Ключ в Європу: Будапешт + Відень

Будапешт + Відень ( автобусний тур )
Маршрут: Ужгород – Будапешт – Відень – Ужгород
Дати турів:  01,ю03, 15.03, 29.03, 5.04, 1204, 19.04, 26.04, 3.05, 10.05, 17.05, 24.05, 31.05, 7.06, 14.06, 21.06, 28.06, 5.07, 12.07, 19.07, 26.07, 2.08, 9.08, 16.08, 23.08, 30.08, 6.09, 13.09, 20.09, 27.09.2024  

Вартість туру: 119 євро/ дорослі, 102/ діти до 12 років

Continue reading “Ключ в Європу: Будапешт + Відень”

Дебрецен – термали та шопінг

Дебрецен – термал та шопінг.

Дата туру: 21.01.24

Тривалість туру: одноденний

Стандартна ціна: 40Є

Маршрут: Ужгород-Дебрецен-Ужгород

Continue reading “Дебрецен – термали та шопінг”

Різдвяний ярмарок у Кракові

Різдвяний ярмарок у Кракові
Не змінюємо наші традиції – поїхали знову з нами на різдвяний Краків! Краківський різдвяний ринок вражає яскравістю і особливим передріздвяним настроєм.
Виїзди з Ужгорода та Мукачева!
Дати туру: 02.01.2024
Вартість: 60Є/ дорослі, 45Є/ діти до 14 років. 

Continue reading “Різдвяний ярмарок у Кракові”

ВЕНЕЦІАНСЬКА РИВ’ЄРА + ОЗЕРО ГАРДА

program_img_4_2

РАННЄ БРОНЮВАННЯ – 10 %

Дати виїздів   11.06       18.06, 24.06, 09.07, 23.07, 06.08     20.08, 10.09
Вартість 278 € 285 € 278 €

Дати туру:

 18.06 , 24.06 , 09.07 , 23.07 , 06.08 , 20.08 , 10.09

ПРОГРАМА ТУРУ

День 1

Виїзд на україно-угорський кордон.
Переїзд до Будапешту.

На Вас очікує ознайомча автобусна екскурсія «Скарби Будапешту».

Нічний переїзд до Італії.

День 2

Сьогодні нас очікує релакс на морі і шопінг в знаменитому італійському аутлеті.
Це чи не одне з найкращих поєднань у відпустці 😉
Трансфер на Венеціанську Ривєру – курорт Лідо ді Єзоло, що входить в число кращих морських курортів Європи

 

ВІДПОЧИНОК НА АДРІАТИЧНОМУ МОРІ
17.00 – Збір групи.

Подарунок для любителів шопінгу.
Трансфер до аутлету McArthur Glen. Італія – всесвітній центр моди та шопінгу і особливо увагу слід приділяти аутлетам- величезним торговим центрам. Ми відвідаємо один з п’яти найбільших аутлетів у країні. На Вас чекатиме понад 150 брендових магазинів із солодкими знижками, починаючи від 30% і закінчуючи аж до 70%. Час на шопінг!

Переїзд в готель, поселення.
Ночівля.

День 3

Сніданок.

Сьогодні нас чекає одне з найвідоміших міст у світі – романтична Венеція! 

Перше знайомство з Венецією – Королевою Адріатики, чарівним містом каналів і палаців… (проїзд громадським транспортом – пливемо корабликом 14 € в одну сторону).

Запрошуємо на оглядову екскурсію «Всі таємниці Венеції». Повністю побудована на воді людьми, що насмілились кинути виклик морській стихії, Венеція не схожа ні на одне із міст. Неважливо, скільки раз Ви бачили її в кіно чи рекламі, реальна Венеція виявиться більш казковою та сюрреалістичною, ніж Ви могли собі уявити до цього. Неповторна суміш візантійського, готичного та ренесансного стилів з розкішними палаццо та романтичними каналами. Кожен з Вас відкриє своє неповторне місто, свою Венецію…
Знайомство розпочнеться із центральної площі – Сан Марко, на якій розташований палац Дожів, де жили правителі Венеції та собор Святого Марка, в якому зберігаються мощі євангеліста Марка. Далі гід проведе вас вузенькими вуличками, мостами, площами та каналами до найбільшого та найкрасивішого моста Венеції Ріальто, що перекинутий через Гранд канал. За мостом знаходиться знаменитий сувенірний ринок.
Немає сенсу описувати загальними фразами це місто куди ми відправляємось, побудоване на 118 островах, з’єднане 400 мостами: єдине що варто додати що все, що ви чули про Венецію — правда! І канали замість вулиць у старому місті, і старовинні будівлі які пронизані дивовижною історією, і гондольєри — все це правда!

