де ми побачимо різноманітні архітектурні ансамблі та ознайомимось з історією фортеці Суоменлінна.

  Переїзд до транзитного готелю на території Фінляндії. Ночівля.

 • ДЕНЬ 4

  Сніданок. Виселення з готелю.

  Ласкаво просимо в гості до Санти (20 EUR трансфер + вхід безкоштовний)! Тут ви зможете зустрітись з найвідомішим дідусем планети, придбати різдвяні подарунки, перетнути полярне коло та спробувати безліч незабутніх зимових розваг!

  Катання на санях з хаскі 2,5 км (49 EUR / 39 EUR [4 – 14 р.]) – ви відчуєте неперевершені емоції та драйв, проїжджаючи повз заметені снігом стежки у собачих упряжках.

  Катання на оленях малим колом 400 метрів (20 EUR / 15 EUR [4 – 12 р.]). Оскільки традиційні катання на оленях є маст-хевом подорожі до Лапандії, Санта привіз своїх улюблених друзів прямо на задній двір офісу Санта-Клауса. У кожній упряжці є оленячі шкури, щоб зігріти вас навіть у найхолодніші дні, але ми рекомендуємо вам одягатися в теплий зимовий одяг для катання на санях. Під час очікування поїздки ви можете зігрітися біля відкритого вогню неподалік, подивитися на мерехтливе полум’я та насолодитися різдвяною атмосферою навколо вас.

  Щоб ще більше насолодитися традиційним катанням на санях, ласкаво просимо приєднатися до найдовшої прогулянки на оленях у селі Санта-Клауса (99 EUR / 75 EUR  [4 – 12 р.]). Ця 3-кілометрова прогулянка в упряжці проведе вас крізь засніжений ліс, де ви зможете не тільки помилуватися красою арктичної природи, але й побачити інших оленів, які живуть в дикій природі, зайців, білок та інших лісових мешканців. Після екскурсії ми приготуємо сосиски на грилі та вип’ємо гарячого соку біля багаття неподалік, насолоджуючись чарівною атмосферою села Санта-Клауса навколо нас.

  Льодовий картинг за Полярним колом (89 EUR). Після короткого уроку водіння та інформації про безпеку ви готові до траси. Вам не потрібні водійські права або попередній досвід. Відчуйте різдвяну енергію швидкості!

  Відвідування Світу Сніговиків (вх. квиток від 29 EUR). У Snowman World ви весело проведете день на свіжому повітрі з традиційними зимовими розвагами. Покатайтеся всією сім’єю на ковзанах, санчатах, з гірок з тубами, помилуйтеся майстерно зробленими сніговими спорудами і сніговим лабіринтом. Коли ігри зі снігом закінчаться, ви можете продемонструвати свої найкрутіші рухи на засніженому танцювальному майданчику на Snowman World Ice Disco.

  Ночівля у готелі.

 • ДЕНЬ 5

  Сніданок. Виселення з готелю.

  Продовжуємо насолоджуватись різдвяною казкою у Santa Park (20 EUR трансфер + вх. квиток 45 EUR / 38 EUR [4 – 12 р.]). У вартість квитка входять усі цікаві атракціони SantaPark: гарантована сімейна зустріч з Сантою, відвідування пряничної пекарні, відвідування Пошти Ельфів, отримання диплому і капелюху у легендарній Школі ельфів, захоплюючі розважальні шоу з елементами акробатики, гумору та магії, чарівний потяг, віртуальна різдвяна поїздка на санях навколо світу, майстер-класи в Майстерні Ельфа, перетин полярного кола, відвідування Льодової Галереї, Льодового Бару, зустріч з Принцесою Льоду, торговий район «Фабрика іграшок», магазин Санти та безліч неймовірних фото-локацій.

  Насолодіться смачним обідом у формі шведського столу в SantaPark під час вашого візиту (23 EUR / 14 EUR [4 – 12 р.]). 

  Подарунок від Санти (14 EUR) під час зустрічі з ним. Ельфи виготовляють подарунки, які підійдуть як дітям, так і дорослим.

  Виготовлення імбирного прянику у кондитерській Mrs. Gingerbread Bakery (3 EUR)

  Після обіду вирушаємо на ночівлю до транзитного готелю Фінляндії. Ночівля.

 • ДЕНЬ 6

  Сніданок. Виселення з готелю.

  Переїзд до Талліну.