Вільний час.

Рекомендуємо:
– Прогулянку на гондолі (25€), яка запам’ятається Тобі на все життя. Чорний видовжений човен і все навколо як легенда, як витвір мистецтва, відблиски будівель наповнять тебе романтикою неповторної Венеції.

– Трансфер на найбільший пляж Венеції — Blue Moon – один з найбільших Венеціанських пляжів острова Лідо. (Вартість квитка на кораблик 10€).

ВІДПОЧИНОК НА ПЛЯЖІ

Збір групи.
Повернення в готель.
Ночівля.

День 4

Сніданок.
Трансфер на найбільше озеро Італії – Гарда. 

Всіх бажаючих запрошуємо на вечірню екскурсію в м.Падуя (25€)яке є особливим містом на території Італії. Саме тут жив і творив свої чудеса святий Антоніо Падуанський — один з найбільш шанованих італійських святих. Не дарма він обрав собі таке місце для проживання, оскільки Падуя є надзвичайно красивим містом, а мешканці, що живуть тут, є простими і добрими людьми. Тут знаходиться один з найстаріших університетів у світі -Падуанський університет, в якому колись навчався Михайло Грушевський. Тут ви зможете відчути справжній італійський колорит, зануритися в атмосферу студентського життя і стати частиною нашої маленької італійської історії.

Вільний час. Можливість посмакувати локальними стравами

Збір групи.

Повернення в готель.
Ночівля.

 

День 5

Сніданок.

Виселення з готелю.

Трансфер на  пляж Bagno Castelreggio.

ВІДПОЧИНОК НА АДРІАТИЧНОМУ МОРІ

Для бажаючих поїздка в казковий замок династії Габсбургів – Замок Мірамаре (12 €).

Castello di Miramare знаходиться в надзвичайно красивому і спокійному місці на березі затоки Адріатичного моря, в оточенні красивого парку зі звивистими доріжками, альтанками та ставками, а також фонтанів, скульптур і музею. Замок Мірамаре і його парк побудовані за наказом австрійського ерцгерцога Фердинанда Максиміліана з роду Габсбургів. Зараз Замок Мірамаре відмінний приклад розкішної аристократичної резиденції, яка зберегла свою первісну обстановку.
                                                              

Збір групи. (орієнтовно 15:00)

Нічний переїзд до Ужгорода.

program_img_5_2

У вартість туру включено:

– проїзд автобусом євро-класу;
– проживання в готелі класу 3*
– харчування-ВВ сніданок;
– ознайомчі екскурсії згідно програми туру;
* Будапешт
* Венеція
* о. Гарда
* Трієст
– Трансфер в аутлет
– Трасфер на Венеціаську Ривєру – Курорт Лідо ді Єзоло
– супровід керівника групи;

program_img_3_3

У вартість туру не включено:

– туристичний збір 3.85 € нічос;
– страховий поліс.
– кораблик до Венеції (14€ в одну сторону)

РІЗДВЯНІ ЯРМАРКИ: ВІДЕНЬ, ЗАЛЬЦБУРГ, ІНСБРУК І БУДАПЕШТ

Тривалість: 5 днiв

Маршрут: Мукачево – Егер* – Егерсалок* – Зальцбург – Зальцкаммергут* – Інсбрук* – Відень – Будапешт – Мішкольц* – Мукачево

Дати туру:  25.12.2023, 02.01.2024

Вартість: 13 073 грн

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ТУР:

Комфортний тур на 5 днів/4 ночі до Австрії, без нічних переїздів.
Харчування – сніданки.
У вартості туру оглядова екскурсія Віднем. Неповторне місто, де в усьому відчувається небувалий розмах колишньої імперії. Вас чекає знайомство з історичним центром імперського Відня: зимова резиденція династії Габсбургів, величний собор Св. Стефана, розкішна торговельна вулиця Грабен та Альбертина. Також рекомендуємо «Скарбницю Габсбургів». Кожна існуюча імперія мала свої скарбниці, Габсбурги не були виключенням.
Столиця Австрії прикрасилася різдвяними ярмарками. У головних туристичних локаціях столиці Австрії ще з середини листопада традиційно запрацювали численні різдвяні ярмарки. Старе місто та головні торговельні вулиці Відня також засвітилися святковими вогнями, заповнюючи місто різдвяним настроєм. У передріздвяний період (Adventzeit) Відень перетворюється на справжній оазис для всіх любителів “гарячого вина” та пуншу, оригінальних подарунків та різноманітного їства – від смажених сосисок та часникового супу в свіжоспеченій хлібинці до смаженого у цукрі мигдалю та солодкої вати у формі морозива.

20 листопада на центральній площі Зальцбурга Резиденцплатц місцеві політики запалюють вогні головної міської ялинки, даючи старт п’яти тижням передріздвяних гулянь. Щороку свою найкращу столітню ялинку дарує місту одна з комун Зальцбурга, а прикраси до неї створюють діти однієї зі шкіл. Усі святкові події відбуваються навколо різдвяних базарів. У Зальцбурзі їх проводять п’ять. Центральний ринок знаходиться на соборній площі та Резиденцплатц. 29 листопада настає чотиритижневий період Адвента (лат. Пришестя). У цей час ринки рясніють всілякими ковбасами, солодощами та гарячими напоями. Ще грудень привабливий своїми розпродажами та великими знижками у магазинах. У старому місті знаходяться десятки магазинів будь-якої тематики та цінової категорії. Запрошємо на екскурсію «Зальцбург – захоплива гармонія музики та архітектури». Знайомство почнемо з саду Мірабель. У 12 столітті архієпископ побудував для своєї коханої палац і сад із терасами та скульптурами. На площі Альтмаркт ми побачимо найменший будинок Зальцбурга, ширина якого трішки більше одного метра. В самому центрі міста знаходиться дім, в якому 250 років тому народився відомий композитор Вольфганг Амадей Моцарт. Зальцбург – місто, де хочеться зупинити момент, пити каву в затишній кав’ярні і слухати прекрасну музику.

Різдвяний ярмарок у Будапешті традиційно проходить у центрі столиці – на площі Верошмарті (Vörösmarty tér). До речі, різдвяний ярмарок у Будапешті входить до десятки найкращих ярмарків у Європі! Вся площа заповнена невеликими павільйонами з різними виробами народного промислу та сувенірами. Сувеніри здебільшого цікаві гостям столиці, а от місцеві жителі приходять на ярмарок, щоб випити гарячого вина, скуштувати імбирних пряників чи смажених каштанів. Найкращий час для відвідування ярмарку – друга половина дня, коли на вулиці вже стемніє, запалюються вогні, і ви відчуєте, що потрапили до справжньої різдвяної казки!
Чудовим завершенням дня для Вас стане “Будапешт в ілюмінації” – захоплююча прогулянка на кораблику Дунаєм під святково ілюмінованими мостами з безлімітним шампанським чи солодкими напоями для дітей. Ви отримаєте насолоду від шедеврів архітектури, що прикрашають набережну: Рибацький Бастіон, Королівський палац, Парламент, і мости, пропливаючи під якими, варто обов’язково загадати бажання, яке неодмінно збудеться!

Гранд тур по Італії

Вартість туру: 457Є/ 1 дорослий

 

ПРОГРАМА ТУРУ

День 1 . День перший: Старт подорожі: Львів – Будапешт

06:00 – виїзд зі Львова (залізничний вокзал). Рекомендуємо в дорогу взяти невеликі подушки та пледи. Проходження кордону. Переїзд у Будапешт. Факультативно пропонуємо вирушити на прогулянку кораблем, який славиться чудовою фольклорною програмою під час круїзу та вечерею (за додаткову плату 2 740 грн, вечеря з трьох страв із вибором на місці, напої додатково). Ніч у Будапешті.

День 2 . День другий: Знайомство з Будапештом

Після сніданку на вас чекає оглядова екскурсія Будапештом (включена у вартість). Будапешт – це чарівне поєднання історії та сучасності, де величні будинки, обрамлені Дунайською панорамою, створюють неповторний краєвид. У його вузьких вуличках таїться багата спадщина, а величні палаци та мости додають місту шарм та велич. Це місце, де можна побачити, відчути та надихнутися історією та культурою у самому серці Угорщини. Після цього шлях лежить у Ріміні. Прибуття до Ріміні. Ніч у готелі.

День 3 . День третій: Екскурсія Сан-Марино та переїзд до Рима

Після сніданку ви поїдете на екскурсію в Сан-Марино (включено у вартість). Крихітна держава на території Італії. Найстаріша республіка у світі та третя за величиною країна після Ватикану та Монако. Це стародавнє місто-держава дивує своєю унікальністю та неповторним характером, запрошуючи мандрівників на чарівну подорож у часі. Після виїзд до Рима. Заселення та ніч у готелі Рима.

День 4 . День четвертий: Вічне місто на семи пагорбах

Після сніданку ви вирушите на оглядову екскурсію Римом, під час якої у вас буде приголомшлива можливість помилуватися його красою. Захоплююча екскурсія присвячена античному періоду історії Рима – від легендарних засновників Ромула та Рема до падіння Великої Римської імперії. Вільний час у Римі. Ніч у готелі.