  Вирушаємо на оглядову екскурсію у Талліні (у вартості туру), під час якої ви побачите найвідоміші пам’ятки середньовічного міста: Домський собор, церкви Олевісте та Нігулісте, вулиці Довга та Коротка нога, будівлі Парламенту та Великої гільдії. Дізнаєтесь про те, як жили люди багато століть тому і чому місто так добре збереглося.

  Рекомендуємо відвідати казковий таллінський різдвяний ярмарок на площі Ратуші. Навколо головної ялинки Естонії є безліч розваг та смачний стріт-фуд та напої! Різдвяні ярмарки у Талліні – це ідеальне місце для відчуття атмосфери свята та занурення у багатий культурний спадок Естонії. Вони створюють чарівну атмосферу, яка приваблює відвідувачів з усього світу.

  Заселення до транзитного готелю. Ночівля.

 • ДЕНЬ 7

  Сніданок. Виселення з готелю.

  Переїзд до Вільнюсу [За умови придбання оглядової екскурсії у Вільнюсі].

  Запрошуємо на прогулянку литовською столицею (30 EUR), під час якої Ви пройдете середньовічними звивистими вуличками, де переплітаються стародавність і сучасність, багата культурна спадщина і таємничі легенди. Під час оглядової екскурсії ви побачите ворота Аушрос, костел святого Казимира, Президентський палац, Кафедральний собор, сучасне мистецтво на вулиці Літераторів, почуєте легенду про сир Джюгас і загадаєте бажання на плитці «Диво»!

  Далі ми вирушимо до богемної та яскравої республіки Ужупіс (15 EUR), розташованої прямо у центрі Вільнюса. Це один із найстаріших і найколоритніших районів міста, який часто порівнюють з паризьким Монмартром. Тут ви зможете оцінити способи самовираження місцевих жителів у мистецтві: побачите незвичайний стріт-арт, арт-об’єкти Інкубатора мистецтв, цех з виробництва кераміки, пам’ятники Русалочці, Янголу і навіть товаришу по чарці!

  Ночівля у готелі.

 • ДЕНЬ 8

  Снідок. Виселення з готелю. Виїзд до України.

  Пізнє прибуття до Львова. Час залежить від проходження кордонів.

Чарівна Трансільванія

 • zamok-kantakuzino-10

  Дата туру: 25.01.2024, 13.02, 22.02, 7.03, 21.03.2024

  Вартість туру: 101Є/ 1 особа (з підселенням).

  Включено:
  - Проїзд автобусом єврокласу
  - Проживання в готелях / віллах / апартаментах 2-3 *
  - Сніданки
  - Медичне страхування від нещасного випадку для туристів до 60 років
  - Оглядова екскурсія Брашовом
  - Оглядова екскурсія містом Алба-Юлія
  Не включено:
  – Факультативні екскурсії
  – Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти
  – Особисті витрати
  – Курортний збір у готелі (~2,5 - 3 EUR на добу з особи)
  – Аренда навушників

  ДЕНЬ 1

  20:00 – виїзд з Мукачева (АЗС UPG вулиця Лавківська, 1-Ж, Мукачево), Берегова.

  Проходження кордону. Нічний переїзд у Румунію.

  ДЕНЬ 2

  Прибуття в Трансільванію. Зупинка на сніданок( сплачується додатково).

  За програмою день насичений неймовірними замками Румунії.

  Замки Пелеш + Кантакузіно ( 35 EUR + вх. квиток в кожен замок сплачується додатково).

  Трансільванія відома своїми таємничими середньовічними замками. Замок Пелеш — один із найкрасивіших у Румунії. У ньому поєднуються кілька архітектурних стилів – бароко, ренесанс та рококо.

  Замок Кантакузіно в Румунії різко став популярним після виходу хітового серіалу “Wednesday, саме на території цього замку знімали сцени, що відбуваються в Венздей Адамс в академії Невермор.

  Замок Кантакузіно (Cantacuzino Castle) у неороманському стилі розташований у невеликому містечку Буштень у Румунських Карпатах. Іноді його ще називають замок Замора через розташування у географічному районі Замора.

  Збудували замок на початку 20 століття на замовлення впливового румунського державного діяча Георге Григора Кантакузіно, який був одним із найбагатших людей свого часу в Румунії.

  Відвідування замку Графа Дракули  (25 EUR + вх.кв.)

  Найвідоміший замок Трансільванії – замок Бран, відомий як “замок Графа Дракули”. Внутрішні приміщення замку – це заплутаний лабіринт із кімнат, сходів та таємних переходів. На його території можна побачити кам’яний хрест з вирізаним на ньому змієм, що звернувся в кільце, і глибокий колодязь — вхід у таємничі підземелля.

  Переїзд до Брашову. Оглядова екскурсія Брашовом (входить у вартість туру)

  Брашов – це серце Трансільванії. Місцеві жителі вважають Брашов найкращим містом на землі, про що свідчать написи по всьому місту. Тут постійно відбуваються якісь події – фестивалі, концерти, ярмарки. Ми оглянемо всі дивовижні пам’ятки цього міста – готичну Чорну церкву, середньовічні бастіони, вежі та ворота, Ратушну площу та побуємо на найвужчій вулиці в Румунії!

  Пропонуємо трансфер  в Paradisul Acvatic ( 10 EUR + вх. квиток 15 EUR ) До ваших послуг в аквапарку Paradisul Acvatic безліч критих та відкритих басейнів з підігрівом і без нього, з трамплінами від 1 до 5 метрів, джакузі та гідромасаж, водні гірки. Для любителів зняти стрес, поніжившись у воді, тут є критий грот із музикотерапією. Також до послуг відпочивальників – фінська сауна, біосауна та хамам (волога сауна). Крім цього, в аквапарку регулярно проводяться заняття з аквааеробіки на безкоштовній основі. В аквапарку Paradisul Acvatic знаходяться також і дитячі басейни з підігрівом, дитячі водні гірки та ігровий майданчик з надувними іграшками.

  Ночівля в готелі.

 • ДЕНЬ 3

  Сніданок. Виселення з готелю.

  Екскурсія одним з найдавніших міст Трансільванії – Алба-Юлія ( у вартості туру). Візитною карткою міста є однойменна фортеця – – цитадель Альба-Кароліна побудована за французьким зразком – у формі семикутної зірки, і з кожної вершини відкривається прекрасний, але інший вид на місто. Під час екскурсії фортецею ми пройдемо так званий маршрут 3 фортець: римської, середньовічної фортеці 16 століття і форту Алба Кароліна, який був побудований під час Габсбурзької Імперії.

  Запрошуємо відвідати найкрасивішу Соляну шахту Румунії! ( 20 EUR + вх. квиток 18 EUR ). Соляна шахта в Турді займає 1-е місце серед найкрасивіших місць в світі, що перебувають під землею, випереджаючи Печеру кристалів в Мексиці і церкву Сан-Клементе і Санта Марія в Римі. В даний час соляна шахта є музеєм гірничої справи, а також має парк розваг з баскетбольними кільцями, міні-гольфом, каруселями та підземним озером, яким можна кататися на човні.

  Запрошуємо на екскурсію по місту Клуж-Напока ( 10 EUR). Столиця Трансільванії, доглянуте й живе місто на однаковій відстані від угорського та українського кордонів, западає в серце з першого погляду. Головна площа зі значним готичним Собором Святого Михайла, на якій постійно призначають побачення студенти, бароковий палац Банфі, який хочеться покласти в кишеню і забрати додому, а в ньому – Художній музей, де можна годинами дивитися на румунську живопис – і розібратися, нарешті, чому румуни вважають себе нащадками Священної Римської Імперії.

  Виїзд до України. Нічний переїзд.

 • ДЕНЬ 4

  Прибуття в Україну. Час прибуття залежить від проходження кордонів.

Подорож у серце Трансільванії

fsdz

Дати туру: 8.12.2023, 23.02.2024

Вартість: 121Є/ дорослі, 94Є/ діти до 12 років.

 

День 1

23:00 – виїзд з  Мукачева.

Перетин україно-румунського кордону.

Нічний переїзд.

 

День 2

Прибуття в Брашов.

Вільний час, щоб насолодитись містом самостійно.

Факультативно пропонуємо :

Легенди Трансільванії 30€/25€ + вхідні квитки

Збір групи.

Оглядова екскурсія у Брашові

Поселення в готель.

Ночівля.

 

День 3

Сніданок. Виселення з готелю.

Вільний час.

Пропонуємо трансфер в:

Аквапарк у Брашові 8€

По дорозі у Львів, пропонуємо факультативно:

Оглядова екскурсія в Сігішоарі 15€

Нічний переїзд у Львів.

 

День 4

Прибуття до Мукачева орієнтовно о 05:00.