День 5 . День п’ятий: Флоренція – квітуче місто Тоскани

Сніданок у готелі. Переїзд до Флоренції. Екскурсійний тур Флоренцією (у вартості туру). Пориньте у цю неймовірну казку. Ця красуня надихнула багатьох майстрів великих творів. Наш професійний гід і людина, яка любить усім серцем Італію, проведе вас куточками цього міста. Ви побачите найзнаменитішу споруду флорентійського кватроченто – собор Санта-Марія-дель-Фьоре. Не варто проходити повз галерею Уффіці, яка цінується як один із найважливіших музеїв образотворчого мистецтва в Європі. Переїзд до Венето. Ніч у готелі.

День 6 . День шостий: Венеціанська пригода та завершення програми

Добрий ранок! Іншим він не може бути в Італії. Сніданок у готелі, а потім ви поїдете до Венеції. Що ховається за її маскою? Куди ведуть таємничі канали? Про що думають гондольєри, намотуючи кілометри каналами? Які таємниці зберігає одне з найбільш романтичних і незвичайних міст світу? Гід познайомить вас із таємницями Венеції. Це справжнє місто-пам’ятник, де абсолютно будь-яка будівля може претендувати на звання історичного, тому не дивно, що вся стара частина Венеції включена до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Якщо ви хочете продовжити знайомство з Венецією, рекомендуємо прогулятися каналами на гондолі або відвідати Палац Дожів, який послужив місцем для засідань рад республіки та Верховним судом. Тут також були розміщені канцелярія, морське відомство та контори юристів. Увечері повернення до України.

У тур включено:
– переїзд комфортабельним автобусом Україна – Італія;
– розміщення у готелях за програмою: Будапешт – 1 ніч; Ріміні – 1 ніч; Рим – 2 ночі; на околицях Венеції – 1 ніч;
– оглядова екскурсія Будапештом;
– оглядова екскурсія Сан-Марино;
– оглядова екскурсія Римом;
– оглядова екскурсія Венецією;
– оглядова екскурсія Флоренцією;
– медичне страхування.
Додатково оплачується:
– додаткове харчування, напої та чайові;
– особисті витрати;
– факультативні екскурсії;
– навушники для екскурсій на весь тур 15 євро з особи (обов’язково оплачуються на місці);
– міські податки у готелях (обов’язково оплачуються на місці).

 

Грецький вояж

Дата туру: 28.11.2023

Вартість: 268Є/дорослі

                                   188Є/діти до 12 років

У вартість туру входить:

 
 • проїзд автобусом єврокласу
 • проживання в готелі категорії 3*
 • супровід керівника групи
 • сніданок в готелі
 • страхування

У вартість туру не входить:

 • факультативні екскурсії
 • особисті витрати
 • курортний збір в готелі/віллі – від 1 до 3€/ніч (оплата на місці)

Програма туру

День 1

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час.

Факультативно пропонуємо:

Прогулянка на кораблику Егейським морем 33€ дор./28€ діти до 12 років

Збір групи.

Нічний переїзд у Львів.

День 2

Прибуття в Грецію, регіон Пієрія. Поселення в готель. Вільний день.

Факультативно пропонуємо:

Грецька ніч 38€ дор./33€ діти до 12 років

Ночівля.

День 3

Сніданок. Вільний день.

Факультативно пропонуємо

Комплекс монастирів Метеора 38€ дор./33€ діти до 12 років
Вечірній трансфер м. Салоніки на оглядову екскурсію 28€ дор./20€ діти до 12 років

Ночівля

День 4

Сніданок. Вільний день.

Факультативно пропонуємо:

Трансфер та екскурсію у м. Афіни 70€ дор./60€ діти до 12 років
У гості до богів на вічний Акрополь 15€ дор./10€ діти до 12 років + вхідні квитки

Ночівля

День 5

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час.

Факультативно пропонуємо:

Прогулянка на кораблику Егейським морем 33€ дор./28€ діти до 12 років

Збір групи.

Нічний переїзд до Ужгорода.

День 6

Прибуття до Ужгорода 17:00

 

ВЕНЕЦІАНСЬКІ КАНІКУЛИ – РІЗДВЯНІ ЯРМАРКИ

Дата туру: 14.12.2023

У вартість туру вже включено 3 міста:

Будапешт, Венеція та Трієст!