МАГІЯ ЗАКАРПАТТЯ НА НОВИЙ РІК ТА РІЗДВО 2024

Тривалість: 6 днiв

Маршрут: Мукачево – Ужгород – Лумшори* – Берегове – Косонь* – Мукачево

Вартість 29.12.2023: 5800 грн

22.12 та 05.01.2024: 4850 грн.

 

Мальовниче новорічне Закарпаття, загадкові замки, термальні басейни, смачна закарпатська кухня, дегустація сиру і вина – все, що варто побачити і спробувати, щоб відчути новорічний колорит Закарпаття! В програмі туру: оглядова екскурсія по новорічному Мукачево та Ужгороді, дегустація закарпатських сирів, купання в Лумшорських чанах,які наповнюють тіло енергією,  відпочинок в басейнах “Термальні води Косино”, дегустація Закарпатських вин, відвідування замків “Паланок” та «Унгвар», які захоплять вас таємницями та дивовижною атмосферою…

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ТУР:

Запрошуємо в чарівну подорож Закарпаттям на 4 дні! Гарантовані залізничні квитки Київ – Мукачево – Київ! Проживання у готелі рівня 3***, в номерах з усіма зручностями. Відчути колорит Закарпаття зможемо на захоплюючих екскурсіях! Екскурсія з дегустацією до  «Закарпатської сироварні», оглядові екскурсії в Ужгороді та Мукачево, загадкові замки, купальні – це неповний перелік активностей, що чекають на нас!

Родзинкою туру є екскурсія з дегустацією Закарпатських вин! Винні підвали у Середньому – найстаріший та найбільший центр виноробства на Закарпатті. Підвали було закладено 1557 р. Будівництво підвалів велося силами полонених турків. Їхня загальна довжина склала 4,5 км.

Рекомендуємо відпочити в справжніх Лумшорських чанах, які наповнені цілющою сірко-водневою водою. А також  в термальних басейнах комплексу “Термальні води Косино” з відвідуванням королівського банного комплексу, що складається з 7 унікальних саун, аналогів яким немає в Україні, 5 басейнів, середня температура яких + 41°C. Гордістю комплексу є найбільші в Україні фонтани-джакузі з “кавою”, “вином”, “пивом”, “паленкою” та фонтан-ілюзія “Золотий кран здоров’я” заввишки 15,5 метра. Відпочинок тут подобається дорослим та дітям, а також приносить користь здоров’ю

Замки Закарпаття є унікальними пам’ятками української та європейської історії! У турі матимемо можливість побувати в  романтичному замку “Унгвар” у м. Ужгород, Мукачівському замку “Паланок”, що славився своєю неприступністю,  а також у вишуканому Мисливському палаці графів Шенборнів у Чинадієво!
Входить у вартість:
 •  Проїзд за маршрутом автобусом єврокласу;
 •  Проживання у готелі 3*** в номерах з усіма зручностями;
 •  Харчування – сніданки;
 •  Супровід керівником групи;
 •  Оглядові екскурсії в Ужгороді та Мукачево;
 •  Страхування на період туру.
Не входить у вартість:
 • Туристам із Києва Туроператор «САКУМС» може надати послуги щодо придбання залізничних квитків Київ-Мукачево-Київ – від 1750 грн, купе. Квитки можна купити самостійно, обов’язково завчасно уточніть у менеджера номер поїзда. Увага! Вартість квитків може бути змінена Туроператором після придбання, внаслідок підняття тарифів, чи підтвердження УЗ дорожчого поїзда.
 • Факультативні екскурсії;
 • Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти (церкви, собори, музеї тощо);
 • Новорічна шоу-програма в ресторані готелю (вартість уточнюється);
 • Додаткове харчування;
 • Проїзд громадським транспортом;
 • Особисті витрати.

Мої голландські тюльпанчики!

Дата: 22.12, 29.12.2023

Вартість туру:   184Є/ дорослі

                                 150Є/ діти до 12 років

 

ПРОГРАМА ТУРУ:

 

10:00 – збір групи  м Львів. пл Двірцева. Головний залізничний вокзал

10:30 – виїзд зі Львова. Перетин українсько-польського кордону. Нічний переїзд у Берлін.

Нічний переїзд в Берлін.

По дорозі пропонуємо факультативно

Оглядова екскурсія у Кракові 15€

Для туристів, які не бажають відвідати екскурсію в Кракові, пропонуємо трансфер до центральної частини міста (10€).

Для решти туристів – вільний час у торговому центрі.

На канікули до Санти!

Дати турів:  03.12, 10.12, 17.12, 24.12, 29.12.2023

Вартість: 460Є

 

У вартість туру входить:

 • проїзд автобусом єврокласу
 • проживання в готелі 3*, сніданки (шведський стіл)
 • квитки на паром Таллінн – Гельсінкі – Таллінн;
 • екскурсії згідно програми туру
 • багаж – валіза та ручна поклажа
 • страховка
 • супровід керівника групи

У вартість туру не входить:

 • рекомендовані програми, факультативні екскурсії (трансфери), вхідні квитки
 • особисті витрати
 • курортний збір в готелях – від 1 до 6 € (оплата на місці)
 • при груповому бронюванні туру – оплачується депозит 45€

День 1

05:30 Збір групи на залізничному вокзалі м.Львова.

06:00 Виїзд зі Львова. Переїзд в м.Рига (Латвія). Транзит територією Польщі.

Можливе приєднання до туру у Любліні чи Білостоку.

Поселення в готель. Ночівля.

День 2

Сніданок. Виселення з готелю.

Факультативно пропонуємо:

Таємнича Рига 15€ дорослі / діти до 12 р. 10€
Екскурсія в Юрмалу 20€ дорослі / діти до 12 р. 15€

Переїзд в Таллінн (Естонія).

19:30 Паромна переправа у Фінляндію.

21:30 Прибуття в Гельсінки.

Нічний переїзд в м.Рануа (Пн.Фінляндія, Лапландія).

День 3

Прибуття в м. Рануа.

Факультативно пропонуємо:

Найпівнічніший зоопарк у містечку Рануа 23,5€ дорослі/19€ діти до 14р
Північне мотосафарі 115€ дорослі/85€ діти до 3-14р
Ах ось який ти, північний оленю! 15€ дорослі/12€ діти до 4-14р
Хаскі – королі білої пустелі 70€ дорослі/45€ діти до 4-14р

Переїзд в готель в районі м.Оулу (Пн.Фінляндія).

День 4

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний день.

Рекомендуємо відвідати

Селище Санта-Клауса, вартість трансферу: 50€

Факультативно пропонуємо:

Чарівні печери Санта-парк, вхідні квитки: 45€ дорослі / діти до 3-12 р. 38€
Інтерактивний музей Арктикум, вхідні квитки: 18€ дорослі / діти до 7-15 р. 5€

Переїзд в готель на території Фінляндії.
Поселення. Ночівля.

День 5

Сніданок. Виселення з готелю.

Переїзд в м.Гельсінкі.

Оглядова екскурсія у Гельсінкі (у вартості туру)

Факультативно пропонуємо:

Морська фортеця Свеаборґ 40€

19:30 Паромна переправа в Естонію.

21:30 Прибуття м.Таллінн. Переїзд в готель. Поселення. Ночівля.

День 6

Сніданок. Виселення з готелю.

Дорогою додому пропонуємо:

Екскурсія в Таллінні Vanna Tallinn 15€ дорослі / діти до 12 р. 10€

Нічний переїзд у Львів. Транзит територією країн Балтії та Польщі.

День 7

Прибуття у Львів орієнтовно о 12:00.

Париж на десерт

Дата туру: 28.12.2023

Пориньте у світ романтики! Завітайте до казкових середньовічних містечок Нюрнберґа та Бамберґа, щоб наступні три дні у Франції піти на побачення в Парижі під мерехтіння Ейфелевої вежі, побігати у прибережних хвилях Ла-Маншу чи згадати щасливе дитинство у “Діснейленді“. Міста-перлини Страсбург і Кольмар закохають у себе з першого погляду своїми пряниковими фахверковими будиночками. А заквітчані рододендронами і троядами Зальцбург і Гальштат у мальовничих альпійських панорамах, із дивовижними фонтанами та скульпурами райських птиць створять незабутню атмосферу романтики і любові, куди вам точно захочеться ще не раз повернутися!

Програма туру

День 1

06:30 збір групи  м Львів. пл Двірцева. Головний залізничний вокзал

07:00 виїзд зі Львова. Перетин українcько-польського кордону.

Переїзд в Краків.

Оглядова екскурсія у Кракові

Збір групи, переїзд в готель.

Поселення в готель. Ночівля.

 

День 2

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Нюрнберг.