НЕЙМОВІРНІ РІЗДВЯНІ ЯРМАРКИ ІТАЛІЇ

Екскурсія Венецію вже у вартості туру

+ можливість шопінгу в знаменитому італійському аутлеті
+ можливість відвідати унікальне місце, яке називають “Білим лебедем Адріатики”

ПРОГРАМА ТУРУ

1День

Ранковий збір групи.

Виїзд на україно-угорський кордон. Переїзд до Будапешту.
На Вас очікує ознайомча автобусна екскурсія «Скарби Будапешту». Ви поринете у справжню казку – найбільша площа Європи, проспект, який називають «угорським Champs-Élysées», побачите набережну Дунаю, яка занесена до Світової спадщини ЮНЕСКО: Парламент, панорама Королівського Палацу, Рибацького Бастіону.
Фото-пауза на одній з найкрасивіших площ Європи.
Запрошуємо бажаючих на романтичну прогулянку на кораблику по Дунаю “Вогні нічного Будапешту” (25 €). Перед Вами відкриється Будапешт, якого Ви ще не бачили… Ви поринете у справжню казку ілюмінації, побачите набережну столиці, яка занесена до Світової спадщини ЮНЕСКО: Парламент, панорама Королівського Палацу, Рибацький Бастіон, набережна Корзо та найдорожчі готелі міста у вечірніх вогнях. І саме з бокалом шампанського у Вас буде можливість загадати найпотаємніші бажання, які неодмінно збудуться!
Збір групи. Нічний переїзд до Італії.

2День

Прибуття до одного з найвідоміших міст у світі – романтичної Венеції!(проїзд громадським транспортом, пливемо корабликом 14 € в одну сторону).

Перше знайомство з Венецією – Королевою Адріатики, чарівним містом каналів і палаців…
Немає сенсу описувати загальними фразами це місто куди ми відправляємось, побудоване на 118 островах, з’єднане 400 мостами: єдине що варто додати що все, що ви чули про Венецію — правда! І канали замість вулиць у старому місті, і старовинні будівлі які пронизані дивовижною історією, і гондольєри — все це правда!
Запрошуємо на оглядову екскурсію містом. Повністю побудована на воді людьми, що насмілились кинути виклик морській стихії, Венеція не схожа ні на одне із міст. Неважливо, скільки раз Ви бачили її в кіно чи рекламі, реальна Венеція виявиться більш казковою та сюрреалістичною, чим Ви могли собі уявити до цього. Неповторна суміш візантійського, готичного та ренесансного стилів з розкішними палаццо та романтичними каналами. Кожен з Вас відкриє своє неповторне місто, свою Венецію…
Знайомство розпочнеться із центральної площі – Сан Марко, на якій розташований палац Дожів, де жили правителі Венеції та собор Святого Марка, в якому зберігаються мощі євангеліста Марка. Далі гід проведе вас вузенькими вуличками, мостами, площами та каналами до найбільшого та найкрасивішого моста Венеції Ріальто, що перекинутий через Гранд канал. За мостом знаходиться знаменитий сувенірний ринок.
Вільний час.
ВІДВІДАННЯ РІЗДВЯНОЇ ЯРМАРКИ ВЕНЕЦІЇ.

Рекомендуємо:
– для тих, хто хоче глибше поринути в це місто – факультативна екскурсія – «Всі таємниці Венеції» (20 €).
– прогулянку на гондолі (25€), яка запам’ятається Тобі на все життя. Чорний видовжений човен і все навколо як легенда, як витвір мистецтва, відблиски будівель наповнять тебе романтикою неповторної Венеції.
Для бажаючих – поїздка на острів Бурано (25 €) – самобутній острів, який зберіг свою автентичність по сьогоднішній день. Різнокольорові будиночки на Бурано спеціально розфарбовані в яскраві кольори аби моряки здаля могли впізнати кожен свій дім, а сьогодні це неймовірна інсталокація для чудових фото.
Збір групи.
Повернення на материк.

Поселення в готель.
Ночівля.

3День

Сніданок. Виселення з готелю.
Подарунок для любителів шопінгу.
Переїзд до аутлету McArthur Glen.
 Італія – всесвітній центр моди та шопінгу і особливо увагу слід приділяти аутлетам- величезним торговим центрам. Ми відвідаємо один з п’яти найбільших аутлетів у країні. На Вас чекатиме понад 150 брендових магазинів із солодкими знижками, починаючи від 30% і закінчуючи аж до 70%. Час на шопінг!

Збір групи.
Переїзд до Трієсту.