Вільний час. Факультативно пропонуємо:

Оглядова екскурсія по Нюрнбергу 18€/13€
Оглядова екскурсія в Бамберзі 25€/20€

Збір групи, переїзд в готель.

Поселення в готель. Ночівля.

День 3

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Париж.

Прибуття в Париж.

Оглядова екскурсія в Парижі

Рух по місту на громадському транспорті за власний кошт.

Пропонуємо факультативну екскурсію:

Нічний Париж 30€/25€

Збір групи. Поселення в готель. Ночівля

День 4

Сніданок. Вільний день.

Рух по місту на громадському транспорті за власний кошт.

Факультативно пропонуємо :

Нормандія – красуня Франції 60€/55€

або

Disneyland, трансфер 25€/20€

Повернення в готель. Ночівля.

День 5

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний день.

Рух по місту на громадському транспорті за власний кошт.

Факультативно пропонуємо :

Лувр 38€/33€
Монмартр 15€/13€
Магія Парижа 17€/12€

Збір групи, переїзд в готель.

Поселення в готель. Ночівля.

День 6

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Страсбург.

Місто на перехресті – Страсбурґ 20€/15€
Кораблик у Страсбурзі 20€
Найсухіше місто Франції – Кольмар 25€/25€

Збір групи, переїзд в готель.

Поселення в готель. Ночівля.

День 7

Сніданок, виселення з готелю. Перезд в Зальцбург.

Оглядова екскурсія у Зальцбурзі

Вільний час.

Факультативно пропонуємо:

Озерний край Зальцкаммергут 40€, діти до 12р -35€

Збір групи. Переїзд в готель на території Угорщини.

День 8

Сніданок. Виселення з готелю. Повернення до Львова.

По дорозі додому пропонуємо:

Скарби Еґера 20€

Прибуття у Львів близько 22:00.

Вартість туру: 409Є/ 1 людина. Діти до 12 років – 312Є. Аудіогід – 16Є/1 особа. 

У вартість туру входить:

 • проїзд автобусом єврокласу.
 • проживання в готелі категорії 2-3 *
 • харчування – сніданки в готелях
 • екскурсії за програмою
 • багаж – валіза та ручна поклажа
 • супровід керівника групи
 • страхування

У вартість туру не входить:

 • рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки
 • особисті витрати
 • курортний збір в готелях – від 1 до 8 € (оплата на місці)
 • оренда аудіогіда 16€ (оплата з туром)
 • при груповому бронюванні (акція “9+1”) – обов’язкова оплата екскурсії “Магія Парижа”

Дрезден-Прага

🌏Авторський тур.

Різдвяні ярмарки – Дрезден-Прага

PROMO

170/150Є – дорослі

150€/ 130Є   діти до 12 років

08-10 грудня
🚌Виїзд з Ужгорода. Виїзд 08/12/2023 о 18:00- 4 дні – 2 нічних переїзда

christmas_dresden

✅Прибуття в Дрезден. Знайомство з містом-феніксом.

Оглядова пішохідна екскурсія по Дрездену – столиці Саксонії та перлині архітектурного бароко. На нас чекає огляд визначних місць: від Цвінгера до Коронних воріт міста.

Різдвяні ярмарки: ошатні різнокольорові будиночки під сніговими шапками, села з барвистими дерев’яними фасадами – все виблискує, іскриться, сліпучі вітрини, прикрашені ялинковими іграшками, гірляндами і свічками… …Пахне імбирними пряниками, глінтвейном, апетитними смаженими сосисками, яблуками в карамельній глазурі… …ДО НАС ЙДЕ РІЗДВО….

✅ Після екускурсії у вас буде вільний час для відвідування Дрезденської картинної галареї -факультативно (вхідний квиток – додатково), шопінгу та смакування страв німецької кухні.

✅ Переїзд до Праги.

✅Поселення в готелі. Ночівля.
✅Сніданок. Виселення з готелю.

Ласкаво просимо до Праги.

Прага – це прекрасна ідея для тих, хто хоче відчути дух Різдва.

Зимова Прага – це новорічна казка, яка оживає на очах.  На площах міста з’являються ялинки і ковзанки, починають працювати ярмарки. Різдвяні вертепи теж встановлюють чи не на кожному ринку і біля костелів. Різдвяна Прага настільки ошатна і святкова, що навіть звичайна прогулянка без заздалегідь визначеного маршруту подарує масу задоволення.