Ознайомча екскурсія містом. Трієст – дуже незвичайне італійське місто, має цікаву історію, довгий час знаходився не під юриздикцією Італії і саме це робить його таким незвичайним. Саме тут сходяться слов’янський та латинський світи і це поєднання дарує приємні та незабутні враження від міста.
Для бажаючих поїздка до “БІЛОГО ЛЕБЕДЯ АДРІАТИКИ” –  казкової резиденції династії Габсбургів – Замок Мірамаре (15 €).

Castello di Miramare знаходиться в надзвичайно красивому і спокійному місці на березі затоки Адріатичного моря, в оточенні красивого парку зі звивистими доріжками, альтанками та ставками, а також фонтанів, скульптур і музею. Замок Мірамаре і його парк побудовані за наказом австрійського ерцгерцога Фердинанда Максиміліана з роду Габсбургів. Зараз Замок Мірамаре відмінний приклад розкішної аристократичної резиденції, яка зберегла свою первісну обстановку.

Вільний час.

Збір групи. Нічний переїзд до Ужгорода.

4День

Їдемо додому.

Дивимось фільми, слухаємо музику і ділимось враженнями…

Вечірнє прибуття в Ужгород.

ВАРТІСТЬ ТУРУ

Стандартна ціна – 225 €
PROMO ціна – 175 

У вартість туру включено:

– проїзд по маршруту автобусом євро-класу;
– проживання в готелі в регіоні Венетто;
– харчування ВВ – сніданки;
– ознайомчі екскурсії по програмі:
Будапешт, Венеція, Трієст;
– супровід керівника групи.

У вартість туру не включено:

– туристично-сервісний збір – 3.85 €/ніч/ос;
– громадський транспорт (кораблик до Венеції – 28€ в дві сторони);
– медичне страхування ( орієнтовно – 5 €).

РІЗДВЯНИЙ КРАКІВ + «ENERGYLANDIA»

АТМОСФЕРА РІЗДВЯНИХ СВЯТ, ЯКА ЗАПАМ’ЯТАЄТЬСЯ
ДОРОСЛИМ ТА ДІТЯМ !!! 

НА ВАС БУДУТЬ ОЧІКУВАТИ: 

– Різдвяні ярмарки Кракова;  

– найбільший у Польщі сад вогнів, що знаходиться в Енерджиландії ;

– Санта – Клаус, що проживає у Енерджиляндії.

Тепер в Енерджиляндії Ви нарешті можете зустрітися з ним особисто та розповісти йому про свої мрії!

У нього буде час для Вас та Ваших близьких!  

 

ПРОГРАМА ТУРУ

1День

05:00 – збір групи. Перетин кордону.

Переїзд в культурну столицю Польщі – Краків.

На Вас очікує захоплююча екскурсія містом  – “Королівський шлях “. 

Ви пройдетеся по тракту,  по якому протягом багатьох століть проїжджали польські королі, місце де переплітаються легенди … Найстаріша частина міста – Ринкова площа, один із найвідоміших університетів Європи – Ягелонський університет; середньовічний центр торгівлі – торгові ряди сукенніце, де Ви можете придбати сувеніри на пам’ять про проведені тут хвилини…

А діти отримають можливість побачити справжнього дракона, що дихає вогнем і поринути у середньовічну казку в стінах Вавельського замку …

Вільний час.

 • Відвідання різдвяних ярмарків;
 • Можливість скуштувати місцеву кухню – журек, флячки, біґос, та багато іншого, місцеві кафе та ресторани манять своїм різноманіттям;
 •  для любителів шопінгу – відвідання торгового центру «Галерея Краковська», понад 100 брендових магазинів і величезний фуд-корт. Більше інформації за посиланням  https://www.galeriakrakowska.pl/ .

Поселення в готель. 

Ночівля.

2День

Сніданок. 

Виселення з готелю.
СЬОГОДНІ НАС ОЧІКУЄ НЕЙМОВІРНИЙ ДЕНЬ …
Запрошуємо Вас в в один з найбільших парків розваг Європи «Енерджіландію» 
(вхідні квитки дорослі – 99 злотих, діти до 140 см – 79 злотих) – який можна прирівняти до «ЄвропаПарку» в Німеччині, до «Діснейленду» у Франції. Парк пропонує своїм відвідувачам розваги для будь-якої вікової категорії. Парк є місцем, де батьки разом із своїми дітьми проведуть незабутні хвилини, спільно подорожуючи у світ казок і фантазій, світ чарівних вражень і незвичайних відчуттів. Енерджіляндія – це унікальне місце, де кожен може знайти щось для себе.

У «Енерджіландія Winter Kingdom» на Вас чекає: 

– найбільший у Польщі сад вогнів знаходиться в Енерджиландії ;
– різдвяний ярмарок ;
– святкові декорації та театралізовані дійства ;

– ковзанка, сноутюбінг, випікання різвяних пряників ;

– відвідання Санта – Клауса.

18:00 Виїзд на територію України. 

3День

По дорозі дивимось фільми та слухаємо музику…ми їдемо додому)

Прибуття в Україну під ранок.

ВАРТІСТЬ ТУРУ

Стандартна вартість – 129 €  
PROMO ЦІНА для дітей до 11.99 р. – 99 
109 € для дорослих

Дати виїздів з Ужгорода  25.11,   02.12,   09.12

У вартість туру включено

– проїзд автобусом євро-класу в дві сторони;
– проживання 1 ніч в готелі;
– харчування: сніданок в ресторані готелю;
– супровід керівника групи протягом всього туру;
– екскурсія м. Краків «Королівський шлях» ;
– трансфер до парку розваг «Енерджіляндія».

У вартість туру не включено

– туристично-сервісний збір – 3.85 €/ніч/ос;
– медичне страхування ( орієнтовно – 5 €).! Додатково (при бажанні)
Комфорт місця в автобусі (1-16) – 10 €

РІЗДВЯНІ ЯРМАРКИ: ВІДЕНЬ + БУДАПЕШТ

Дата туру: 8.12.2023

ПРОГРАМА ТУРУ

1День

Вечірній збір групи в Ужгороді.

Перетин Україно-Угорського кордону.

Нічний переїзд в Відень

2День

Зупинка на сніданок

Прибуття в столицю – Відень.

Прийшов час знайомитися з однією з найрозкішніших столиць Європи.

Автобусна-ознайомча екскурсія центральною частиною Відня. Гості побачать ансамбль Площі Марії Терезії, розкішні будівлі Віденської Опери, Парламенту та Ратуші, будівлі-близнюки Художнього та Історичного музеїв, пам’ятники Моцарту, колишні імператорські виїзні двори, імператорський двір Хофбург.

Дальше запрошуємо в Музей природознавства (Naturhistorisches Museum) – розташований у центрі Відня, вважається одним із найважливіших музеїв не лише Австрії, а й у всьому світі. Він був відкритий у 1889 році одночасно з Музеєм історії мистецтв. Будинки обох музеїв абсолютно ідентичні та територіально розділені площею Марії-Терезії. Музей був збудований для розміщення величезної колекції Габсбургів. Сьогодні музей має понад 20 мільйонів експонатів, які розташувалися на площі 8700 квадратних метрів у 29 різних тематичних залах. Зали музею прикрашені старовинними меблями, що створює відчуття «музею в музеї». (для дітей вхід безкоштовний)

Вільний час в місті. Рекомендуємо:

– Різдвяні ярмарки в центрі Відня

– Музей мистецтв Альбертіна

– Тематичну екскурсі. «Відень – корона Габсбургів». (15€) Ви дізнаєтеся всі таємниці одної з найвеличніших столиць Європи.

Далі запрошуємо Вас відвідати палацо-паркового комплексу Шонбрунн – літня резиденція династії Габсбургів, подібно до Петергофа і Версаля, це – ансамбль, що об’єднує архітектуру і природу, де парк стає продовженням палацу. Ось уже справді кайзерівський розмах: Шонбрунн по площі приблизно рівний всьому «внутрішньому місту»! Шонбрунн — це справжня імперія біля Прекрасного джерела, вже більше 300 років гордість і одна із головних екскурсійних перлин австрійської столиці. (трансфер та супровід керівника – 10€)

Збір групи та виїзд в готель.

Поселення в готель.

Нічліг.

3День

Сніданок.

Виселення з готелю.

Переїзд в Будапешт.

Запрошуємо Вас торгівельно-розважальний комплекс Кампона де можна не тільки зайнятись шопінгом, а і відвідати всесвітньо відомий Тропікарій – Океанарій (вхідний квиток оплачується додатково). Тропікарій океанарій – це захоплююче місце, де відвідувачі можуть зануритися в чарівний світ морських істот. У цьому акваріумі розташовані різноманітні види риб, коралових рифів та екзотичних морських істот, які створюють незабутній відчуття підводної глибини. Тропікарій океанарій пропонує освітні та розважальні можливості для всієї родини, розкриваючи таємниці морського світу.

Вільний час.

Збір групи.

Вечірнє повернення в Україну

ВАРТІСТЬ ТУРУ: 129Є. 

PROMO ціна – 99 €

У вартість туру включено

– проїзд автобусом євро класу;
– проживання в готелі 3-4*;
– сніданок в готелі;
– Автобусна-ознайомча екскурсія центральною частиною Відня;
– супровід керівника групи протягом туру.