Наш гід розпочне екскурсію Старим містом, де у вас буде можливість побувати в єврейському кварталі, зустріти Голема і побачити астрономічний годинник.

✅Після 3-годинної екускурсії буде виділено вільний час на шопінг або дегустацію чеського кнедлика і крафтового пива.

✅ Нічний переїзд в Україну.

✅ У вартість входить:
♦️проїзд по маршруту Ужгород-Дрезден-Прага
♦️супровід керівника групи;
♦️проживання в готелі 3*- сніданок в готелі

♦️ медичне страхування

♦️ аудіогід (Прага)
♦️ВСІ екскурсії оглядові, згідно програми туру в супроводі професійних гідів: Прага, Дрезден.

ТРАНСИЛЬВАНСЬКІ КАНІКУЛИ: В ГОСТЯХ У ВЕНЗДЕЙ

Дата туру: 17 листопада 2023р.

Вартість туру: 145Є/дорослі, 130Є/ діти до 12 років.program_img_2

У вартості туру:

ЕКСКУРСІЇ В ДВА НЕЙМОВІРНІ ЗАМКИ
ЗАМОК ДРАКУЛИ – БРАН
ЗАМОК З СЕРІАЛУ «ВЕНЗДЕЙ» – КАНТАКУЗІНО
ТА ЗНАМЕНИТЕ МІСТО – БРАШОВ
+ інтеграційний вечір для дітей та дорослих

ПРОГРАМА ТУРУ

День

Вечірній збір групи в Ужгороді.
Перетин кордону.
Переїзд на територію Румунії.

program_img_3

День

Ласкаво просимо в країну, де народжуються легенди ….

Нас очікують таємничі замки Трансильванії:
Замок Дракули – Бран
 та Замок Венздей – Кантакузіно

У величезній долині, на схилі могутньої скелі височіє неприступний і зловісний замок «Графа Дракули». Тут є все – серпантини сходів, лабіринти підземних ходів, дивовижна колекція зброї та мисливських трофеїв… Страшна казка про графа Дракулу була відзнята саме тут… Але іноді хочеться вірити у казку, навіть якщо вона дещо страшна… По-перше, з нами буде досвідчений гід, а по-друге, усім відомо, що казки просто зобов’язані закінчуватися щасливо. Замок оточують дуже милі сувенірні крамнички, у яких можна придбати різноманітні подарунки близьким. Всіх бажаючих запрошує «Кімната страху» – моторошне і захоплююче видовище…

Далі будемо знайомитися із замком Кантакузіно, який різко став популярним після виходу серіалу «Венздей». Саме на території цього замку знімали сцени, які відбуваються з Венздей Адамс в академії Невермор. Загальна площа комплексу Кантакузіно складає понад три тисячі квадратних метрів. Будівля замку оточена парком, на території якого знаходяться водоспад із гротом та фонтани.

Переїзд до готелю.
Поселення.

Запрошуємо діток та дорослих на інтеграційний вечір.
Нові знайомства, цікаві ігри, смаколики для дітей та дегустація локальних напоїв для дорослих.  Незабутній вечір в хорошій компанії.
Ночівля.

program_img_2_2

День

Сніданок.
Сьогодні познайомимося з серцем Трансильванії – м. Брашов

Саме тут починається справжня Трансильванія: порослі лісом гори, похмурі готичні церкви і неприступні замки. Старий центр міста затиснутий горами у вузькій долині, у ньому збереглися всі атрибути середньовічного міста – будинки з черепичними дахами, вузькі вулички і приголомшливі краєвиди з навколишніх гір. Не дивно, що воно носить звання найвідвідуванішого міста в Румунії.
Час для обіду і сувенірів.
Збір групи.
Виїзд на територію України.

По дорозі ділимося враженнями, слухаємо музику, дивимося фільми …
Пізнє прибуття.

program_img_3_2

У вартість туру включено:

 • Проїзд комфортабельним автобусом євро класу
  • Супровід професійного керівника групи
  • Проживання в готелі 3*
  • Сніданки в готелях на базі шведського столу
  • Оглядова екскурсія по Брашову
  • Екскурсія Замками Трансильванії
  • Інтеграційний вечір

У вартість туру не включено:

• Вхідні квитки (Замок Бран – вартість для дорослих – 13Є, діти до 14 років – 5Є, замок Кантакузіно – від 10Є)

 • туристичний збір – 3,85Є/1 ніч