У вартість туру не включено

– туристично-сервісний збір – 3.85 €/ніч/ос;
– медичне страхування ( орієнтовно – 5 €).! Додатково (при бажанні)
Комфорт місця в автобусі (1-16) – 10 €

Просто Венеція!

verona-tury-bg-1170x750

Дати туру: 11.01.2024  

Вартість: 135Є/ 1 людина. 

У вартість туру входить:

 • проїзд автобусом єврокласу.
 • проживання в готелі категорії 2-3*
 • харчування – сніданки в готелях
 • екскурсії по програмі
 • багаж – валіза та ручна поклажа
 • супровід керівника групи
 • страхування

У вартість туру не входить:

 • рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки;
 • особисті витрати;
 • оренда аудіогіда 4€ (оплата разом з туром);
 • курортний збір в готелях від 1 до 3 євро (оплата на місці);
 • при груповому бронюванні (акція “9+1”) – обов’язкова оплата трансферу на озеро Гарда

Програма туру

День 1

13:00 – виїзд з Ужгорода. Перетин українсько-угорського кордону.

Нічний переїзд до Венеції. По дорозі факультативно пропонуємо:

Прогулянку на кораблику по Дунаю 33€, діти до 12 років- 28€

Можлива підсадка туристів (Стрий, Мукачево, Ужгород)

День 2

Вітаємо Вас в Італії

В’їзд на кораблику у Венецію 28€/ос; діти до 12р. – 23€

Оглядова екскурсія у Венеції

У Венцеії факультативно пропонуємо:

Трансфер на курорт Лiдо 15€, діти до 12 років – 10€
Прогулянку на гондолі 35€
Прогулянку на катері Гранд-каналом 30€, діти до 12 років – 25€
Трансфер на острови Мурано і Бурано 35 €, діти до 12 років – 30€

Поселення в готель. Ночівля.

День 3

Сніданок. Виселення з готелю.

Пропонуємо факультативно:

Поїздку у м Верона 42€

Для туристів які придбали Верону, факультативно пропонуємо:

Трансфер на озеро Гарда 25€, діти до 12 років – 20€
Романтична Верона 13€, діти до 12 років – 8€

Збір групи. Нічний переїзд до Ужгорода.

День 4

Прибуття в Ужгород орієнтовно 14:00

Мої швейцарські вихідні

Дата: 29.12.2023

Вартість: 267Є/ дорослі, 222Є/ діти до 12 років.

97229163ff6f59489817b320d23f8578

Програма туру:

День 1

12:00 – виїзд з Ужгорода. Перетин українсько-угорського кордону.

Нічний переїзд до Верони. По дорозі факультативно пропонуємо:

Прогулянку на кораблику по Дунаю 33€, діти до 12 років- 28€

День 2

Прибуття у Верону.

Оглядова екскурсія по Вероні

Факультативно пропонуємо:

Трансфер на озеро Гарда 25€, діти до 12 років – 20€
Романтична Верона 15€, діти до 12 років – 8€

Збір групи. Переїзд у транзитний готель. Ночівля.

День 3

Сніданок. Виселення з готелю.

Переїзд у Берн.

Факультативно пропонуємо:

Оглядова екскурсія у Берні 20€, діти до 12р – 15€
Трансфер та оглядова екскурсія в Люцерні 38€, діти до 12р – 33€

Переїзд у транзитний готель. Ночівля.

7890213_stock-photo-bern-old-town-snow-covered-in-winter-switzerland

День 4

Сніданок. Виселення з готелю.

Переїзд в Цюрих.

Факультативно пропонуємо:

Оглядова екскурсія у Цюриху 20€, діти до 12р – 15€
Трансфер на Рейнський водоспад 20€, діти до 12р – 15€ + вхідний квиток

Збір групи. Переїзд у транзитний готель. Ночівля.

завантаження

День 5

Сніданок. Виселення з готелю.

Прибуття в Ужгород 19:00.

У вартість туру входить:

 • проїзд автобусом єврокласу.
 • проживання в готелі категорії 2-3*
 • харчування – сніданки в готелях
 • екскурсії за програмою
 • багаж – валіза та ручна поклажа
 • супровід керівника групи
 • страхування

У вартість туру не входить:

 • рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки
 • особисті витрати
 • курортний збір в готелях – від 1 до 4€ (оплата на місці)
 • оренда аудіогіда 8€ (оплата з туром)
 • при груповому бронюванні (акція “9+1”) – обов’язкова оплата екскурсії Романтична Верона